Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bırakın Dökülsün! Kel Erkeklerin Karizmatik Olmasını Sağlayan 13 Neden

774PAYLAŞIM

Kellik bazı erkekler için kabus gibi görünse de artık çok tercih edilen bir tarz. Özellikle kadınların, kel erkeklere olan bakış açısı oldukça karizmatik oldukları yönünde. Peki onları diğerlerinden ayıran ne var? İşte size kel erkeklerle ilgili 13 gerçek...

1. Her şeyden önce girdikleri ortamda ilk dikkat çeken kişilerdir kel erkekler. Hem de hiçbir şey yapmadan!

2. Orta yaşlarda gelen kellik, erkekleri saçlı halinden daha da karizmatik gösterir.

3. Kel erkeklerin daha güçlü olduğuna dair toplumda yerleşmiş bir algı var. Bunun için de spor salonlarını en çok onlar kullanıyor.

4. Kel erkeklerde kaynağı belli olmayan bir öz güven vardır ama bu onları daha da çekici yapar.

5. "Başı kel olanın bahtı parlak olur" gibi bir inanış da vardır. Zenginlerin çoğu belki de bu yüzden kel olabilir.

6. Kellikte en önemli detay, kafa şeklinin de bu yapıyı desteklemesidir. Kel karizması ancak güzel bir kafa ile mümkündür.

7. Kel erkeklerin mizah yeteneği de oldukça geniştir. Sempatikliklerini adeta buna borçludurlar.

8. Kel olmaları sayesinde normalden 2,5 cm daha uzun gösteriyorlar. İlginç değil mi?

9. Hayatları boyunca inanılmaz hırslı oldukları da bir gerçek. Özellikle iş yaşamlarında deli gibi hırs yaparlar!

10. Kel erkeklerin evlenme oranı diğer erkeklere göre daha düşük. Bekar gezmeyi daha çok seviyorlar.

11. Yapılan araştırmalara göre kel erkekler parayı saça saça harcamayı seviyor. Yani pek tutumlu oldukları söylenemez.

12. Kel erkeklerin maceraya daha düşkün olduğu da bilinmektedir. Yerlerinde duramayan bir yapıları vardır.

13. Şehir efsanesi olarak görülse de yapılan araştırmalar kel erkeklerin yatakta bir miktar daha iyi performans sergilediğini göstermektedir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
themeret

Sübliminal; 11. Yapılan araştırmalara göre kel erkekler parayı "saça saça" harcamayı seviyor.

burakkbozkurt

Kellik biraz dövme sahibi olmak gibi. Siz varlığını unutuyorsunuz ama başka birisi için fark edilecek bir detay oluyor. Kimisi için fetiş unsuru olurken kimisi için insan bile değilsiniz. Seven fazla seviyor sevmeyen ihtimal dahilinde bile görmüyor :D Ve mutlaka herkes sorular soruyor. "Ne kadar sıklıkla kesiyorsun?" , "Ne zaman dökülmeye başladı?" , "Benim kafa şeklim iyi mi? yakışır mı kesersem?" , "Ektirmeyi düşünmedin mi?", "Irsi mi?" ...vs.

burakkbozkurt

Kelleşme başlayan arkadaşlar için kısaca bahsetmek gerekirse: Üzücü bir şey mi bu kellik? Hiç üzülmeyin. Çünkü üzülecek bir şey yok ortada. Kazıdıktan sonra hoşunuza gitmezse herkesin bildiği ve anlatmaya bile gerek olmayan bir sürü yöntem var. Ve fayda/zarar anlamında birbirine bağlayacak olursam, iyi bir şey mi kötü bir şey mi bilmiyorum. 10 yıldır kazıyorum, haftada ortalama 2 defa. İyi bir şey yaşadığımda kellik sayesinde, kötü bir şey olduğunda kellik yüzünden gibi bir yorum yapamıyorum. Yukarıdaki örnekler gibi çok spesifik tepkiler almazsanız hayat gayet normal akışında gidiyor yani :D

surprise_mf

benzini shellden yarrağı kelden alıcan demişler.. şaka bi yana kellik, genç yaşta çekenler için zulümdür, psikoloji bozar. 27 yaşındaydım ve 18 yaşından beri kiloluydum ve seyrek saçlıydım. beni görenler 35-40 yaş arası tahmin ediyordu. 20 li yaşlardaki biri için, özellike 30 lu yaşlara yaklaşmanın kötü psikolojisini yaşan biri için berbat bir şey bu. şimdi 1 sene geçti, 25 kilo verdim ve ideal kiloma ulaştım, tarz değiştirdim, üstüne protez saç yaptırdım. kazandığım özgüveni tahmin bile edemezsiniz. şimdi tanıştığım herkes 28 yaşındayım diyince şaşırıyor ve 24-25 gözüktüğümü söylüyorlar. anlıyacağınız 1 kilo, 2 kellik bok gibi şeylerdir, çekmeyen bilemez

tc-elif-akbelen

Seda Sayan'ı şimdi çok daha iyi anlıyorum 🙄😂😂😂

brazian

19 yaşında döküldü saçlarım 3 ay içinde. Ilkin nooluyo lan diye genç yaşta triplere girdim. 20 yaşında başladım kazımaya keltoşu sonra fark ettim ki kadınların genci yaşlısı hepsi bakıyor kesiyor süzüyor, o an anladım ki saç maç boş iş. He kelligin tek kötü yanı 3-5 yaş yaşlı gösteriyorsun. Onun dışında kel olmak benim için hiç sorun olmadı 20 yıldır..

muhammed-ozogul

birde güneşte sıkıntı oluyor kafa yanıyor :D

Görüş Bildir