Görüş Bildir

'The Exorcist' Televizyon Dizisine Uyarlanıyor

Anasayfa > Gündem

William Peter Blatty’nin aynı isimli romanından uyarlanan filminin ardından The Exorcist şimdi de FOX tarafından televizyon dizisi olarak uyarlanıyor.

1971 yılında Blatty’nin yayınladığı romanın hemen ardından 1973’te sinemaya uyarlanan The Exorcist, gerilim filmleri arasında en kült yapımlardan biri olarak sinema tarihinde yerini almıştı. 

BantMag'in haberine göre FOX, yaptığı açıklama ile bu kez The Exorcist için bir televizyon serisi düşündüklerini ve pilot bölüm için senaryo çalışmalarının başladığını duyurdu. 

Yine William P. Blatty’nin romanından esinlenerek kurgulayacakları dizide, filmde de izlediğimiz üzere tek bir ailenin sorunu bu kez iki farklı kişi tarafından çözülmeye çalışılacak. Daha modern, seri şekilde kurgulanmış bir psikolojik gerilim hissiyatını taşıyacak olan dizinin ilk bölümü için çekimlerin bu senenin sonunda yapılması bekleniyor. 

The Exorcist‘i diziye uyarlayan ekibin başında Jeremy Slater ile birlikte True Romance prodüktörü James Robinson, David Robinson ve Morgan Creek’ten Barbara Wall yer alıyor.

BantMag

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
34
11
5
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Mustafa Aksoy

Korku filmlerinin efsane kült filmidir.Lanetli film olarakta anılır. Filmin çekimleri sırasında iki kere set yanmış, ışıkçı ve görüntü asistanı ölmüş, üç tan... Devamını Gör

tatlış penguen

bunu bizdede yaptılar bulup seyredin bence çok komik :)

Pasif Kullanıcı

Kutsal Damacana mı :D