Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Onedio Kafa Kızları’nı Arıyor!

147PAYLAŞIM

Onedio Video

Onedio Show’un yepyeni formatı Kafa Kızlar için başvurular başladı. Sen de bu programın bir parçası olmak isteyen cesur kızlardan biriysen hemen başvurunu yap, kim bilir belki seçilecek 4 kişiden biri sen olursun!

Nedir Bu “Kafa Kızlar”?

Onedio Show ekibi olarak yepyeni bir program için kolları sıvadık. Birbirinden farklı karakterlerde seçilecek 4 kişi, her bölümde farklı bir deneyimle karşımıza çıkacak. İlgi çekici etkinliklerden oluşan bu deneyimleri siz de karşı koymadan yapacağınıza inanıyorsanız ve İstanbul'da ikamet ediyorsanız hemen başvurun.

“Kafa Kızlar”da Aranan Özellikler Neler?

“Kafa Kızlar”da Aranan Özellikler Neler?
“Kafa Kızlar”da Aranan Özellikler Neler?
“Kafa Kızlar”da Aranan Özellikler Neler?

Kızlarımızdan birinin sanata gönül veren, marjinal olarak da tanımlayabileceğimiz, cool ve bir o kadar da salaş bir tarza sahip olmasını bekliyoruz. Bir diğeri, geleneksel bir düşünce yapısına sahip, şık, belki arkadaşlarının arasında “ağır abla” lakabına sahip olabilir. Kızlardan üçüncüsünün tanımı çok basit: yabancı uyruklu ama birkaç yıldır Türkiye’de yaşayan, Türkçe anlaşabilen biri. Sonuncu kızımızı çoktan seçtik, o da sürpriz olsun!

Nasıl Başvurabilirim?

Eğer siz de bu özelliklere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve İstanbul'da ikamet ediyorsanız basvuru@onedio.com adresine, sosyal medya hesaplarınızla birlikte neden uygun olduğunuzu kısaca anlatan bir yazı ile başvurabilirsiniz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir