Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sadece Görsel Zekâsı Gelişmiş Kişilerin Başarılı Olduğu Test!

-

Hangi dairenin daha üstte olduğunu bilmeye çalış! Hodri meydan!

1. En üstteki daire hangisidir?

2. En üstteki daire hangisidir?

3. En üstteki daire hangisidir?

4. En üstteki daire hangisidir?

5. En üstteki daire hangisidir?

6. En üstteki daire hangisidir?

7. En üstteki daire hangisidir?

8. En üstteki daire hangisidir?

Adeta bir dedektif gibisin!

Seni ayakta alkışlamamak mümkün değil. Bir gördüğünü bir daha unutmadığına eminiz. Sen sadece bakmıyor, görüyorsun. Bu test aslında senin karakterin hakkında da bazı detayları söylüyor. Sen birine bakmış olmak için bakmıyorsun, sen onu anlıyorsun, izliyorsun. Bu da karşındaki insanlara kendini daha özel hissettiriyor. Gözünden kaçmayan minik detaylar sana çevrendeki insanlar hakkında ipuçları veriyor. Sen de gerektiğinde bu ipuçlarını kullanarak doğru adımlar atıyorsun. Tebrikler!

Haticeye değil neticeye bakıyorsun!

Abartmıyoruz, sen gerçekten sabırsız bir karaktere sahipsin. Bir haber beklemekten, belirsizlikten hoşlanmıyorsun. Ne olacaksa hemen olsun, bitsin sonucu gör istiyorsun. Hayat her zaman sana net sonuçlar vermiyor olsa da sen ne yapıp ne edip neticeye ulaşıyorsun. Bu netliğin sosyal hayatını olumlu etkiliyor. Çevrendekiler senin yanında oldukları gibi davranmaktan çekinmiyorlar. Herkese bir tane senden lazım!

Görsel zekan oldukça gelişmiş!

Ortalamanın üzerinde bir görsel zekaya sahip olduğunu görüyoruz. Sen bu özelliğini günlük yaşantında çevrendekilere kolaylıkla hissettiriyorsun. Çünkü insanlar bir konuda kararsız kalmışlarsa ilk adresleri sen oluyorsun. Sen olaylar karşısında sabırla, tüm detayları inceleyen tavrınla danışılacak, güvenilecek ilk kişisin. Bir gördüğünü bir daha unutmuyor, onu anlayabiliyorsun. Sana bir derdini anlatıp, tatmin olmadan yanından ayrılan biri olduğuna inanmıyorum!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bebekimm

hepsine c dedim görsel zekan gelişmiş dedi

kenanelmaogullari

görsel zekan oldukça gelişmiş

feyza-koga

çok basitti

altmisbir

4 yaşındaki yeğenim çözdü gorsel zekan oldukça gelişmişbçıktı ordan anlayin

ismail-yilmaz26

Bize hard test verin!!

Görüş Bildir