"Yatakta Çok İyiydin!" Metresine Söyleyeceklerini Yanlışlıkla Nişanlısına Söyleyip Yakalanan Adam

513PAYLAŞIM

Sevgilisini hamileyken aldatan adam, oldukça kötü bir şekilde yakalandı. Her ne kadar durumu inkar etse de gerçekler ortaya çıkınca kaçacak yeri kalmadı. Detayları The Sun'dan sizler için derledik.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/903652...

23 yaşındaki Angelina'nın sevgilisi Simon bir gece eve gelmediğinde genç kadın, adamın başına bir şeyler geldiğini düşündü. Ama üç çocuk annesi, nişanlısının arkasından çevirdiği işleri öğrenince hayatının şokunu yaşadı.

Son çocuğuna beş aylık hamileyken aldatılmıştı!

Fabulous Digital'a röportaj veren Angelina, yaşadıklarını bakın nasıl anlattı.,

"Simon ile birkaç aydır beraberken en büyük çocuğumuz Lucia'ya hamile kaldım. Çok hızlıydı her şey ama bizim için harika bir haberdi. Çok uzun zaman geçmeden kızımızı evimize getirdik. Simon, bana evlilik teklif etti ve beraber yüzük seçtik. Ama daha yeni ebeveyn olduğumuz için, evlilik planları yapmak yerine çocuğumuz Lucia'yı büyütmeye odaklanmaya karar verdik. Aradan çok fazla zaman geçmeden oğlum Corby'ye hamile kaldım. 2015 yılı Kasım ayında oğlumuz dünyaya geldi. Simon çocuklarının üzerine titreyen bir babaydı. Sonunda başardığımı hissettim. İki küçük çocuk olunca evlilik planları yine ertelendi. Çocuklar biraz daha büyüyünce evleneceğimizi söyledi. Böylece onlar da o büyük günde bizimle olacaklardı."

"Beklemek mantıklı gelmişti ve aradan geçen birkaç yıldan sonra 2017 yılında üçüncü çocuğa hamile kaldığımda evlilik planlarımız yine ertelendi."

"Çok keyifliydim ama Simon benimle aynı fikirde değildi. Evin bu şekilde oldukça kaotik olduğunu, üçüncü çocukla nasıl başa çıkacağımızı bilmediğini söyledi. Neyse ki, birkaç hafta sonra gelerek gergin olduğu için öyle dediğini söyleyerek özür diledi. Sonra, beş haftalık hamileyken Simon bir gece eve gelmedi. Gerçekten merak ediyordum, saatler önce eve gelmiş olmalıydı. Aramalarımın hiçbirine dönmediği için 'Simon, neredesin?' diye mesaj attım. Başına neler gelmiş olabileceğini düşünüyor, endişe duyuyordum. Simon birden ortadan kaybolmuş olamazdı. Ya bir yerlerde yaralı bir haldeyse? Panikledim. Aramaya devam ettim. Sabahın erken saatlerinde Simon telefona cevap verdi. Rahatlamıştım ama kısa sürdü. Sesi çatlamıştı. 'Merak etmene gerek yok, Angelina ile ayrıldık. Yatakta çok iyisin.' dedi. Nişanlımın, gizemli bir kadına dediklerini duyunca dehşete kapıldım. Telefonu kapattım. Simon, birkaç saat sonra eve geldi. Çok sinirliydim. 'Yanıma gelme.' dedim. Sesim oldukça alçaktı, Corby ve Lucia'yı rahatsız etmek istemiyordum. 'Telefonda söylediklerini duydum, aslında cevap vermeyecektin değil mi?' dedim. Simon'ın yüzünde bir farkındalık veya panik gördüm. Ama o bir anda bahane ile konuyu kapattı. 'Delirmişsin sen, hamilelik hormonlarından olmalı.' diye ısrar ederken ben daha da öfkelendim. 'Beni psikopat yerine koyma sakın!' dedim. Hareretli bir atışmadan sonra Simon çantasını topladı ve ortalık sakinleşene kadar annesinin evinde kalacağını söyledi. Bir hafta sonra eve geldi ve hiçbir şey olmamış gibi davranıyordu. Ona bağırmak istedim ama sonra ihtiyacım olan cevapları almaya karar verdim. Simon'ın telefonu kurcalamadan önce uyumasını bekledim. 'Geçen gece çok iyiydi, beni nasıl memnun edeceğini biliyorsun.' yazmıştı diğer kadına. Kendimi çok kötü hissettim ama Simon'ın konuşmasına izin vermeyecektim. Kadının numarasını telefonuma kaydettim ve Simon işe gittiğinde aradım. 'Ben Simon'ın nişanlısıyım. Neler olduğunu biliyorum ama senden duymak istiyorum.' dedim. Kadın, Simon'ın annesinde kalmadığını ve bütün bu zaman beraber olduklarını söyledi. Simon ile yüzleştim. 'Sevgilinle konuştum ve bana her şeyi anlattı. O yüzden inkar etmeyi deneme bile.' dedim. Simon bu sefer kabul etti ve yaptığının aptalca bir hata olduğunu söyleyerek af diledi. Artık ona bakmaya tahammül edemiyordum ama çocuklarımı da dağılmış bir ailede yetiştirmek istemiyordum. İlişkimize ikinci bir şans vermeyi aileme borçlu olduğumu düşündüm. 2017 yeni yıl arefesinde en küçük çocuğumuz Anna dünyaya geldi. Simon ile bir yıl daha beraberdik. Ama güven kaybolmuştu ve ayrıldık. Harika bir babaydı ama ben ondan artık uzak durmalıydım." 

Simon da kendi çerçevesinden olanları anlattı. Ama daha çok Angelina'nın dediklerini inkar etti.

"Onunla beraber olduğumda, Angelina ile beraber değildik. Angelina beraber olduğumuzu düşünüyor ama değildik. Bir haftalığına ayrıydık. Beni evden kovduğu zaman gidecek hiçbir yerim yoktu, bu nedenle o kadına gittim ve sonra eve döndüm."

Her ikisi de farklı hikayeler anlatsa da ortada bir aldatma olduğu kesin. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sarp-buyukturkoglu

çokta si........

enk-capital

Saftirik bi kadın.

rivaille

Ülkesindeki suriyelilerden habersiz insanlar gelmiş 23 yaşında 3 çocuk nedir diyor :) suriyelilere bakıyorum 23 yaşında kızın arkasında bir düzine çocuk var

ahsecret

İkisi de başlarına geleni hak etmiş gibi görünüyor.

selot

23 yaşında 3 çocuk nedir yani ??? doğum kontrol yöntemi die birşey duymamış mı bunlar

Görüş Bildir