Aklın Yamulacak: Bu Saç Bir 'At'a mı Yoksa Bir İnsana mı Ait?

273PAYLAŞIM

Atların da en az insanlar kadar güzel saçları vardır. Hatta bazılarının insanlardan bile daha güzel... Acaba sen bu saçların bir insana mı yoksa bir ata mı ait olduğunu bulabilecek misin?

1. Hadi başlayalım: İlk saçımız bu!

2. Peki ya bu saç?

3. Çok güzel değil mi? Peki bu saç kime ait?

4. Ya bu saçlar?

5. Khaleesi? Sen misin? Bilemedik biz bu saç kime ait?

6. Hadi bakalım söyle: Bu saç bir insanın mı yoksa bir atın mı?

7. Peki ya bu saçlar?

8. O kara kaşlar, kara gözler, kara saçlar? Kimin sence?

9. Sarı saçlarını deli gönlümüze bağlayan bir insan mı at mı?

10. Son olarak: Bu altın misali parlayan saçlar sence bir atın mı yoksa insanın mı?

Saç fakirisin sen!

Üzgünüz dostum ama sen gerçekten saç fakirisin! Daha bir saçın bir insana mı yoksa bir ata mı ait olduğunu bile anlayamıyorsun! Tamam yanılabilirsin kabul ediyoruz, ama seninki üstün bir başarısızlık oldu. Neyse be, boş ver! Herkes her şeyde başarılı olacak diye bir şey yok sonuçta!

Hiç fena değil!

Gerçekten hiç fena değil aslında! Bugüne kadar az da olsa atlarla haşır neşir olmuşsun anladığımız kadarıyla ki ayırt edebilmişsin bir kısmını insanlardan. Fakat yine de mükemmel bir performans diyemeyeceğiz biliyorsun. Ama gerçekten takdire şayan! Çünkü fotoğrafları ayırt etmesi gerçekten zordu, biliyoruz!

Atların efendisisin!

Vay bee! Gerçekten mükemmel! Atların efendisisin galiba sen, bunun kanında olduğu belli! Atları o kadar iyi biliyorsun ki görür görmez insan saçı ve at saçı arasındaki farkı çat diye söylüyorsun. Gözlerine ve bilgine sağlık güzel dostumuz!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
neyazsamo-acabayo

Krdş biz harada büyüdük sen hayırdır

nesli-araci

Vay bee! Gerçekten mükemmel! Atların efendisisin galiba sen, bunun kanında olduğu belli! Atları o kadar iyi biliyorsun ki görür görmez insan saçı ve at saçı arasındaki farkı çat diye söylüyorsun. Gözlerine ve bilgine sağlık güzel dostumuz! İşte bunlar hep Leyla ile Mecnun.

candy111

Gerçekten hiç fena değil aslında! Bugüne kadar az da olsa atlarla haşır neşir olmuşsun anladığımız kadarıyla ki ayırt edebilmişsin bir kısmını insanlardan. Fakat yine de mükemmel bir performans diyemeyeceğiz biliyorsun. Ama gerçekten takdire şayan! Çünkü fotoğrafları ayırt etmesi gerçekten zordu, biliyoruz!hic fena degilmis

fatma-s.-dikilitas

son soruda kadın telefonu ters tutuyo hahahhahahaha

survive0000

Hiç fena değil!

Görüş Bildir