Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Artık Televizyondaki Hiçbir Bilgi Kaybolmayacak!

76PAYLAŞIM

TV Haberciliği de İnternete Taşınıyor

Haber sunucusu Sevinç Satıroğlu, kurduğu internet sitesi ile güncelliğini yitirmeyen yayın ve konuları, konferans ve zirveleri, makaleleri kalıcı hale getirerek, perspektifi geniş bir yayın ve bilgi kaynağı olmaya başladı.

2003 yılından beri haberin her aşamasında çalışmış haber sunucusu, spiker Sevinç Satıroğlu,televizyon gazeteciliğini kurduğu site ile internet ortamına taşıdı.

Bugüne kadar Cnbce, Cnn Türk, Kanal 24 ve Habertürk televizyonlarında görev yapan, en son Habertürk televizyonunda Amerika’dan Moskova’ya dünyaya yaptığı canlı bağlantılar, gündem haberleri, ekonomi, yabancı gazeteleri okuması, bilim ve teknoloji haberleri ile iki saatlik canlı yayın performansı ile dikkat çeken haber sunucusu Sevinç Satıroğlu, haber ve yayınları ile internette de yeralmaya başladı. 

sevincsatiroglu.com  internet sitesini kuran Satıroğlu, sitesinde güncelliğini yitirmeyen yayın ve konuları, izleyicileri ile paylaşıyor. Sitede ayrıca Sevinç Satıroğlu’nun araştırma ve makaleleri, verdiği eğitimlerden, moderatörlüğünü yaptığı konferans ve zirvelere kadar geniş bir alanda bilgi vererek, perspektifi geniş bir kaynak oluyor.

Sevinç Satıroğlu, kurduğu siteyi Detail Haber’e şöyle anlattı: “Televizyon gazeteciliği suya yazı yazmak. Yayın içerisinde ulaşabildiğiniz kadar izleyiciye ulaşıyorsunuz ve orada bitiyor.  Türkiye’de gündem çok yoğun ve bu yoğunlukta bir sürü bilgi de hakettiği yeri bulamadan kaynayıp gidiyor. Geriye baktığınızda belki o bilgiyi sadece siz hatırlıyorsunuz. Ancak öyle değerli bilgiler, güncelliğini yitirmeyen cevaplar oluyor ki, bunları kaydetmek ve daha büyük bir kitle ile paylaşmak istiyorsunuz. Haberciliğin kalbinde bu istek var; daha fazla insana ulaşmak, bilgiyi paylaşmak. Biz de ekibimle bu yayınlarımızda, haberlerde yeralan “güncelliğini yitirmeyen bilgiyi” bir internet sitesi ile paylaşmak istedik. Ayrıca benim farklı konulardaki makalelerim ve araştırmalarım da yine bu sitede. İnsanların beni, Sevinç Satıroğlu ismini duyduklarında “haberi” ve “bilgi almayı, öğrenmeyi” hatırlamalarını, algılamalarını istiyorum.”

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir