Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Senden Hoşlanıyorum Ama İlişkiye Hazır Değilim" Diyen Erkeklerin Neden Hazır Olmadıklarını Araştırdık!

-

Flört ederken her şey çok iyidir ama iş sevgililiğe geldiğinde nedense geri çekilirler. Hatta koşarak uzaklaşırlar desek yerinde bir tabir olabilir. Yok efendim "Şu an yeni bir ilişkiye hazır değilim.", "Sen çok iyi birisin ama daha iyilerine layıksın." gibi türlü türlü şeyler söyleyerek artık ilişkiyi kesmek isterler. Biz bu durumu analiz ettik ve neden yeni bir ilişkiye hazır olmadıklarını araştırdık. 

Hadi gelin birlikte inceleyelim;

Muhtemelen daha önce bir ilişkisi olduysa aklı hala ondadır ve unutamamıştır. Karşısındakinin ne hissettiğini düşünmez bile!

Böyle olmadıysa bile zeki ve çapkın bir erkek modelidir ve aklında sürekli aşna fişne vardır.

Aslında karşısındakinin iyi, hoş olduğunun farkındadır ama yeterince etkilenmemiştir. Eee o zaman ne diye oyalıyorsun?

Karşısındakiyle sadece boş zamanını doldurmak için takılıyordur. O yüzden kanmayın!

Hoşlanmadığını dile getiremiyor ama sevişmeyi öngördüğü için birlikte olmak istiyordur. Sanki çok da umrumuzda.

Etrafta yüzlerce kız varken bir kadına bağlı kalma düşüncesi onu korkutuyordur.

Canı sıkıldığında, bunaldığında yanında her an birinin olacağını bilmek istiyordur. Ama canı istemediğinde de yüzüne bakmak istemiyordur.

Eğer iş ciddiye binerse arkadaşlarıyla partilemeye gidememekten korkuyordur.

Samimi olduğu çoğu kız arkadaşlarıyla arasının bozulmasını hiç istemiyordur. Neden istesin ki?

Yalnız kalmaktan korkuyordur ve o yüzden etrafında onu seven birisinin olması iyi hissettiriyordur.

Kısacası kendilerine takılmalık birilerini arıyordur. Bu durumdan sıkıldıkarında ise "Sen çok iyi birisin ama daha iyilerini hak ediyorsun." diyerek işin içinden sıyrılmaya çalışıyorlardır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sogukdus

kız çok güzel olmayabilir ama çok sempatik akıllı biridir onunla ciddi düşünebilir fakat şu şartlarda evlenmek zor olduğu için ve kendi düzensiz hayat yaşarken o kişiyi de peşinden sürükleyip onu da bu hayata mahkum etmek istemeyebilir,gider ayak kendimi mi anlattım ne

baranbilgic

Aynısı bana kadın yaptı kadınlar da yapıyor aynı şeyi neden sürekli erkek üzerinden ben onu anlamadım

alektamovit

Benim ki evli olduğu için hazır olamamıştı..

gzm-ynklr

bence sadece takılmak istiyordur,geçmişinde çok bağlanıp acı çekmiştir aynını tekrar yaşamak istemediğinden anlık ilişkiler içerisindedir, ciddi ilişkiye hazır değildir .Bu tip erkeklerin bağlanma problemi oluyor.Bir diğer mesele ise ciddi ilişkilerde bence maddiyattır.Evlenmek,çocuk geçindirmek para ister yoksa sevgilim var ondan ayrılmak istemiyorum onu seviyorum ama evlenemem istesem bile diyordur.Ya da aşka inanmıyordur böyle insan da çok.Aşk yoktur para vardır diyenler.

can_can

Valla kendi adıma konuşursam ya istemediğim bir ilişkiye başlamamak için ya da sıkıldığım bir ilişkiden ayrılırken can yakmamak için bu tarz bahaneler kullanırım..

Görüş Bildir