Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Mobilde En Çok Hangi Uygulamaları Kullanıyoruz?

Anasayfa > Iq > Teknoloji

Mobil internetin günlük yaşamlarımız üzerindeki etkisini düşünmek şaşırtıcı.

2000'lerin başında, mobil bağlantı tamamen yeni bir öğe eklemeden ve o zamandan beri iletişim ve etkileşim şeklimizi tamamen değiştirmeden önce, gençlerin düzenli olarak 180 karakterle yaratıcı olmanın yeni yollarını bulmasıyla kısa mesaj önemliydi.

Bunun etkileri geniş kapsamlıdır. Trenlerde kitap okuyan daha az insan, fiziksel gazetelerin tükenmesi, her zaman cebimizde mevcut olan eğlence seçeneklerinin çeşitliliği nedeniyle tüm reklam modelleri eskimeye mahkum. Ayrıca, insanların en son haberlere daha fazla bağlanmasını, akrabalarıyla daha fazla iletişim kurmasını sağladı ve tümü cihazınızdan daha fazla fatura ödeme, alışveriş yapma ve daha fazlasını yapma kapasitesi sağladı.

Kaynak: https://www.socialmediatoday.com/news...

Video, küresel mobil internet trafiğini yönlendiriyor.

Video, küresel mobil internet trafiğini yönlendiriyor.

Bu değişimin tam etkilerini yakalamak zor, ancak Visual Capitalist ekibinin hazırladığı bu çizelge, insanların çevrimiçi ortamda nasıl vakit geçirdiklerine ve hangi uygulamaların ve araçların en fazla etkileşimi gördüğüne bağlı olarak bir bakış açısı sağlıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?