3 Şubat 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

 > -

3 Şubat 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları (Bütün Burçlar)

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Birçok küçük hesabı gözardı edip, işe  balıklama dalacaksınız. Hayatınızın en güzel günlerini geçirmenize kimse engel olamayacak. Uzun zamandır küs olduğunuz bir insanla , arkadaş ortamında karşılaşabilirsiniz.Siz üzerine gidin, barışacak gibi. Unutmayın siz suçluydunuz ve barış istemesi gereken de sizsiniz.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Barışsever Boğa,kalp kırmaktan ve bu gibi kötü davranışlardan hoşlanmıyorsun ama nedense bunları yapıyorsun.Bugün herkesi tasdik etme günün. Kim ne derse, sen “He” diyeceksin.Bu umursamazlığın herkesi şaşırtacak ve tuhaflarına gidecek.Bir yakının ile görüşüp, hasret gidereceksin.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün kainatı ve insanı yeniden okuyacaksınız adeta.Zıt görüşlerin çarpışması ile doğruyu bulmaya uğraşan tek burç sizinki. Bugün insan ilişkilerinde tavan yapacaksınız.Ve ilkelerinizin neler olduğunu da anlatacaksınız herkese. Sizin rahat tavrınızdan, ilkesiz olduğunuzu sananlar, yanıldıklarını anlayacaklar.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Çektiğiniz sıkıntıların karşılığında hiç de bunalıma girmeyeceğiniz bir gün.Hayatınızın akışı içinde bunların olacağını biliyorsunuz ve normal olduğunu düşünüyorsunuz.İnsanların dış görünüşleri ve yapmacık tavırlarından çok iç güzelliklerinin önemli olduğunu anlayacağınız bir gün.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Aslanlar hiç kimseden yardım almayı istemezler.İhtiyacınız olan bir şeyi söylemeniz gerekecek ama neredeyse yerin dibine gireceksiniz.Yüzünüze kapanan birkaç kapıdan sonra yeni bir kapı çalma ihtiyacınız olacak.Utanmayın, bazen aslanların da yardıma ihtiyacı olabilir.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Siz koruyucu hekim olsanız, en iyisini başarırdınız.Sağlığınızı bozacak her şeyden uzak duruyor ve çevrenizdekilere de müdahale ediyorsunuz.Sabırlı ve çalışkan olduğunuz için bugün bir ödül alabilirsiniz.Cesaretinizi biraz arttırırsanız,kendinizi daha rahat ifade edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Gereksiz duygusallık ve alınganlık gösteriyorsunuz. Karşınızdaki size ne demek istedi ? Farkında bile değilsiniz. Zaten sizin tarzınızda bu değil ama bugün bir elektriklenme var sizde.Hoş bir insan olacağım diye zayıf göründüğünüzün farkına vardınız ve nihayet, kendinize çeki düzen veriyorsunuz.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Psikolojik dengeniz biraz bozulmuş.İlk iş günü sizi yoracak gibi.Bünyeniz güçlü ama derin tutkularınız sizi psikolojik olarak zayıflatıyor. Kimin neyi var neyi yok,sizi neden ilgilendiriyor acaba ? Kendi malınıza ve paranıza baksanız.Bugün bir kıskançlık kemirecek içinizi, sıkılacaksınız.

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Başkalarının kişiliğini baskılayabilir ve kırıcı olabilirsiniz.Karşınızda zayıf yaradılışlı biri olacak ve siz ona günü zehir edeceksiniz.Manevi yönden biraz daha desteklenmeye ihtiyacınız var. Lütfen kendinize ve çevrenizdeki insanlara iyi davranın.Bugünü zehir etmeyin.

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Hafta sonu ağır geçti. Yorgunluğunuzu atamadan yeni bir iş gününe yelken açtınız.istediğiniz hedeflere ulaşabilmek için daha zamanınızın olduğunu bugün anlayacaksınız.Ama unutmayın ki bu zaman sizin için çok değerli. İyi bir iş günü ile haftaya başlıyorsunuz. Sadece böbreklere dikkat!

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Hayatın boş yere akıp geçtiğini mi düşünüyorsunuz ? Aslında bunu değerli yapacak olan sizsiniz. Bugün bunun bilincine varacaksınız.Yeniliklerden birine yeni bir kapı açacak ve herkesi şaşırtacaksınız.Çevrenizde olup biten ailevi olaylarda söz sahibi olacak ve herkesi şaşırtacaksınız. Aslında siz bu iş ile ilgili ne çok şey biliyor muşsunuz ?

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

İnsanlara kendini adamak,işte bu tam olarak da yapmak istediğin.Ama bugün yine kendini adadığın birinden sıkıntı yaşayacaksın.Empatin ve hislerin çok kuvvetli, daha önce anlamıştın olacakları ama bu kadar çabuk olup biteceğini tahmin etmemiştin işte.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir