2019'un Hangi Ayı Sana İyi Gelecek?

-

2018 belki senin için çok keyifli belki de çok berbat bir yıldı, bilmiyoruz. Ama yeni yıl demek, yeni umut demek! Bakalım 2019 yılında hangi ay sana iyi gelecek?

Keyifli bir yıl diliyoruz! 🎉

1. Haydi başlayalım! Öncelikle 2018 yılına bir puan ver!

2. Bir şarkı sözüyle şu anki hislerini anlat deseler hangisi olurdu?

''Mutluluk en çok onun hakkı.''
''Benim hala umudum var.''
''Her geçen yıl, birer birer, masadan eksiliyor dostlar.''
''Ama karar ver tutamıyorum zamanı."
''Bu böyle yarım kalmayacak.''
''Şarkılar seni söyler, dillerde nağme adın.''

3. Aşk belki de ruh halimizi en çok etkileyen şey. Peki sen ‘aşk’ kavramını tek bir kelimeyle özetleyecek olsan ne derdin?

4. Tam şu anda kendini nasıl hissediyorsun?

5. Yeni tanıştığın bir insanın nasıl biri olması seni olumlu olarak etkiler?

6. Bu durumlardan hangisinde kendini daha rahat, daha mutlu hissedersin?

7. Büyük bir tutkuyla yaptığın ya da yapamadığın için içinde ukte kalan sanat dalı hangisi?

Sinema
Müzik
Oyunculuk
Dans
Resim
Fotoğrafçılık

8. Geldik son soruya. Bunlardan hangisi senin için çok daha önemlidir?

Ocak!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Ocak! Senenin ilk ayında senin için her şey yolunda gidecek. Yeni başlangıçlar yapacaksın ve bu başlangıçlar seni huzura ve başarıya götürecek! Bundan sonrası da artık sana kalmış. Bu mutluluğu kaybetme!

Şubat!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Şubat! Senenin ikinci ayı senin yüzünü güldürecek ay olacak. Yeni kısmetler, yeni fırsatlar karşına çıkacak. Buunları iyi değerlendir, sonradan pişman olmak istemiyorsan!

Mart!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Mart! Kapıdan baktıran Mart ayı senin için bu senenin en verimli ayı olacak. Güzel gelişmeler ardı ardına gelecek. Umarız da öyle devam eder!

Nisan!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Nisan! Yağmurlarıyla meşhur nisan ayı senin için de mutluluk yağdırıyor olacak. Hayatında her şey yolunda gidecek ve müthiş bir keyif alacaksın. Aman bozulmasın!

Mayıs!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Mayıs! 2019'un Mayıs ayı senin için çok çok iyi geçecek. Mutlu haberler gelecek, bir türlü tamamlanamayan işler tamamlanacak. Sonrasında ise iş sana düşüyor artık. Gerekeni yap!

Haziran!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Haziran! Yılın altıncı ayı senin için hayatının en güzel zamanlarını geçireceğin zamanlardan biri olacak. Bu ayda alacağın güzel haberlerin sonu gelmez umarız!

Temmuz!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Temmuz! Yazın gelişiyle keyfin tamamen yerinde, hayattan inanılmaz zevk alan birine dönüşeceksin. Bunda tabii ki çevrene yeni dahil olan insan ve insanların da etkisi olacak. Mutluluklar dileriz!

Ağustos!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Ağustos! Yazın sonuna gelirken hayatından mutluluk ve huzur eksik olmayacak. Ağustos ayı senin için bir rüya gibi geçecek. Aman bu rüyadan uyanma!

Eylül!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Eylül! Sonbaharın gelişiyle mutluluk da hayatına girecek. Yüzün hep gülecek. Eylül ayı sana ilaç gibi gelecek. Şimdiden keyif almanı diliyoruz!

Ekim!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Ekim! Yılın sonuna doğru sen de aradığın mutluluğu bulacaksın. Bulduğun zaman da onu bırakmayacaksın buna eminiz. Güzel haberler peşi sıra gelecek. Allah bozmasın!

Kasım!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Kasım! Yine aylardan kasıma geldiğimizde mutluluk gözyaşlarına boğulacaksın. Hayatın yüzüne güleceği bir ay olacak. Öyle de devam edeceğini umuyoruz!

Aralık!

Verdiğin cevaplara göre 2019'da sana iyi gelecek ay: Aralık! Mutluluğu bulmak için biraz fazla bekleyeceksin ama buna değecek eminiz. Aralık ayıyla beraber hayatında her şey yoluna girecek. İnan buna!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bilen-bilir1

haziran dedi

hasan77039077

lan bi bağlantısız çıksın sonuç testler ile başka teste aşkın ilkbahar ve yaz arasında diyo burada haziran diyo

secill12

subaaat

herenulug49

1 Nisan şakası bu la

emre_akdag

Şubat dedi la :D

Başlıklar

Aşkaşk
Görüş Bildir