Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

13 Adımda Gerçeklerin Tek Tek Ortaya Çıkmaya Başladığı İçerde'nin Son Bölümünde Yaşananlar

177PAYLAŞIM

İçerde'nin 18. bölümü yine Melek açısından önemliydi. Öncelikle gerçeklerle yüzleşen isim Melek oldu. Sarp ve Mert'in kardeş olduğu da dillendirilmeye başlandı. Son bölümde neler oldu hatırlayalım.

1. Yusuf Müdür gelip Celal'in elinden aldı Çoşkun'la Yaşar'ı. Sarp da kendisini bilerek içeri attırdı. Metin Yılmaz'ın oğlu olduğunu da söyledi üstelik.

Çoşkun, Sarp ve Mert'in kardeş olduklarını anladı yani. Adamda koz bitmiyor, çiz yapacak yakında.

2. Mert, Çoşkun'un sorgusuna girmemek için çok debelendi. Çoşkun, Mert komiser ismini duyunca bile işkillendi. Mert'in polis olduğunu anladı sayılır.

3. Melek'in kafası karışık. Yaşar'ın akraba zehrini yedi. Zaten sonrasında öğrendikleri yine Melek'i bir anda bölümün merkezine yerleştirdi.

4. Sarp o kadar yoğun ki Melek'e her bölümde 2 dakika falan zaman ayırabiliyor. Melek'ten trip yersen üç bölüm kurtulamazsın Sarp, dikkat!

5. Çoşkun'u Sarp alsın diye saldı Yusuf Müdür. Talibi çok Şeytan Çoşkun'un. Davut öldürmeye çalıştı, Mert engelledi, Sarp tam işi bitirecekken Yaşar hepsini yedi bitirdi.

6. Dizi tamamen Çoşkun'un üzerinden dönmeye başladı. Paçayı kurtarır kurtarmaz Melek'i aradı ve ’Celal senin baban’ dedi.

7. Melek de Mert'e güvendi soluğu onun yanında aldı. Mert kaş yapayım derken kafa attı resmen kızcağıza. Celal'in Melek'in annesini öldürdüğünü ağzından kaçırdı.

8. Biz zaten biliyorduk ama Yusuf Müdür önümüzdeki bölümde Gökhan'ın kendi oğlu olduğunu öğrenecek. Bu bölümde ilk kez karşı karşıya geldiler. Burdan çok ekmek çıkacak gibi.

9. Alyanak biraz geri planda kaldı. Ancak Yaşar'ı Kebapçı'ya vermeyi başararak göze girdi. Haddini bilen çakal felsefesiyle yola tam gaz devam.

10. ”İyice kanka olduk be Çoşkun.” Başı sıkışınca Mert'e gitmek isteyen bir Çoşkun. İşler nasıl karıştı siz düşünün yani.

11. Kebapçı, Çoşkun'u buldu ve ’tak-tak’ yine arabayla ölüme gitti ve yine ölmedi. Sarp numarasını çekti Çoşkun'u kurtardı. Mert ise onu öldü biliyor ve tüm ümitleri tükendi.

12. Sarp yaralı Çoşkun'un yanında Yusuf'u aradı müdürüm diyor bir de. Celal Baba'nın yanında gizli gizli konuşurken de müdürüm kelimesini ağzından düşürmüyor. Burdan patlayacak bu çocuk.

13. Melek öz babası olduğunu kendisinden saklayan Celal'e çok kızmıştı ancak annesini öldürdüğünü öğrenince iş farklı boyuta taşındı.

Burdan dönüş yok Kebapçı, o kız kendisini de seni de vurmaz ama artık onun gönlünü kazanamazsın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdurrahman-killibacak

EFSANEEE

abdurrahman-killibacak

net

abdurrahman-killibacak

türkiye dizi sektörünün 1. si sensin

abdurrahman-killibacak

oldu bitti iyi ki de oldu be

abdurrahman-killibacak

hala okuduğumda tüylerimi diken diken eden bu diziye kötü yorum gelse ne sizin kötü yorumlarınız bir işe yaramaz boşa uğraşmayın

Görüş Bildir