Görüş Bildir
Haberler
2019'un Hangi Ayı Sana İyi Gelecek?

etiket 2019'un Hangi Ayı Sana İyi Gelecek?

Efe Çağlayan
02.01.2019 - 17:06 Son Güncelleme: 13.01.2019 - 17:38

2018 belki senin için çok keyifli belki de çok berbat bir yıldı, bilmiyoruz. Ama yeni yıl demek, yeni umut demek! Bakalım 2019 yılında hangi ay sana iyi gelecek?

Keyifli bir yıl diliyoruz! 🎉

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Haydi başlayalım! Öncelikle 2018 yılına bir puan ver!

1. Haydi başlayalım! Öncelikle 2018 yılına bir puan ver!

2. Bir şarkı sözüyle şu anki hislerini anlat deseler hangisi olurdu?

3. Aşk belki de ruh halimizi en çok etkileyen şey. Peki sen ‘aşk’ kavramını tek bir kelimeyle özetleyecek olsan ne derdin?

4. Tam şu anda kendini nasıl hissediyorsun?

5. Yeni tanıştığın bir insanın nasıl biri olması seni olumlu olarak etkiler?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Bu durumlardan hangisinde kendini daha rahat, daha mutlu hissedersin?

7. Büyük bir tutkuyla yaptığın ya da yapamadığın için içinde ukte kalan sanat dalı hangisi?

8. Geldik son soruya. Bunlardan hangisi senin için çok daha önemlidir?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Ocak!

Ocak!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Ocak! Senenin ilk ayında senin için her şey yolunda gidecek. Yeni başlangıçlar yapacaksın ve bu başlangıçlar seni huzura ve başarıya götürecek! Bundan sonrası da artık sana kalmış. Bu mutluluğu kaybetme!

Şubat!

Şubat!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Şubat! Senenin ikinci ayı senin yüzünü güldürecek ay olacak. Yeni kısmetler, yeni fırsatlar karşına çıkacak. Buunları iyi değerlendir, sonradan pişman olmak istemiyorsan!

Mart!

Mart!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Mart! Kapıdan baktıran Mart ayı senin için bu senenin en verimli ayı olacak. Güzel gelişmeler ardı ardına gelecek. Umarız da öyle devam eder!

Nisan!

Nisan!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Nisan! Yağmurlarıyla meşhur nisan ayı senin için de mutluluk yağdırıyor olacak. Hayatında her şey yolunda gidecek ve müthiş bir keyif alacaksın. Aman bozulmasın!

Mayıs!

Mayıs!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Mayıs! 2019'un Mayıs ayı senin için çok çok iyi geçecek. Mutlu haberler gelecek, bir türlü tamamlanamayan işler tamamlanacak. Sonrasında ise iş sana düşüyor artık. Gerekeni yap!

Haziran!

Haziran!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Haziran! Yılın altıncı ayı senin için hayatının en güzel zamanlarını geçireceğin zamanlardan biri olacak. Bu ayda alacağın güzel haberlerin sonu gelmez umarız!

Temmuz!

Temmuz!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Temmuz! Yazın gelişiyle keyfin tamamen yerinde, hayattan inanılmaz zevk alan birine dönüşeceksin. Bunda tabii ki çevrene yeni dahil olan insan ve insanların da etkisi olacak. Mutluluklar dileriz!

Ağustos!

Ağustos!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Ağustos! Yazın sonuna gelirken hayatından mutluluk ve huzur eksik olmayacak. Ağustos ayı senin için bir rüya gibi geçecek. Aman bu rüyadan uyanma!

Eylül!

Eylül!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Eylül! Sonbaharın gelişiyle mutluluk da hayatına girecek. Yüzün hep gülecek. Eylül ayı sana ilaç gibi gelecek. Şimdiden keyif almanı diliyoruz!

Ekim!

Ekim!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Ekim! Yılın sonuna doğru sen de aradığın mutluluğu bulacaksın. Bulduğun zaman da onu bırakmayacaksın buna eminiz. Güzel haberler peşi sıra gelecek. Allah bozmasın!

Kasım!

Kasım!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Kasım! Yine aylardan kasıma geldiğimizde mutluluk gözyaşlarına boğulacaksın. Hayatın yüzüne güleceği bir ay olacak. Öyle de devam edeceğini umuyoruz!

Aralık!

Aralık!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Aralık! Mutluluğu bulmak için biraz fazla bekleyeceksin ama buna değecek eminiz. Aralık ayıyla beraber hayatında her şey yoluna girecek. İnan buna!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
823
483
226
149
91
80
78
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Samoa Tiger

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Şubat! ulan testte bile mutluluğumuz kısa sürüyor. Gittik yılın en kısa ayını bulduk :D

HAZİRAN! ayımı lgs nin bana gireceği ay inşallah güzel bir lise kazanırımda aile gazabından kurtulurum aminnnn

Hasret Bektaş

AMİNN KARDEŞİM BENDE LGSYE GİRCEM AMA DOĞRUSU BİZMİ ONA GİRCEZ O MU BİZE GİRCEK BELLİ DEĞİL

gizli birisi

Haziran! hadi inşallah