Görüş Bildir
Haberler
24 Şubat 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

24 Şubat 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

adem kara
24.02.2014 - 08:55
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

24 Şubat 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcu insanlara pazartesi gününe büyük bir heyecan ve enerji ile girecek.İşleri yolunda,hiç ummadıkları yerden para kazanacaklar ve bu para onları çok mutlu edecek.Renkli bir hayatı seven Koçlar, bugün o renkli hayatın peşinde koşacaklar.Pazartesi sendromu onları hiç etkilemeyecek ve sendromsuz bir hafta başı ile mutluluğa koşacaklar.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bir aile tablosu içinde, mutlu bir surat var. O da sizsiniz.İstediğiniz yemekler yapıldığında ve herkes sizin istediğinizi yaptığında, daha mutlu bir insan olamaz.Boğalar hafta başına böyle başlayacaklar ve içine girdikleri borcun stresini bile unutacaklar. Boğaların ummadıkları bir yerden gelecek bir paraları var. Şaşkın ama bir o kadar da heyecanlılar.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

İş günü ve ikizlerin iş aşkı ile başlayan bir hafta.İyi projeler ve projelerin çok iyi gittiği birkaç iş.Bugün İkizlerin başarıları başlıyor. Sevimli ve çok konuşan ikizlerin kafalarındaki soru işaretleri toptan gitmiş gibi.Bir yakınlarının ani rahatsızlığı günü biraz strese soksa da,sonucu çok da kötü olmayacak.Küçük bir tartışma yaşayacak ama pek de kafaya takmayacaklar.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Yengeç Burcu bugün hafta sonunun yorgunluğunu çıkaracak gibi.Birileri tarafından kullanıldığını düşündüğü için biraz üzgün gibi.Ama  şunu unutmamalı ki, fırsatı veren kendisi.Yengeçler alacak verecek meselelerine fazlaca kafa yoracaklar bugün.Günün bir bölümünde neredeyse uyuyacak duruma gelecekler.Bu hafta biraz zor geçeceğe benziyor.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Yeni bir proje, yeni bir tasarı.Güzel ve hareketli bir haftaya başlamak için çok da heyecanlılar. Aslanların akıllarında yeni işer var ve bugün o yol açılacak gibi. Hiç ummadıkları kadar büyük bir işin içinde olabilirler.Ama bunun için kendileri de çaba sarf etmeliler.Aslan burçlarının hızlı ve heyecanlı konuşmaları bugüne damgasını vuracak gibi görünüyor.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Başak Burçları bugün hareketlerine ve konuştuklarına biraz daha dikkat etmeliler. Kalp kırma olasılıkları çok yüksek. İçinizde bir kötülük yok belki ama biraz fazla konuştuğunuz için, insanların canlarını sıkacaksınız.Parasal bir çıkmaza girmeniz an meselesi. Başkalarının dolduruşlarına gelmeyin, bu içinden çıkamayacağınız  sıkıntılı bir durum yaşamanıza sebep olabilir.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Rahat bir hafta başı ve mutlu hissediyorsunuz.Canınızdan çok sevdiğiniz insanlar çevrenizde deli gibi dönüp dururlarken,siz onlara karşı sorumluluk hissediyorsunuz.Teraziler yapmak istedikleri şeyler ile ilgili olarak konuşacak ve mutlu olacaklar.Konuşmak ve bir şeyleri paylaşmak onlara iyi gelecek.Terazi burçlarının ellerindeki bir şeyi satmaları da söz konusu olabilir.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Bir yakınınızın yanına gideceksiniz.O kadar güzel karşılanıyorsunuz ki, siz de bu işten çok hoşlanacaksınız.Yakınlarınızdaki birinden bir yardım alacak ve sağlığınız için iyigelecek bu yardımdan sonra, mutlu olacaksınız. Bir miktar para harcamanız mümkün. Parayı harcarken hiç de üzülmüyorsunuz, çünkü Akrepler harcadıkları paralar ile ilgili pişmanlık duymazlar.

YAY BURCU –(23 Kasım-22 Aralık)

Bu kadar da yeter! Başkalarının yaptığı hataları toplayıp durmaktan bıktınız.Bugün yine saçma bir şey sizin üstünüze kalacakken, son dakika da kurtaracaksınız. İnsanların sizi ezmeye çalışmalarını hiç anlamıyorsunuz. Parasal sıkıntınız olsa bile belli etmediğiniz için, herkes her şeyin yolunda olduğunu düşünerek, sizinle ilgilenmiyor.Kendinizi hatırlatma zamanı.

OĞLAK BURCU-(23 Aralık-20 Ocak)

İstemediğiniz bir iş görüşmesine gitmeniz mümkün.Kendiniz için değil ama bir yakınınızın  bir işi için çalışacaksınız. Pek ilgilenmiyor görünseniz de, aklınız orada.Her şeyi kendiniz yönetmek istiyor ve insanların canlarını sıkıyorsunuz.Para ile ilgili bir haber alacak ve bunu işe çevirmek için, elinizden geleni yapacaksınız.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Hafta sonu çalışmanın verdiği enerji hala üzerinizde. Birileri çalışmak deyince, strese girseniz de, bu işi başardığınız bir gerçek.İşini iyi yapan Kovalar, bugün çevrelerinden takdir ve teşekkür toplayacaklar. Ummadıkları biri tarafından da övülecekler. Bu övgü Kovaların enerjilerini daha da arttıracak gibi… Fakat biri onlara kafayı takabilir, dikkatli olsunlar.

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Balık burçları aslında karamsar hallere girecek gibiler. Ama bugün enerjileri yükselebilir ve onları bu karamsarlıktan kurtarabilir.Ben her şeyi yaptım ama, bu insanlar başka ne istiyor moduna girmişler. Mükemmel olduğuna inanan balıklar, çevrelerindeki insanları da gerecekler bugün.Bu arada balık burçları, pazartesi ile birlikte parasal bir sıkıntı içine girebilirler.

Kaynak: http://www.kadinhaberleri.com/astrolo...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam