Görüş Bildir

Uyanış Büyük Selçuklu 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Melikşah İntikam Peşindedir...

Anasayfa > Güncel

Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Melikşah at üstünde hana girerken herkes onu karşılar. Ardından Tapar'la konuşma yapan Melikşah bundan sonra omuz omuza beraber gideceklerini söyler.  Düşman yine Malikşah'ın kuyusunu kazarken Melikşah ie intikam peşindedir. İşte Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm fragmanı

Uyanış: Büyük Selçuklu 23. Bölüm 1. Fragman

Uyanış Büyük Selçuklu Son Bölüm Özeti

Uyanış Büyük Selçuklu Son Bölüm Özeti

Tekiş’in saraya gelmesiyle başlayan gizli veliaht meselesi; sarayda en çok yıllardır gönlü ana hasretiyle yanan Tapar’ın ilgisini çekmişti. Tapar bunun üzerine Başulu’nun mezarını açtırmak için bir askerini görevlendirmişti. Tapar’ın askeri Başulu’nun mezarını açamadan engellenmişti. Bu hadise Nizamülmülk tarafından Melikşah’a söylenmiş, Melikşah ile Tapar bu konu üzerinden tartışmışlar ve Melikşah, Tapar’a tokat atarak ordu pazarı imalathanesinden ayrılmıştı.

Melikşah’ın ordu pazarından ayrıldığı haberini alan Markus oraya bir baskın düzenlemişti. Markus’un baskını neticesinde ağır yaralanan Tapar ölecek midir? Oğluyla son konuşması çok sert geçen ve ona tokat atan Melikşah’ın içi vicdan azabıyla dolacaktır.

Öte yandan sarayda saçtığı fitne tohumları neticesinde birçok elim hadisenin olmasına sebep olan Tekiş, Melikşah tarafından saraydan kovulacaktır. Otağını Isfahan yakınlarına kuran Tekiş’in amacı Melikşah’ı tahttan indirmektir. 

Tüm bunların yanı sıra Faysal, Şelemzar’da İlteber’den alacaklı olan tüccarları galeyana getirmeyi başarmış ve yüreğinde taze bir baba acısıyla kavrulan Turna’yı köşeye sıkıştırmaya çabalamış fakat başarısız olmuştu. Vazgeçmeyen Faysal, Sencer’in Şelemzar’daki ağırlığını göstererek Erbatur’u isyan etmesi için kışkırtmıştı. Sencer, Erbatur’u cezalandırıp Şelemzar’da asayişi sağlamıştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?