Ağlatma Konusunda Birçok Dram Filminden Daha Başarılı Olan 19 Duygu Yüklü Kare

-

Klinik psikolog Stephen Sideroff'un da dediği gibi "Ağlamak, vücudu sağlıklı bir şekilde harekete geçirir." Özellikle duygu yoğunluğu yaşadığınız zamanlarda ağlamak, stres seviyesini azaltmak açısında gerçekten faydalı. Bu nedenle yalnızca iyi dram filmleri izlemenizi değil, aynı zamanda duygusal fotoğraflara bakmanızı da öneriyoruz. Mendillerinizi hazırladıysanız, o fotoğraflardan en duygusal olanlara beraber bakalım!

Kaynak: https://www.pexels.com/search/emotional/

1. "Annem ve babam her gün kimin çay hazırlayacağını belirlemek için Mario Kart 64 oynuyorlar. Bunu, 2001 yılından bu yana düzenli olarak yapıyorlar."

2. İlk buluşma:

3. "Sonuçta baba oldum. Şu yanaklara bakın!"

4. "Bu adam, yoldan geçenlere uzayı onunla beraber keşfetme şansı veriyor."

"Bu bir teleskoptur. Gelin ve Jüpiter'e bakın. Ücretsiz."

5. "Bu adam, hareket eden bir arabanın içine atlayarak gasp mağdurunu kurtardı."

6. "23 yaşındaki oğullarından nakledilen kalbin atışını dinleyen anne-baba..."

7. "Eşimin anne-babası emekli oldu. Yeni yılı ve evlerini dekore etmeyi seviyorlar. 2 hafta önce bir vandal dekorasyonlarını mahvetti. Polise ihbar ettikten sonra bir memur geldi ve kendi cebinden yeni dekorasyon ürünleri aldı."

8. İstanbul'da sokak kedileri için yapılan minik evler:

9. "Kazanmak, her şey değildir."

10. "Kız arkadaşımın kardeşi otizmli. Nereye gitse yastığını da yanında götürüyor. Yeni yıl için tatile gittiğimizde onu kayalıkların üzerinde böyle dururken görünce Caspar David Friedrich'in resmini düşündüm."

11. "Çok güzeller ve ne olursa olsun hayattan keyif alıyorlar."

12. "Yaşlı adam, donmak üzere olan kuşu kurtardı."

13. "Resimlerimi hayatımda ilk kez, bir kahve dükkanındaki sergiye koydum. Bütün süreç gözümü korkutmuştu ama bugün ilk resmimi sattım ve ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Sonrasında dükkanın tuvaletinde gözümden yaşlar geldi. Bugün gerçekten çok mutluyum."

14. "En küçük oğlum doğduktan 3 gün sonra. Banyoya gittim, huzursuzlandı ve büyük oğlum onu kucağına aldı. Oğlum öylece durup, ağabeyine baktı."

15. "3 yıl önce Shoushi Bakarian Lübnan'da, sığınmacı bir ailenin parçası olarak Kanada'ya, iyi bir gelecek umuduna yolculuğa çıkmıştı. 36 ay sonra bugün Bakarian, Concordia Üniversitesi havacılık ve uzay mühendisliği bölümünde 3. sınıf öğrencisi. "

View this post on Instagram

Three years ago, Shoushi Bakarian was sitting in Lebanon, part of a family of four Syrian refugees facing an uncertain future with hope of making a new start in Canada. . Fast-forward those 36 months: Ms. Bakarian is in her third year of aerospace engineering at Montreal’s Concordia University. She has learned her fourth language, French – in addition to English, Arabic and Armenian. She’s got two part-time jobs with promising prospects in her field: one in the parts department at Bombardier Aerospace and another at Stratos Aviation, a small aviation and flight simulation firm. There, she’s co-created her first invention in the lab she’s building. . On a recent late fall day, Ms. Bakarian tinkers with the tiny generator fan blades of her latest accomplishment: The Ventus, a 5-volt accessory charger for Cessna airplanes that runs off the aircraft’s air vents and as an added bonus cools the air by compressing it. The simple blue tube prototype seems likely to become a must-have accessory for pilots who rely on tablets and smartphones for aviation computation but fly aircraft that were mostly built long before the smartphone era. . “I want to reach girls and tell them they don’t have to limit themselves to traditional jobs, like teachers. Especially for girls from my community, they have a very limited idea of what’s out there,” Ms. Bakarian says. “I want to become an example.” — Follow the link in our bio for the latest in the Stepping Up series, introducing Canadians to their country’s new sources of inspiration and leadership. . Written by Les Perreaux Photos by Dario Ayala

A post shared by The Globe and Mail (@globeandmail) on

16. Anneyi hem telefon ekranında, hem de yanında görünce: 😌

17. "Bu minik dost, videosu yayınlandıktan bir gün sonra sahiplenildi!"

18. "Down sendromlu amcam ile alzheimer hastası büyükannem dans ediyorlar."

19. "2015 yılında eşimi kanserden kaybettim. Balayımızı Oregon sahillerindeki bu kulübede geçirmiştik. Vefat etmeden önce benimle yine okyanusu görmek istediğini söyledi. O zaman gidememiştik. Evlilik yıl dönümümüzde yine aynı kulübeye gittim ve küllerini okyanusa dağıttım. Burası bizim evimiz gibiydi."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bayan-sinir

Duygulanmadım.

ellieym

#16 'da dayanamadım çok tatlı...

alwrich

Ya böyle içerikler yapmayın zaten çok duygusal biriyim😢 ama #16 çooook şeker yahuuu😍🤗🤪🙏🤲.

hikka-mikazuki

6 mahvetti.. Allah kimseye yaşatmasın evlat acısı..

--heisenberg--

#19 :'(

Görüş Bildir