Sen Daha Çok Annene mi Yoksa Babana mı Benziyorsun?

15bPAYLAŞIM

Babasının kızı, annesinin oğlu gibi sözlere artık bir açıklık getirme vakti geldi! İşte şimdi gerçekten aslında kime benzediğini söyleyeceğiz sana. Bunun için testi çözmen gerekiyor ama: Hadi testi çöz ve öğren!

1. İlk olarak senin çocuğun olup olmadığını öğrenmek istiyoruz!

Yolda :)
Yok
Var

2. Bunlardan hangisi senin için daha eğlenceli peki?

Sosyalleşmek
Spor yapmak
Aşık olmak
Kitap okumak
Yemek yemek
Seçemedim

3. Evde şakaları en çok kim yapar, annen mi baban mı?

4. Kendini mükemmeliyetçi olarak tanımlar mısın?

5. Hayata bakış açın pozitif mi sence?

6. Yüzleri kolay hatırlar mısın?

7. Bir şirketi çok iyi bir şekilde yönetebileceğini düşünüyor musun peki?

8. Son olarak senin en huzurlu hissettiğin an:

Uyandığım an
Uyuduğum an

Annen gibisin!

Sen tıpkı annen gibi son derece sıcakkanlı, pozitif ve samimisin. İçindeki neşe hiç bitmiyor senin. Bu neşe ancak bana kadar da demiyor, etrafına saçmayı ihmal etmiyorsun ayrıca. Annenin en güzel özelliği olan şefkat de sende fazlasıyla var; üzgün birini gördüğün zaman dayanamıyor hemen yanına gidip onu neşelendirmeye, üzüntüsünü geçirmeye çalışıyorsun.

Ortaya karışık!

Sen annen ile babanın muhteşem koalisyonundan oluşmuş muhteşem bir ürünsün. İkisinin de en iyi özelliklerini kendinde toplamışsın: Annenin sevecenliğini, pozitifliğini ve sıcaklığını alırken babanın da olgunluğunu ve korumacılığını almışsın. Tam ideal arkadaş, eş ve evlatsın sen!

Baban gibisin!

Sen tıpkı baban gibi son derece çalışkan, güvenilir ve geleneklerine bağlı birisin. Söz senettir senin için, mutlaka yerine getirirsin verdiğin sözleri. Ağırbaşlı ve otoritersin de; nerede nasıl davranman gerektiğini ve bir grubu nasıl yönetmen gerektiğini çok iyi bilirsin. Korumacılığınsa zaten babandan sana kalan en büyük miras. Sevdiklerin senin için her şey, onların gözünden akacak bir damla yaşa bütün dünyayı boğarsın sen!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmetcan-ardinc

ben youtuber &&Ahmetcan&& kanalıma abone olmayı unutmayın $$$333

eylul-ayse-daskin

Ortaya karışık! Ortaya karışık! Sen annen ile babanın muhteşem koalisyonundan oluşmuş muhteşem bir ürünsün. İkisinin de en iyi özelliklerini kendinde toplamışsın: Annenin sevecenliğini, pozitifliğini ve sıcaklığını alırken babanın da olgunluğunu ve korumacılığını almışsın. Tam ideal arkadaş, eş ve evlatsın sen!

banu2019

babam gibiyim

lale-crazy

Ortaya karışık!

Gizli Kullanıcı

Baban gibisin! Baban gibisin! Sen tıpkı baban gibi son derece çalışkan, güvenilir ve geleneklerine bağlı birisin. Söz senettir senin için, mutlaka yerine getirirsin verdiğin sözleri. Ağırbaşlı ve otoritersin de; nerede nasıl davranman gerektiğini ve bir grubu nasıl yönetmen gerektiğini çok iyi bilirsin. Korumacılığınsa zaten babandan sana kalan en büyük miras. Sevdiklerin senin için her şey, onların gözünden akacak bir damla yaşa bütün dünyayı boğarsın sen!

Görüş Bildir