'Bakımsız İnsan Görünce Midem Bulanıyor' Diyen Selen Görgüzel'in Geçmişten Günümüze Yaşadığı İnanılmaz Değişim

3PAYLAŞIM

Selen Hanım bir hayli değişmiş...

Selen Görgüzel'i tanıdığınızı düşünüyorum. Zira kendisi yıllardır oyunculuk sektörünün içinde olan bir isim.

Geçtiğimiz yıllarda yönetmen Hamdi Alkan ile hayatını birleştiren Görgüzel, son günlerde yaptığı bir açıklama nedeniyle tepki çekti diyebiliriz.

"Kendine özen göstermeyen insanı sevmiyorum. Midem bulanıyor, bakamıyorum. O kadar da açık söyleyeyim. Buna parayla alakalı falan demesinler sakın. Temiz ve iyi olmak imandan geliyor" açıklamasında bulunun Görgüzel, bu sözleriyle epeyce konuşuldu.

Peki bu açıklamayla birlikte bir anda gündem olan Selen Görgüzel kimdir? Hemen kendisinden kısaca bahsedelim. Selen Görgüzel İstanbul doğumlu. Henüz lise yıllarındayken Okan Bayülgen'in Televizyon Çocuğu adlı programında kamera arkasında çalışmaya başlamış.

'Zirvedeki Sesler' adlı programı sunarak ilk ekran önü deneyimini edinen Görgüzel, sonrasında ise çeşitli kanallarda çalışmaya devam etmiş.

Sonrasında kendisini birçok dizide gördük zaten. Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Duran, Oğlum İçin, Tılsım Adası, Doktorlar ve Kurtlar Vadisi kendisinin rol aldığı dizilerden bazıları.

Bir de Görgüzel'in yıllar içinde yaşadığı değişim var tabii...

Geçtiğimiz aylarda estetik yaptırdığı iddialarını yalanlayan Görgüzel, "Vücudumun hiçbir yerinde müdahale yok." açıklamasında bulunmuştu.

Söz konusu fotoğraflarındaki değişimi ise doğru açı ve ışıkla açıklamıştı...

Kendisinin yıllar içindeki değişimi gerçekten de şaşırtıcı...

Bu da kendisinin 17 yaşındaki hali... Sosyal medya hesabından paylaşmıştı Görgüzel.

Estetik var mı yok mu oralara hiç girmeyelim. Zira kendisi olmadığını söylemiş...

En iyisi yorumu size bırakmak... Siz bu değişim hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Yıllar İçinde Değişimin Âlâsını Yaşayan Kişilerin Önceki ve Sonraki Hâlleri Karşısında Afallayacaksınız! - onedio.com
Yıllar İçinde Değişimin Âlâsını Yaşayan Kişilerin Önceki ve Sonraki Hâlleri Karşısında Afallayacaksınız! - onedio.com
Fazla Kilolarından Kurtulduktan Sonra Büyük Bir Değişimle Bambaşka Birine Dönüşen, Hırsın ve Azmin Kitabını Yazmış 23 Kişi - onedio.com
Fazla Kilolarından Kurtulduktan Sonra Büyük Bir Değişimle Bambaşka Birine Dönüşen, Hırsın ve Azmin Kitabını Yazmış 23 Kişi - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bookworm

Kadın kendisini baz almış işte.

bysonturk

okadar esnetıgı nınemde yapsa senden guzel olur

gamzeben

Katılıyorum. Çünkü su ve sabundan bir haber, sabah daha yüzünü yıkamadan, dişini fırçalamadan leş gibi ağzına bir de sigara yakıp insan içine karışan hayvanlar her yerde. Bunlar parayla pulla, estetikle alakalı konular değil. Temizlik imandan gelen Müslüman bir ülkeyiz ama LEŞ GİBİYİZ. Daha kendini temizleyemeyen kendine bakmayan birinin kendine saygısı yok ki çevresine, doğaya, insanlara saygı bekleyelim. Allah'tan artık sosyal mesafe ve maske var da iğrenç kokan leş insanlarla çok temasımız olmuyor. Kadını estetikli diye linç edip durmayın. Kadın haklı.

xbansheex

sktir dalyarak

xvala

Aptal sarışın kadın tarzı bir açıklama olmuş! temiz ya da pis olmaktan bahsetmiyorum, insan her daim kılığı kıyafeti temiz olmalı, kaldı ki en fakiri bile, sadece bir sabun bir suyla temiz olur temiz kokabilir, (pis insanlar sosyal ortama girmesin zaten bir zahmet, koku babında iğrenç oluyor...) Yalnız, bakımlı olmak ise, paran elverdiği ölçüde olur, gerçek sıfatı estetikten kaybolmuş sadece tüketen bu kadınlar uzayda mı yaşıyor, alt gelir grubuna sahip bir kadın sürekli nasıl bakımlı olsun , bir asgari ücrete, 10 saat bir işte çalışıp, zar zor ev geçindirip, pestili çıkmış bir şekilde yaşıyor insanlar, ünlü zengin koca ile köşeyi dönüp üstüne, insanları küçümsemek aptalca

Görüş Bildir