Ali Ağaoğlu'nun Milyon Dolarlık Doğum Günü Pastasını Gördükten Sonra Yaptığı Şaka Herkesin Sinirini Bozdu

883PAYLAŞIM

O kadar param olsa da keşke ben de böyle kötü şakalar yapsam...

Türkiye'nin zengin müteahhiti dediğimiz zaman herhalde aklınıza çok fazla isim gelmez. Çünkü Ali Ağaoğlu, adını aklımızda tutmamız için gereken ve hatta gerekmeyen her şeyi yapıyor neredeyse.

İstiklal Caddesi'ndeki bombalı saldırının ardından sınıfsal çizgileri gözümüze "fakirler gibi karanfil bırakacak değildim" diye sokan Ağaoğlu'nun parası olduğu için gül bırakmasını ama olayın özünü hiç anlamamasını konuşmayacağız şu an.

Hayatındaki kadınlara "onlar benim malım" demesini de başka bir zaman konuşalım isterseniz. Çünkü şimdi sinirleri bozan daha başka şakalar, komiklikler var...

Ali Ağaoğlu, 3 Mart'ta 67. yaşını bu gördüğünüz pastayla kutladı. Pasta, iş insanı Ferruh Taşdemir'in eşi Eftelya Taşdemir tarafından kendisine sürpriz olarak hazırlanmış.

Üzerinde 1 milyon dolarlık banknotların olduğu pastayı gören Ali Ağaoğlu durur mu, yapıştırdı şakayı: "Hayatımın en pahalı pastası oldu"

Ali Ağaoğlu'nun gül gül öldüren bu esprisinden sonra sosyal medya kullanıcıları da yorum yapmadan duramadı.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Milyon dolarlarımız olmasa da en azından iyi bir espri yeteneğimiz ve çok güzel bisküvili pastamız var neyse ki. Gerçi paramız da olsa hiç fena olmazdı...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
filiz1.

ne diyeceğini bilememiş, ayaküstü bu espriyi bulmuş işte adam.kötü değil ama klasik bir espri sadece.benim için bu pastayı mı yaptırdın lan it mi deseydi ne deseydi.

orumbocukadam

bence gündemden düşmeme çabası ayarlanmış

kitsunexof

boş zamanım çok. girdim okudum. okumasam da olurmuş.

acilin

O değil de Ferruh isimli fakir birini hiç görmedim. İsimler girişimcilik motivasyonu olabilir mi acaba?

ushna

Yarı zamanlı çalışarak ayda 17000 ila 20000 Euro kazanıyorum. Başkalarının bana çevrimiçi olarak ne kadar para kazanabileceklerini söylediklerini duydum, bu yüzden araştırmaya karar verdim. Hepsi doğruydu ve hayatımı tamamen değiştirdi. Geçen ay günde 3 ila 4 saat dizüstü bilgisayarda çalışarak 18749 € aldım. Bu benim işim .......................>>>>>>>>>>>>>>>>>> D­­­­o­­uCa­­s­­­­h.C­­OM

mustafa-yilmaz133

kahpe bot

Görüş Bildir