Başkası Yazmış! AKP'li Belediye Başkanından, Rahşan Ecevit İçin 'Ateşi Bol Olsun İnşallah' Yorumu

 > 
863PAYLAŞIM

Ordu'nun Korgan ilçesinin AKP'li Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, geçtiğimiz günlerde yaşamını kaybeden Rahşan Ecevit'in bir fotoğrafının altına "Ateşi bol olsun inşallah" diye yazdı. Tepkiler üzerine açıklama yapan Kiraz yorumu başka birinin yaptığını söyledi. 

Sözcü'den İsmail Akduman'ın haberine göre, bir kişi tarafından “Başörtüsü şiddete yol açar” yazılı Rahşan Ecevit’in fotoğrafı paylaşıldı.

Ordu’nun Korgan ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Tuncay Kiraz ise fotoğrafa “Ateşi bol olsun inşallah” yorumunda bulundu.

DSP Korgan İlçe Başkanı Veysel Araç, kendi sosyal medya hesabından Başkan Kiraz’ın yazdıklarına tepki gösterdi.

Belediye Başkanı Tuncay Kiraz’ın skandal yorumuna sert tepki gösteren Araç, “Ucube Tuncay Kiraz. Sen ne terbiyesiz bir ucube adamsın Tuncay Kiraz. Bu ülkede Başbakanlık yapmış Merhum Sayın Bülent Ecevit’in hanımı merhum Rahşan Ecevit için ateşi bol olsun diyebiliyorsun. Sana bu hakkı kim verdi terbiyesiz ucube Tuncay Kiraz. O yorumu sana yedirirler. Senin gibi insanlıktan nasibi almamış terbiyesiz ve ucube kişiden ancak bu gibi yorumlar beklenir. Terbiyesiz Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz. Saygısız” diye yazdı.

Kiraz, yaptığı açıklama ile yorumu başka birinin yaptığını savundu.

Kiraz açıklamasında, "Bizim inancımızda vefat edenler Hayırla anılır Rahşan Ecevit Hanfendinin vefatı nedeni ile Bld. basında çalışan birinin kabul edilemez yorumunu öğrenir öğrenmez yorumu kaldırtıp ilgili hakkında soruşturma açmış bulunmaktayım" ifadesini kullandı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir