Samsung Savaşına Yargıç İsyanı!

 > 
8PAYLAŞIM

Samsung Savaşına Yargıç İsyanı!

Samsung Savaşına Yargıç İsyanı!

Apple ve Samsung arasında laf dalaşına dönen suçlamalar, sonunda yargıcı bile böyle isyan ettirdi!

Apple ve Samsung arasındaki bitmez bilmez patent davaları malum. Ancak son duruşmada yaşananlar artık yargıcı bile isyan ettirdi.

Apple'ın iddiasında yer alan bir ifade herkesi şaşırttı. Apple avukatı " Geçmişte hepimiz evimizde Amerikan malı televizyonlara sahiptik ancak o zamanlar bu televizyon üreticilerinin entelektüel haklarını savunan yasalar yoktu. O şirketler bugünün Apple ve Google'ı gibi şirektlerdi. Ancak haklarını koruyamadılar ve bugün artık televizyon üreticisi ABD şirketi kalmadı. "

Avukatın bu yorumu Samsung tarafında büyük tepki gördü. Apple'ın ırkçı tavrının ve ABD dışındaki dünyayı küçümseyen bakış açısının davanın temelini oluşturduğunu, bu nedenle Apple'ın daha önce kazandığı davanın da yeniden görülmesi gerektiğini savunan Samsung, yargıcı isyan ettirdi. Yargıç Koh, bu tür karşılıklı atışmalarla ve davaların yeniden görüşme talepleri ile bu anlaşmazlıkların sonsuza kadar çözümsüz kalacağını vurgulayarak Samsung'un talebini reddetti. Jüriyi de Apple'ın avukatının yorumu ve Samsung'un ırkçılık suçlamasını dikkate almadan karar vermeleri yönünde uyardı.

Haberin Tamamı İçin:
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir