Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Avrupa Ligi'nde 36 Maç Oynandı

Anasayfa > Spor

Avrupa Ligi'nde 36 Maç Oynandı

UEFA Avrupa Ligi 1. Eleme Turu'nun ilk maçları, yapılan 36 karşılaşmayla tamamlandı.

Rövanş maçları, biri 8 Temmuz Salı, 38′i 10 Temmuz Perşembe günü oynanacak birinci eleme turunda, alınan sonuçlar şöyle:

  • Pyunik (Ermenistan) – Astana (Kazakistan): 1-4

  • Shirak (Ermenistan) – Shakhter (Kazakistan): 1-2

  • Kairat (Kazakistan) – Kukes (Arnavutluk): 1-0

  • Veris (Moldova) – Litex Lovech (Bulgaristan): 0-0

  • Gabala (Azerbaycan) – Siroki Brijeg (Bosna Hersek): 0-2

  • Santos (Estonya) – Tromsö (Norveç): 0-7

  • Banga (Litvanya) – Sligo Rovers (İrlanda): 0-0

  • Myllykosken Pallo-47 (Finlandiya) – Fuglafjördur (Faroe Adaları): 1-0

  • Celik Niksic (Karadağ) – Koper (Slovenya): 0-5

  • Sillamae (Estonya) – Honka (Finlandiya): 2-1

  • Turnovo (Makedonya) – Chikhura Sachkhere (Gürcistan): 0-1

  • Santa Coloma (Andorra) – Metalurg Üsküp (Makedonya): 0-3

  • VPS Vaasa (Finlandiya) – Brommapojkarna (İsveç): 2-1

  • Botev Plovdiv (Bulgaristan) – Libertas (San Marino): 4-0

  • Vaduz (Liechtenstein) – College Europa (Cebelitarık): 3-0

  • Rosenborg (Norveç) – Jelgava (Letonya): 4-0

  • Göteborg (İsveç) – Fola Esch (Lüksemburg): 0-0

  • Sioni Bolnisi (Gürcistan) – Flamurtari (Arnavutluk): 2-3

  • Tiraspol (Moldova) – Inter Bakü (Azerbaycan): 2-3

  • Differdange 03 (Lüksemburg) – Atlantas (Litvanya): 1-0

  • Broughton (Galler) – Haugesund (Norveç): 1-1

  • Vikingur (Faroe Adaları) – Daugava Daugavpils (Letonya): 2-1

  • B36 Torshavn (Faroe Adaları) – Linfield (Kuzey İrlanda): 1-2

  • Rudar Velenje (Slovenya) – Laçi (Arnavutluk): 1-1

  • RNK Split (Hırvatistan) – Mika (Ermenistan): 2-0

  • Hibernians (Malta) – Spartak Tırnava (Slovakya): 2-4

  • Cukaricki (Sırbistan) – UE Sant Julia (Andorra): 4-0

  • Folgore Falciano (San Marino) – Buducnost (Karadağ): 1-2

  • Diösgyori VTK (Macaristan) – Birkirkara (Malta): 2-1

  • Derry City (İrlanda) – Aberystwyth Town (Galler): 4-0

  • Abeerden (İskoçya) – Daugava Riga (Letonya): 5-0

  • Crusaders (Kuzey İrlanda) – Ekranas (Litvanya): 3-1

  • Stjarnan (İzlanda) – Bangor City (Galler): 4-0

  • FH Hafnarfjördur(İzlanda) – Glenavon (Kuzey İrlanda): 3-0

  • Fram (İzlanda) – Nömme Kalju (Estonya): 0-1

  • Zeljeznicar (Bosna Hersek) – Lovcen (Karadağ): 0-0

AMK Spor

Kaynak: http://amkspor.com/2014/07/04/avrupa-...
Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?