Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Ne Alaka Ya Şimdi" Demeyin! Rüyada Domates Görmek Ne Anlama Gelir?

-
Abone ol

"Of dün gece aşırı saçma bir rüya gördüm" diyenlerimiz vardır. Bazılarımız o kadar saçma buluruz ki gördüğümüz rüyayı kendimizden bile saklamak isteriz. Peki rüyada domates görmek ne anlama geliyor merak ediyor musunuz?

Eğer rüyanızda bir yerlerden domates topluyorsanız ya da domates alıyorsanız uzun zamandır beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz.

Şöyle düşünün uzun zamandır beklediğiniz bir haber var. Ancak o kadar uzun zaman olmuş ki aklınızdan çıkmış. Aklınızdan çıkan bu haber inanılmaz derecede sevindirici şekilde karşınıza çıkacak demektir. 

Diğer bir yandan rüyada domates görmek berekete ve kısmete yorulur. Eğer evlenmek isteyen bir kişi rüyasında domates görüyorsa hayatının aşkıyla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada pişmiş domates görmek iki farklı şekilde yorumlanır.

Aslında rüyada pişmiş domates, olgunlaşmaya ve herkes tarafından ahlakı övülen kişiye delalet eder.

Diğer bir yandan olgunlaşmamış ya da pişmiş domates, hile ile ve uğraşılmadan kazanılan paraya yorulur.

Rüyasında kırmızı domates yediğini gören kimsenin eline yüklü bir para geçeceği rivayet edilir. Aynı zamanda rüyada domates yediğini gören kişinin hayat dolu ve geniş çevreli olduğu söylenir.

Rüyasında kırmızı domates görmek ise yüklü ziynet eşyasına yorulur. Değerli eşyalara delalet edilen kırmızı domates, hayırlara yorulur.

Rüyada yeşil ve ekşi domates görmek iyiye yorulmaz. Ancak diğer bir tabire göre de yeşil domates kazanca yorulur.

Yeşil domates topladığını gören kişinin yapacağı bir iyilik sonucu kazanacağı sevaba rivayet edilir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir