Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Avrupa Ligi'nde 36 Maç Oynandı

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Avrupa Ligi'nde 36 Maç Oynandı

Avrupa Ligi'nde 36 Maç Oynandı

UEFA Avrupa Ligi 1. Eleme Turu'nun ilk maçları, yapılan 36 karşılaşmayla tamamlandı.

Rövanş maçları, biri 8 Temmuz Salı, 38′i 10 Temmuz Perşembe günü oynanacak birinci eleme turunda, alınan sonuçlar şöyle:

  • Pyunik (Ermenistan) – Astana (Kazakistan): 1-4

  • Shirak (Ermenistan) – Shakhter (Kazakistan): 1-2

  • Kairat (Kazakistan) – Kukes (Arnavutluk): 1-0

  • Veris (Moldova) – Litex Lovech (Bulgaristan): 0-0

  • Gabala (Azerbaycan) – Siroki Brijeg (Bosna Hersek): 0-2

  • Santos (Estonya) – Tromsö (Norveç): 0-7

  • Banga (Litvanya) – Sligo Rovers (İrlanda): 0-0

  • Myllykosken Pallo-47 (Finlandiya) – Fuglafjördur (Faroe Adaları): 1-0

  • Celik Niksic (Karadağ) – Koper (Slovenya): 0-5

  • Sillamae (Estonya) – Honka (Finlandiya): 2-1

  • Turnovo (Makedonya) – Chikhura Sachkhere (Gürcistan): 0-1

  • Santa Coloma (Andorra) – Metalurg Üsküp (Makedonya): 0-3

  • VPS Vaasa (Finlandiya) – Brommapojkarna (İsveç): 2-1

  • Botev Plovdiv (Bulgaristan) – Libertas (San Marino): 4-0

  • Vaduz (Liechtenstein) – College Europa (Cebelitarık): 3-0

  • Rosenborg (Norveç) – Jelgava (Letonya): 4-0

  • Göteborg (İsveç) – Fola Esch (Lüksemburg): 0-0

  • Sioni Bolnisi (Gürcistan) – Flamurtari (Arnavutluk): 2-3

  • Tiraspol (Moldova) – Inter Bakü (Azerbaycan): 2-3

  • Differdange 03 (Lüksemburg) – Atlantas (Litvanya): 1-0

  • Broughton (Galler) – Haugesund (Norveç): 1-1

  • Vikingur (Faroe Adaları) – Daugava Daugavpils (Letonya): 2-1

  • B36 Torshavn (Faroe Adaları) – Linfield (Kuzey İrlanda): 1-2

  • Rudar Velenje (Slovenya) – Laçi (Arnavutluk): 1-1

  • RNK Split (Hırvatistan) – Mika (Ermenistan): 2-0

  • Hibernians (Malta) – Spartak Tırnava (Slovakya): 2-4

  • Cukaricki (Sırbistan) – UE Sant Julia (Andorra): 4-0

  • Folgore Falciano (San Marino) – Buducnost (Karadağ): 1-2

  • Diösgyori VTK (Macaristan) – Birkirkara (Malta): 2-1

  • Derry City (İrlanda) – Aberystwyth Town (Galler): 4-0

  • Abeerden (İskoçya) – Daugava Riga (Letonya): 5-0

  • Crusaders (Kuzey İrlanda) – Ekranas (Litvanya): 3-1

  • Stjarnan (İzlanda) – Bangor City (Galler): 4-0

  • FH Hafnarfjördur(İzlanda) – Glenavon (Kuzey İrlanda): 3-0

  • Fram (İzlanda) – Nömme Kalju (Estonya): 0-1

  • Zeljeznicar (Bosna Hersek) – Lovcen (Karadağ): 0-0

AMK Spor

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AzerbaycanHırvatistanİrlandaİsveçMacaristanNorveçSlovenyaUEFA Avrupa Ligi
Görüş Bildir