Bir İç Çamaşırı Modelinin Fotoğrafına Yapılan Akıllara Durgunluk Veren Meme Ucu Yorumu

100PAYLAŞIM

Bunu da yapmazsın yok artık!

Biliyorsunuz ki kadın bedeni özellikle sosyal medyada birçok aşağılamaya maruz kalıyor. Yaratılan güzellik algısının dışında kalan kadınlara "Body Shaming" adı altında bir çeşit baskı uygulanıyor.

Kadınların kendi bedenleriyle ilgili herhangi bir derdi olmasa bile eline telefonu alanlar kilolarını, boylarını, izlerini ve birçok şeyi eleştirme hakkını kendilerinde buluyorlar.

Bu insanlara "güzel" gözükme borcumuz varmış gibi şuursuzca aşağılayabiliyorlar ve bunu yaparken de hiç çekinmiyorlar.

Onlardan biri de bu görmüş olduğunuz iç çamaşırı modelinin memesine taktı ve ilk defa duyduğumuz tuhaf bir eleştiride bulundu.

Kullanıcı, iç çamaşırı sayfasında paylaşılan bu fotoğrafın altına siyah meme ucu olan model seçtikleri için beğenmediğini yazdı.

Bu yorumu gören sayfa da bu şekilde cevap verdi. Tabii büyük bir şok da yaşamışlardır.

Sosyal medya kullanıcıları da espirili bir dille bu tuhaf yorumu değerlendirdi elbette. 😀

@bordoduvar

@ali_7991

@serdar_exe

@yetersozbenim

Bu yorum hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
huseyin-oktay

Meme ucu görünme modası çıkacak gibi görünüyor. Ahlak kalmadı sansür de yapılmamış ne diyelim artık.

zigana

Takıldığı konuya bak. Kadın şunu yaptı ahlak kalmadı, Kadın bunu yaptı ahlak kalmadı. Ama erkek sabah evden çıksın akşama kadar kahvede,dernekte takılsın çok ahlaklı, Dışarı çıkınca gözler fıldır fıldır çok ahlaklı, Evi,tarlayı,öküzü satıp pavyonlarda eğlensin çok ahlaklı, çocuklara evde bir çikolata almaz,dışarıda bira ısmarlar arkadaş ortamına çok ahlaklı, internette karıya kıza saldırır,dışarıda ata,köpeğe,eşeğe atlar çok ahlaklı, Ahlak kalmadıysa kadının meme ucu gözüktü diye değil, siz adam olamadığınız için ahlak kalmadı.

pozitivasyon

Yargı dağıtmışsın. Hemcinslerimin dahi desteklediği bağnaz ahlak kavramını bir erkeğin böyle cesurca eleştirmesinden onur duydum.Ahlakın sadece kadına ait olduğu düşüncesine delirmemek elde değil. Hırsızlığı, hak yemeyi, dedikoduyu, yalanı, hileyi, tacizi ahlaksızlık olarak görmeyip övündüğümüz ama meme ucu ile ahlaksız olduğumuz bir dünya...

asu-tok

hüseyin oktay sen potansiyel bir tecavüzce ve katilsin diğer içeriklerde ki yorumlarına bakıyorum ve bu sonuca ulaşıyorum

toreador

memeleri sevin oksayin. Yrumlar olur boyle arada ama sorun suki body shaming diye danla vs ile ayni habere sokmak yanlis yinede.

sahin-cakir

makul bir soruya cevap vermezler gitmişler meme ucu tatavasına girmişler

fakecan

Siyah Beyaz ne farkeder... bütün meme uçları oleeeyyy...

hot-potato

Çok takılmayın bu tarz erkeklerin ne dediğine zaten ulaşamayacakları güzelliği teşcilli miss world kadınlara bile kulp buluyor bunlar yok çarpık bacaklı yok beni var gibi basit detaylar üzerinden bok atarlar. Kendilerine ve Sevgililerine bakacak olursanız habeş maymuna benzediklerini fark edersiniz. Çok takılmayın gülün geçin

rrr

evet sen şuan hiç body shaming yapmıyorsun!, elestirdiğin adamın yediği boku yiyorsun farkında değilsin!

hot-potato

kendi tipine bakmadan body shaming yapanlar yaptıklarının aynısını hakediyorlar sorry

Görüş Bildir