Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

13 Madde ile Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrencisi Olmak

-

1. Asmalı Durak Bilmecesi.

Bir servis aracını dolduracak kadar bekleyen olmasına rağmen hala boş bir aracın gelmemesinin nedenini anlayamadıysanız..

2. Kule Karmaşası.

Kampüse gizlice girilebilecek binlerce seçenek olsa da kuledeki sözde kimlik kontrolünü saçma buluyorsanız..

3. Bolulu Hasan Usta Paradoksu.

Uzun bir süre çevrenizdekilere Bolulu Hasan Usta Tatlıcısı'nın Boluda bulunmadığını anlatmaya çalıştıysanız. (2014 yılı başlarında bu resimde gördüğünüz şubeyi açtıklarını da not düşelim.)

4. Meşhur DiskoBüs.

Neco dayımızın aracını en az bir sefer dans pisti olarak kullandıysanız.

5. Gölcük Fotoğrafçısı.

Şu güzel manzarada en az bir kare fotoğrafınız mevcut ise..

6. Acun medyanın nedensiz sevgisi.

"Bu Acun yine mi gelmiş yeaa." vb. cümleleri kursanız da bir taraftanda içinizden "Gitsemiydik acaba." soruları geçiyorsa.

7. Uzun Ders Araları Eğlencesi.

Ders programınız yine uzun aralıklara sahipse ve bu aralıkları aktivite merkezinde takılarak geçiriyorsanız..

8. Çıtırlad Pizzası.

Geceleri acıkan, ucuza karın doyurma yollarının en güzeli, değme pizzacılara taş çıkartan bu pizzaanın tadını biliyorsanız.

9. Değişken hava muhalefetleri.

Değişken hava muhalefetlerini özümsemiş olup olumsuz hava koşullarına biyolojik bağışıklık sağladıysanız..

10. İzzet Baysal Uyarısı.

Okula kayda geldiğinizde size sadece el kaldıran bir heykel gibi gözüken fakat "Bu okul 5 seneden aşağı bitmez" Uyarısı bulunduran İzzet Baysal heykelinin uyarısının farkına vardıysanız.

11. Mecburiyet Caddesi Turları.

Namı diğer İzzet Baysal caddesi. Her geçen size tanıdık gibi geldiğini düşünmeyı bırakıp aslında herkesin okuldan bir şekilde tanıdık olduğnu farkettiyseniz.

12. Gölköy Manzaralı Sucuk Ekmek.

Gölköy manzarasına karşı sucuk ekmek keyfini yaşadıysanız.

13. Bolu şivesiyle yüzleştiyseniz.

Eğer size de o güzelim şiveleri ile aibüsünün diye hitap eden bir amcaya denk geldiyseniz.

Sizde artık gönül rahatlığıyla AİBÜ'lü olduğunu söyleyebilirsiniz..

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yetisen-vural

büyrüüüün çelebi tostlarınaaaa çelebi tostçusuna hoşgeldiniz becikoğlunun üst katında gözümün yerinde kaçak çay (çayımız kaçak sevdamız gibi dostluğumuz sıcak çayımız gibi) nerde buluşalım? -- kardelenin önünde e5 durakları hep taksi ismi cici taksi hisar taksi abüsünü ablasını kubbe altında çiğbörek ya da gözleme annemin yerinde anne sıcaklığında mantı bide lahana turşusu çifte kavrulmuş (yanık) fındığı çikilataya bulamışlar adına da bolu çikolatası demişler:) izzet baysal anmalarının bayram şeklinde kutlanması:) bide nere baksanız izzet baysal ile başlayan tabela görmeniz olası... izzet baysal ilkokulu ortaokulu lisesi meslek lisesi anaokulu hastanesi huzurevi sağlıkocağı devlet dairesi sokağı caddesi üniversitesi apartmanı meydanı cartı curtu..(adama helal olsun bolu merkezde 151 tesis yaptırmış) destina..... ahh ulan ahhh mavi salon pembe salon geveze cafe

fatihgurler45

Şİmdilik yorumum sadece bu.Daha sonra tekrar değerlendirecem bu şehri.

can-yuzgec

o çıtırland pizzası değil puf'u olmalıydı. zira gecenin 4'üne kadar ayakta kalıp çıtır önünde beklememizin sebebi çıkan sıcak puflardı. ha bir de kubbealtı gözlemesine değinmeden edemeyeceğim...

Görüş Bildir