07 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

07 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

07 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları

Müneccim - Yorumcu 07.07.2013 cuma günlük fal - burç yorumu :07 Temmuz 2013 Burç - fal Yorumlarını sitemiz aracılığı okuyabilirsiniz. 07.07.2013 pazar gününe ait günlük burç yorumları aşağıda listelenmiştir,

07 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları, 07 Temmuz 2013 burçlar, 07 Temmuz 2013 akrep burcu yorumu,07 Temmuz 2013 aslan burcu yorumu, 07 Temmuz 2013 balık burcu yorumu, kadinca.net 07 Temmuz 2013 başak burcu yorumu, 07 Temmuz 2013 boğa burcu yorumu, 07 Temmuz 2013 ikizler burcu yorumu, 07 Temmuz 2013 koç burcu yorumu, 07 Temmuz 2013 kova burcu yorumu, 07 Temmuz 2013 oğlak burcu yorumu, 07 Temmuz 2013 terazi burcu yorumu, 07 Temmuz 2013 yay burcu yorumu, 07 Temmuz 2013 yengeç burcu yorumu, 2013 Mart ayı burç yorumları

KOÇ

KOÇ (21 Mart-20 Nisan) Ortaklaşa paraya dayalı işlerinizde veya alacağınız bir para konusunda moralinizi çabuk bozabilirsiniz. Siz kendi planlarınıza ve yapacaklarınıza odaklanın. Esnek olmaya gayret gösterin.

BOĞA

Bugün, ortaklaşa yürütülen işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. İç sesiniz ve öngörüleriniz, size iş alanlarınızda doğru yolu gösterebilir. Kendinize inanmaktan ve güvenmekten vazgeçmemelisiniz.

İKİZLER

İş hayatınızdaki sorumluluklarınız hayata dair geniş bakış açınızı bir parça da olsa sınırlayabilir. Bazı sorunlara hazırlıklı olun. Arkadaşlarınız ve farklı sosyal çevreniz size bu konuda yardımcı olabilir.

YENGEÇ

Aşk hayatınızda bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. İlişkinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız için üstlendiğiniz sorumluluklar parasal konularda hayata olumsuz bakmanıza neden olabilir.

ASLAN

Özel hayatınızdaki bazı sorumluluklarınız size ağır gelebilir. Sevdiğiniz insanla olan konuşmalarınızda kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz. Uzak diyarlardan güzel haberler alacaksınız.

BAŞAK

İş alanlarınızdaki olumsuz bakış açısı, yakın çevre ilişkilerinizi de olumsuz etkileyebilir. Ortaklaşa para alanlarınızdaki güzel gelişmelere odaklanarak, olumsuzlukları rahatlıkla atlatabilirsiniz.

TERAZİ

Aşk, çocuk veya eğlenceye dayalı harcamalarınızda bazı sorunlar oluşabilir. Bu olumsuzluklardan özel hayatınızdaki oluşumlarla uzaklaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insana desteğiniz tam olacak.

AKREP

Hayati olarak aldığınız ve üstlendiğiniz sorumlulukların, ev ve aile hayatınızda bazı sorunlara neden olması muhtemel. İş hayatınıza kendinizi daha çok vererek bu sorunları aşmanız mümkün.

YAY

Yaşayacağınız bazı beklenmedik olaylar karşısında negatif düşünce yapınız ön plana çıkabilir. Hayata bu kadar dar açıdan bakmamaya çalışın. Size keyif verecek oluşumlara odaklanın.

OĞLAK

Sosyal alanlarınızdan alacağınız haberler bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Özellikle birden fazla işle uğraşıyorsanız bakış açınızı dalatmamaya özen göstermelisiniz.

KOVA

Bugün, toplum içi sorumluluklarınız iş alanlarınızdaki birtakım konuları negatif algılamanıza neden olabilir. Daha çok gündeme gelmiş ve konuşulmuş konulara odaklanmaya çalışın.

BALIK

alacağınız haberler, hemen moralinizi aşağıya çekebilir. Bazı işlerinizde sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Maddi konulardaki güzel gelişmelere odaklanarak rahatlayabilirsiniz.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBurçaşkastrolojiburçburçlargünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir