Bir Hafta Boyunca Yaptıkları Paylaşımlarla Duygularımıza Tercüman Olan 25 Kişi

-
Abone ol

Hafta boyunca paylaşımlarıyla duygularımıza tercüman olan, "Hissettiklerimi tam olarak anlatmış" diyebileceğiniz paylaşımları sizler için derledik!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aynur17.08

Hiç bir şey 6. madde kadar sinirimi bozamadı. Kendi ağzıyla diyor ki sizi dalalete sürüklerler evet en ve senin gibiler. İnsanoğlu okusa ne alime ihitiyacı kalır ne muallime. Ulan ilk ayet bile oku ya oku. Bazı ayetlerde yazar akletmiyor musunuz diye sen akletmiyor musun dünyanın her yerinde kötü insanlar olabilir neden üniversiteye sataşıyorsun gelsin senin okuttuğun medreselerde hoca ayağına tacize tecavüze mi uğrasın yavşak herif daha konuşamıyorsun bile geçmiş kürsüye akıl veriyorsun. Ulan Allah ıslah etsin sizi. İlim Çinde olsa gidiniz hadisine ne oldu. Allah bütün ilimler hakkında bilgi sahibidir biz neden sadece arapça öğrnelim neden fıkıh öğrenelim bu bize ne kazandıracak geri zekalı aç mealini en sade halini oku öğren ille de arapça mı bilmek zorundayız müslümanız diye. Şöyle insanları konuşturmayın ya ağzını bantlayın ya da sesini kapatın. Bizide burda sinir krizine sokmayın

rizasyr

Burada birisi duygulara tercüman olmamış #24 o haberlerin dediğin gibi acunla biraz alakası vardır ama şimdi kötü haber yapılmasının kendi ile de alakası var ekrana çıkan mesaj olsun önceden hep jet ile giderdim olsun. Kendi adını kendisi de karaladı.

Görüş Bildir