Görüş Bildir
Haberler
MHK Kış Semineri Sona Erdi

MHK Kış Semineri Sona Erdi

Fatih
18.01.2015 - 18:59
İçeriğin Devamı Aşağıda

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, turizm bölgesi Belek’teki bir otelde düzenlenen seminerin son gününde, Dr. Ali Kızılet tarafından hakemlerin vücut ölçümlerinin alınmasına devam edildi.

Seminere katılan tüm hakemlere, MHK Danışmanı Jaap Uilenberg tarafından Spor Toto Süper Lig maçlarında yaşanmış pozisyonların görüntülerinden oluşan video testler ile geri bildirim yapıldı.

Uilenberg, ayrıca üst klasman hakemlere ve ilave yardımcı hakemlere dün katıldıkları saha uygulamaları hakkında geri bildirimler ve bazı teknik konularda hatırlatmalar yaptı. UEFA Eğitimcisi Giovanni Stevanato ile MHK Üyesi Fahir Ersoy ise üst klasman yardımcı hakemlere 2. devre öncesi talimatlar hakkında bilgi verdi.

Seminer, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu’nun tüm hakemlere verdiği talimatlarla ilgili hatırlatmaları ve kapanış konuşmasının ardından sona erdi.

Seminere, MHK Üyeleri, UEFA Eğitimcileri Jorn West Larsen, UEFA Fitness Eğitimcisi Prof. Dr. Werner Helsen, ulusal eğitimciler, tüm üst klasman, üst klasman yardımcı ve ilave yardımcı hakemler katıldı.

Açık Mert Korkusuz

Kaynak: http://amkspor.sozcu.com.tr/2015/01/1...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın