Seksle İlgili Kulaktan Dolma Bilgilerle Paronayalara Kapıldığımız Çok Yanlış Bilinen 10 Şey

-

"Regl olurken sevişirsen hamile kalmazsın."

"Anal seks sonrasında dışkını tutamazsın diyorlar." 

Bunun gibi kulaktan dolma bilgilerin yanlışlığı 9gag'de derlenen haberde açıklandı. 😏👊

Kaynak: http://9gag.com/gag/aydbXYr?ref=fsidebar

1. Birden fazla cinsel ilişki veya farklı partnerler sebepleriyle vajinalar genişlemiyor. Vajina yalnızca cinsel ilişki için değil, doğum yapmak için de var. Dolayısıyla genişlemesi o kadar da kolay değil.

2. Yalnızca cinsel penetrasyon kadınların orgazm olması için yeterli değil. Cinsel ilişkinin yanı sıra klitorisin de uyarılması gerekiyor.

thechive.files.wordpress.com

3. Oral seks de, diğer bütün seks çeşitleriyle aynı kategoride yer alıyor. Dolayısıyla cinsel yollarla bulaşan hastalıkları oral seks yaparken de kapma ihtimaliniz bulunuyor.

4. Hamilelik ve cinsel yollarla bulaşan hastalıklardan koruyan tek şey prezervatiftir.

5. Anal seks, dışkını tutamama gibi bir problem yaşamana sebep olmaz.

6. "Kötü" veya "iyi" kesin tanımları olan kavramlar değillerdir. "İyi" bir cinsel ilişki iletişimle ilgilidir, kişiden kişiye ve çiftten çifte değişkenlik gösterir. Dolayısıyla beden dilini okumayı ve sözel olmayan ip uçlarını yakalayabilmeyi öğrenmelisiniz.

7. Seks, pizza gibi bir şey değildir. Kötü bir cinsel hayatınızın olması, cinsel hayatınızın olmamasından daha iyi değildir. Her seferinde iyi bir seks olması için çabalayın. Partnerinizle karşılıklı birbirinizi önemseyin.

8. Seksten hoşlanmayan bir erkek sorunlu değildir. Erkeklerin ille de kadınlardan daha fazla seks istediğini düşünmeyin.

9. Kadınların regl döneminde hamile kalma olasılığı vardır.

Regl döneminde geri çekilme yöntemiyle cinsel ilişkiye girmek, duşta cinsel ilişkiye girmek veya ayakta cinsel ilişkiye girmek hamileliği önlemiyor. Erken boşalma olabilir, sperm yukarı doğru çıkabilir ve vajina içerisinde 7 güne kadar yaşayabilir.

10. Penis boyutu, cinsel ilişki açısında çok büyük bir önem arz etmez. Büyük bir şehvet gösterisi, penisin boyu ve eniyle ilgili kusurların üstünü kapatabilir.

Önemli olan boyu değil, işlevi sonuçta.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kajmeran

bulamayınca çeneye vuruyo demekki

katilicee

5 ve 9 ?? Pardon?? Wtf?? 5- Yıllarca doktorlar bile ileride kakanızı tutamazsınız diyordu?? 9- Regl iken cinsel ilişkiye girdin hadi midesizsin diyelim de regl iken hamile kalmak için dünyanın en şansız insanı olmak gerekmiyor mu??

Gizli Kullanıcı

adım başı içerik adım başı içerik !!! ama Cinseliçerik !!

ota-boca-juniors

esnaf aplalarımız neden faraş o zaman? :D

altan-sam

Görüş Bildir