Görüş Bildir

6 Mart 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Haberler
> 6 Mart 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

6 Mart 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

6 Mart 2014 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu

İçsel disiplininizi güçlü tutmayı başaracağımız bu günde, olayları sakin bir şekilde izleyeceksiniz, Seyirci kalmayı başarabilir ve kendinizi denetleyebilirseniz, olayların seyri istediğiniz boyuta gelecektir. Bugün gizli hırslarınızı yaşama geçirme konusunda sistemli hareket etmekle, kazançlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

6 Mart 2014 Perşembe BOĞA Burcu Yorumu

Ay kombinasyon burcunuz Oğlak'ta ilerlerken olaylara kuşku ile bakmanıza neden oluyor. Sıkı bir disiplin duyguları ile hareket etmenize rağmen alışkanlıklarınızı hiç kimseyle paylaşmak istemiyor ve düşüncelerinizi kendinize saklıyorsunuz. Alt yapınızı güçlendirecek konuları seçerek, bilginizi ortaya koyma yoluna gidebilirsiniz.

6 Mart 2014 Perşembe İKİZLER Burcu Yorumu

İşinizle ilgili hoşnutsuzluk devam diyor. Bulunduğunuz ortamlar çok çabuk uyum sağlamanıza rağmen, uzun süreçlerde değişime ve farklı aktiviteye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugün, maddesel konularda arzuladığınız performansı, karşı tarafın desteğiyle sağlamak isteyebilir ve bir takım yardımlar alabilirsiniz.

6 Mart 2014 Perşembe YENGEÇ Burcu Yorumu

Karşılıklı ilişkilerde, güven duygusunun çok önemli olması nedeniyle, yaşadığınız olayların irdelemesini ve sağlamasını yapıyor olmanız, tepkiye neden olabilir. Bugün Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, partnerinizle ilgili kuşkularınız ön plana çıkacak ve onun tarafından güçlü ve mantıklı bir şekilde ikna edilmeye ihtiyacınız olacak.

6 Mart 2014 Perşembe ASLAN Burcu Yorumu

Kazançlarınızı arttırma konusunda, yaratıcılığınızı mantıklı bir şekilde kullanacaksınız. Bugün duygularınızı dramatik sözcüklerle ifade ederek, kendinizi olumlu bir şekilde ortaya koyacaksınız. Sezgilerinizi güçleniyor ve yaşadığınız olayların alt yapısındaki sorunları önceden hissediyor ve çözüm getiriyorsunuz.

6 Mart 2014 Perşembe BAŞAK Burcu Yorumu

Karşı cinsin yoğun ilgisini üzerinizde hissetmeniz sonucunda, kendinizi çok daha rahat ve sakin hissedeceksiniz. Partnerinizle aranızda bir takım olumlu gelişmeler söz konusu. Karşılıklı güven duygusunun oluşmasını sağlayacak ve destek verici paslaşmaların gündeme gelmesiyle, ilişkiniz canlanıyor.

6 Mart 2014 Perşembe TERAZİ Burcu Yorumu

Sevdiklerinize her konuda destek vermekten yanasınız. Ailenizin kadınlarıyla ilgili duygusal olaylar gündeme gelecektir. Karşılıklı güven duygularının önemli aşamalara neden olmasıyla, bir çok paylaşımlarınız söz konusu olacak. Yaşamınızı kökten bir şekilde sorgulama ihtiyacı içinde olabilirsiniz.

6 Mart 2014 Perşembe AKREP Burcu Yorumu

Ay, Oğlak burcunda ilerliyor ve kişisel ilişkilerinizde bir takım kuşkular içinde olmanıza neden olabiliyor. Dostluklarınızı sağlam temeller üzerinde götürme niyetinde olmanıza rağmen, herkese kolay inanmadığınız için, olayları farklı bir şekilde irdeleyebilirsiniz. Bugün mantıklı davranmanın faydasını göreceksiniz.

6 Mart 2014 Perşembe YAY Burcu Yorumu

Öfkelerinizi saklamayı bir türlü beceremiyor ve duygularınızı her anlamda ortaya koymaktan hoşlanıyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, maddi konularla ilgili projelerinizin gündem kazanmasına neden oluyor. Kendinizi aşma konusunda, yenilikler içindesiniz ve sistemli hareket etmek istiyor, hata yapmaktan çekiniyorsunuz.

6 Mart 2014 Perşembe OĞLAK Burcu Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal konularda bazı problemler söz konusu.. Partnerinizle aranızda istemediğiniz gerilime neden olmak istemiyorsanız, olayların duygusal boyutlarında farklı nedenler aramamalısınız. Bugün içsel disiplininizin önemli olduğu bir gün. Kendinizi şımartmak için gerekli her türlü doneye sahipsiniz.

6 Mart 2014 Perşembe KOVA Burcu Yorumu

Yaratıcılığınızla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu. Bugün, bilinçaltınızda yaşadığınız yoğunluklar, sizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Planlı ve programlı bir şekilde hareket etmekle avantajlarını çoğaltacaksınız. Güven duygunuzla ilgili yaşadığınız tereddütleri bir an önce yenmeli ve eski gücünüze kavuşmalısınız.

6 Mart 2014 Perşembe BALIK Burcu Yorumu

Bugün duygularınız sizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Arkadaşlarınızla güçlü bağlar oluşturacak ve istediğiniz başarıyı elde etmek için, kendi tarzınızı çevrenize yansıtmak isteyeceksiniz. Gücünüzü ortaya koymak için gerekli detayları sağlamalı ve adımlarınızı sıkı bir şekilde atmalısınız. Bugün yaşamınızı irdelemek isteyebilirsiniz.

Kaynak: http://haber.stargazete.com/guncel/bu...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?