Ankaralı Bir Ailenin Koronavirüse Yakalandıktan Sonra Sağlık Sistemiyle İlgili Yaşadığı Düşündürücü Olaylar

4.1bPAYLAŞIM

Ankara'nın ne kadar kötü durumda olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

Ankara'nın Koronavirüs haritası gittikçe daha da korkutucu olmaya başladı. Güvenli bölgeler azalıyor, kırmızıya boyalı riskli alanlar çoğalıyor.

Ankara'da yaşayan Verda Özyurt isimli bu kişinin ve ailesinin yaşadığı Covid 19 süreci ise insana birçok şeyi sorgulatacak cinsten. Verda'nın halihazırda devam eden bu tecrübesini hep birlikte öğrenelim.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
duru-naz-ozgur

.......

arda-eser

Okurken mahvoldum.. bana babamın sözünü hatırlattı, yırtık ol şansını zorla.. evet beyaz atlı prens gelmiyor kimse aramıyor. beklemeyeceksin şansını zorlayacaksın bu hasta bu hastanede yatacak bitti azda agresif olacaksın sanki.. . İnşallah Söz Konusu şahıs iyileşmiştir.

camoranesi

Durum çok kötü ama etrafta sallayan yok... Pozitif olanlar umursamadan etrafta geziyor... Eczacı arkadaşım dedi, kadın düğüne,markete gidip sonra da eczaneye ilaç almaya gelmiş... Evde bakım olanları arıyorsun avm ye gitmiş... Maalesef Müslüman ülkeyiz ama kul hakkı, ölüme sebep vs yok takdiri ilahi... Hala bize bir şey olmaz mantığı var, yazık gerçekten... Bir de cahillerin ağzında,ölüm oranı çok düşük var bunu da gerçek sayıları vermeyerek yaptılar...

galatacimbm1905

Ya arkadaşlar ben bir şey merak ediyorum virüs ile ilgili. Ama cidden bilmediğimden soruyorum öyle cahil cahil atıp tutarak değil. Şimdi virüs Çin'de çıktığı zaman insanlar sokaklarda ölüyordu ve neredeyse hepsi ağzından burnundan kan gelerek can veriyordu. Ancak -TR için konuşuyorum- şimdi insanlar evde istirahate yönlendiriliyor ve ölen de Çin'de olduğu gibi vahim durumlarda ölmüyor. Nasıl olur böyle bir şey? Virüse asla yalan demiyorum. Asla da diyemem. Binlerce insanı saklamadılar sonuçta ama bunu çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler :)

birdybird

Merhaba, o görüntülerin pek çoğu fake veya başka hastalıkları covid diye söyleyip kaos yaratma amaçlıydı. Bu konuda Teyit org'a bakmanızı tavsiye ederim. Hastalık en ağır seyrinde tabiri caizse boğarak ve yüksek ateşle öldürüyor.

galatacimbm1905

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için .

galatacimbm1905

Kendine gel! Sen kimsin de bana küfür edebiliyorsun ki? Utanmalısın kendinden. Yazık ya!

galatacimbm1905

Sen aptal mısın? Yahu bu sorudan nasıl küfür etmelik bir anlam çıkartıyorsun anlamış değilim. Bak herkes senin gibi beyinsiz ve tek düze değil. Git iki paragraf çözüp, kitap bitirip gel de okuduğunu anla!

kimbilirkimbu

ya da şu an cidden haksız olduğumu düşündüm, özür dilerim. kendine iyi bak

galatacimbm1905

Allah'tan bir avukata sahibim beyefendi. Yazdıklarınızı ss alıp mahkemeye delil olarak sunacağım. Söylediğiniz şeyler çok acınası ve yanlış. İyi günler.

kimbilirkimbu

YA CİDDEN SİKTİRGİT YA.YENİ GÖRDÜM

galatacimbm1905

Cevap vermediğiniz için ''İnsanlık öğrenmiştir'' belki deyip kararımdan vazgeçmiştim. Ama şimdi çok kararlıyım. İyi günler

kimbilirkimbu

la kadın bi git cidden ya,daha da yazmıyorum.napıyorsan yap,delisin sen ya

galatacimbm1905

'' Üslubun, kimliğindir. '' -Cemil Meriç

ocreatus

Umarım iyileşir babası :(

Görüş Bildir