Bir Instagram Fotoğrafı ile Kendisine Nefret Kusanların Ağzını Kapatan Eş Cinsel Hamile Kadın

-

Evlenerek hayatlarını birleştiren eş cinsel bir çift bebek sahibi olmak istedi. Fakat bebeği taşımasına karar verilen, bu gençlerden en erkeksi olanı olunca sosyal medyada birçok yorum yapıldı. Çiftin aldığı yorumlar ve bu yorumlara olan tepkileri ise Buzzfeed'de derlendi.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/skarlan/dance-o...

Domonique ve Crissy adlı bu evli çiftimiz, YouTube videolarında belgeledikleri aşk ile bir milyonun üzerinde takipçi kazandılar. Birkaç ay içerisinde ise ailenin en önemli üyesi Domonic geliyor!

Bebeği ise Domonique taşıyor. Çiftin verdiği röportaja göre, hamileliği yerel bir sperm bankasıyla beraber çalışarak planladılar.

“Doktorumun arayıp beklediğimiz haberi verdiği gün, rüyaların cidden gerçek olduğunu öğrendiğim gündü. Bazen hala rüya gibi geliyor." 

Domonique hamilelik fotoğraflarını paylaşmaya başladığında ise çifte yönelik negatif ve nefret dolu yorumlar gelmeye başladı. İkisinin arasında en erkeksi olan Domonique olduğu için, bebeği taşıması gerekenin Crissy olması gerektiği düşünüldü.

Yapılan kötü yorumların ve eleştirilerin baskısına dayanamayan Domonique ve Crissy hayranları da onları savunmaya geçtiler.

"Sanırım dar görüşlü insanlar, erkek gibi giyindiğim için hamile olmamın yanlış olduğunu düşünüyorlar. Aslında sadece rahat hissettiğim şekilde giyiniyorum."

"Ben bir kadınım. Ben her zaman çocuk isteyen bir kadındım. 'Normal' bir hamile gibi görünmüyor oluşum kimin umrunda? Ben, Domonic'in annesiyim ve bundan gurur duyuyorum."

"Domonic için sperm bankasına gittim ve onu dünyaya getirebilecek olduğumu öğrendim. Harika bir hayatı olacak! Domonic'e öğreteceğim şeylerden biri her zaman kendisi olması ve kendini savunması olacak." 

Bebeği taşıyacak olan kişinin Domonique olmasına karar vermek çift için kolay olmuş. 

"Basitti, hep ben taşımak istemiştim. Crissy ise harika ve destekleyiciydi. Bu konuda hiçbir şey düşünmedik. Sadece birbirini seven ve aile kurmak isteyen iki kadındık."

Çift, olumsuz ve nefret dolu yorumların yanı sıra, birçok insandan olumlu ve destekleyici yorumlar aldıklarını da belirttiler. 

"İyiler, kötülere kesinlikle ağır basıyor. Dünyanın her yerinden hayatım boyunca hiç görmediğim ve tanışmadığım halde beni destekleyen insanlar oldu. Harika bir duygu bu!" 

"Kocaman kalbi olan heteroseksüel insanlar ve eş cinsel insanlar sevildiğimi hissetmemi sağladılar."

Çift ayrıca YouTube'a eklendiği günden bu yana 500.000 kez tıklanan bir dans videosu yayınlayarak kendilerinden nefret edenlere gereken cevabı verdiler.

Özellikle aldıkları negatif yorumlardan sonra, Domonique hamilelik serüveninin fotoğraflarını daha fazla paylaşmaya başlamış.

"İnsanların hamileliğin yeni yüzünü ve neyin normal olmadığını görmeye ihtiyaçları var. Ayrıca fotoğraflarımın dünya çapında bu şekilde yayılması hoşuma gidiyor."

Umarız bebekleri sağlıkla, mutlulukla ve şansla dünyaya gelir! 😌😌

Çiftin Instagram ve YouTube hesaplarında yaşadıkları hayatın yansımalarını görebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
clearskies

Kimseye zararları dokunmuyor ve hayatı istedikleri gibi yaşıyorlar. Başarılar..👍👍👍👍

omur_deniz

Kimseye zarar vermeyen bir şekilde bu dünya da özgürlük olmazsa adalet olmasını beklemeyin

mary-jane

Kimsenin hayatı beni hiç ilgilendirmiyor lakin anne ve babamın her ikisinin kadın yada her ikisinin erkek olmasını hiç istemezdim çocuk için çok zor bir hayat olacağı kesin😾

beter_bocek

eşcinsellik normalleştirildikçe normal yansıtıldıkça sapkınlık artacaktır herkesin kendi tercihi mi? saçmalık

reshontheway

Herkesin hayatına ve yaşama şekline sonuna kadar saygı duymakla beraber hazmedemediğim tek birşey var, toplumun çoğundan farklı bir hayat süren ya da tercihleri farklı olan insanların, bu farklılıkları kullanıp meşhur olması. Kerimcan gibi ya da bu arkadaşlar gibi.

erdinc-murat-karakuyu

Aynen öyle. Bunun normal olduğunu söylüyorlar. Ben de böyle düşünüyorum zaten. Ama prim yapmaya gelince bu 'normal' özelliklerini kullanmaktan çekinmiyorlar.

Görüş Bildir