Türkiye Tarihinin En Utanç Verici Olaylarını "Hiçbir Şey Unutturamaz" Diyerek Paylaşırken Ciğerimizi Ateşlere Atan 29 Kişi

15bPAYLAŞIM

Bu kadar acı fazla değil mi?

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
viyol10sel

burada sadece bildiklerimizin binde biri var, bir de devlet tarafından aileler tarafından suçlular tarafından gizlenen, üstü kapanan, hic açıklanmayanlar var. elimde insan denen canlının sonunu getirecek bir düğme olsa bir saniye düşünmem basarım. çünkü dünyayı kötüler yönetiyor ve insanlarin yüzde 90ı o kötü insanlara siyasetcilere tapan aptallar cahiller ordusu...

neyse-sustum

Hiç bir şey bana MUSTAFA KEMAL İ VE ONUN ZAMANINDAKİ GENÇ DİNAMİK TÜRKİYE Yİ UNUTTURAMAZ

orhan-ates1

sonuna kadar okuyamadım...

xyirx

hiçbir şey bana hayatı unutturamaz.

metinx

keşke fethi sekin,ömer halis demir ve nice onun gibi şehitleride yazsaydınız he yazamassınız siz o ayrı kan grubunuz farklı ;)

akinoo

Ne diyor bu malın oğlu ya? Olum az iki dakika insan olun insan. Yukarıda o kadar çok elem verici olay yaşanmış bu mal değneği ne ile neyi kıyaslıyor. Olum neden böylesiniz lan siz? Vicdansız, cahil ve aptal.

se-da6

Sizin gibi insanlar var oldukça değil bunlar, milyonlarcası tekrarlanacak ve hepsi unutulacak. İnsan ayırmayı bir köşeye bırakın da insan olmaya bakın!

ekinezgi

Afedersin ama çük kadar aklı var başkasına akıl vermeye çalışıyo.Çok biliyorsan sen yazsaydın çakma klavye delikanlısı !

Görüş Bildir