Sperm Çalarak Hamile Kaldığı İddia Edilen Ece Gürsel'in Ablası Burçe Gürsel'den İlk Açıklama Geldi

658PAYLAŞIM

Konuyu anlayan birisi varsa bize de anlatabilir mi?

Geçtiğimiz aylarda çok ilginç bir magazin haberi gündemi sarsmıştı. Ece Gürsel'in ablası Burçe Gürsel, iş insanı Rifat Sarıcaoğlu ile evlilik dışı bir birliktelik yaşıyordu. Bu birliktelikten de Venüs ismini verdikleri bir kız çocukları dünyaya gelmişti.

Fakat şöyle ilginç bir durum vardı: Rıfat Bey, halihazırda Tülay Hanım'la zaten evliydi. Ancak kendisinin Maltepe Köprüsü üzerinde bayıltılıp spermlerinin çalındığını ve Burçe Gürsel'in de bu yöntemle hamile kaldığını iddia eden bir Instagram hikayesi paylaşmıştı.

Tüm bunlar olurken Rifat Bey'e ait olduğu iddia edilen Instagram hesabından eşi Tülay Hanım'la birlikte sevgi ve aşk dolu paylaşımlar da yapılıyordu. Kafalar yanmaya başlamıştı...

Tam bu esnada Rifat Bey, herhangi bir Instagram hesabı olmadığını ve bu paylaşımların gerçek dışı olduğunu Twitter üzerinden duyurmuştu. Ancak Burçe Gürsel'le olan birlikteliğini de yalanlamamıştı.

Burçe Gürsel'in konuyla ilgili geçtiğimiz aylarda Instagram'da yazdığı açıklama şöyle olmuştu:

"Türkiye’de bildiğim bir tane Rıfat Sarıcaoğlu var. Onun minik kızının adı da Sera Venüs Sarıcaoğlu. Kendisi bizim 5 yıllık halen süren ilişkimizin aşk meyvesi. Bu gerçeği hala inkar eden, kabullenmeyen ve hatta kızımızın nüfus cüzdanını görüp ‘Orada yazan Rıfat başka, 1 tane Rıfat yok ki, iftira bu, onun kızı yok, olamaz’ diyen teyzeler var."

Bu açıklamalar ve olaylardan sonra Burçe Gürsel, yeniden hamile kaldı ve Bella isminde bir bebek dünyaya getirdi. Bu bebeğin babası da yine Rifat Sarıcaoğlu.

Bu konu yeniden gündeme gelince Burçe Gürsel'in son açıklaması da bir o kadar konuşulacak cinsten oldu:

"Rıfat Bey’in sosyal medya hesabı yok. O hesap sahteymiş. İlişkimiz 8 yıl sürdü. Çocuklarımız isteyerek oldu. Rıfat Bey şu an ailesiyle. Ama bize destek oluyor. Eşi muhatabım değil. Sorunları onları bağlar. Ama ben Rıfat ile evli olsaydım, o da başka bir kadından çocuk yapsaydı hemen boşanırdım.”

Kaynak: Snob Magazin

Gördüğünüz gibi ortalık çok karışık. Neler olacağını hep birlikte göreceğiz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kalem-kelam

Kadın kendine sponsor bulmuş. Bunu da göğsünü gere gere söylüyor. Adamın RESMİ eşi de inatla boşanmıyor. Belki saçını süpürge etti. onca emeği var, belki de ortada ki rakam büyük. bilemiyorum. Ama her iki tarafında kadınların onurunu zedelediği kesin. Rezilliği bu kadar ballandıra ballandıra anlattıktan sonra kendilerine taraf bulmaları da ayrı bir trajedi. Gariban adam napsın? Böyle bir şey yapsa o.ospu cocugu olur. Zengin yapınca fabrikator oluyor :)

fatma-arya-uzum

başkasından çocular yapıyosan karını boşa sizde hiç Allah korusu kalmamış .......

fatma-arya-uzum

madem başkasından çocuk yapıyorsun o zaman karını boşa sizde hiç Allah korkusu kalmamış ....

apprentice

Adam gerçek fabrikaör seri üretimde :D

sadece-tan...

Hamile kalmayı amaç olarak belleyenler ile sadece hanımını değil kamuoyunu salak yerine koyanların hikayesi. Aldırmayın...

Görüş Bildir