Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kova Burcu Kadınını İyi Tanıyın

1.1bPAYLAŞIM

Kova Burcu Kadını

Kova Burcu Kadını

Çok yönlü olan Kova burcu kadınını, tanımak zordur. Nerede, nasıl davranacağını kavramak güç olduğu için şaşırmayı ve yorulmayı sevmeyen kişilerde adaptasyon problemi ortaya çıkacaktır.

Aykırı ve farklı diye tanımlanan bayanlar, kova burcuna sahiptirler.Asıl özellikleri çok zeki oluşlarıdır, ancak çılgın olarak tanımlandıkları için bu özellikleri pek kolay fark edilememektedir.Aşk hayatlarında en sadık burçlardan biri konumuna gelebilmelerine rağmen, asıl problem, zor sevebilmeleridir. 

Daha da kötüsü, aşkı yakaladıktan sonra da bunu sürdürebilmede sıkıntı yaşamalarıdır. Elde tutmanın zor olduğu Kova burcu kadını, her zaman renkli ve canlı bir hayat peşinde koşar. Âşık olduktan sonra da davranışlarını yorumlamak zordur; çünkü sadece karşı cinse odaklanmazlar, sevgileri evrenseldir, bu yüzden de karşı cinsin şüphe duymasına neden olurlar.  

Bütün ömrünü çocuklarına adamazlar, ancak kontrolü ellerinde tutmakta başarılıdırlar. Aynı zamanda hem evlerine hem de arkadaş çevrelerine ayırdıkları zamanı dengeler, mükemmele yakın bir yaşam biçimi yakalarlar.Saygı, onların yaşamında önemli bir yer kaplar. Bitmek üzere olan ilişkiler konusunda da sabırlı ve özverilidirler.

Kova burcu kadınının çok iyi anlaştığı burçlarİkizler ve Terazidir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mutevazicocuk

kısaca dengesizler yani

ecerem

Kova burcu kadınının çok iyi anlaştığı burçlar; İkizler ve Terazidir. iki en iyi arkadaşım trazi ve ikizler of ne kadar burcuna uyan bir insanım kmjnhgfdsz<axdcvb

Görüş Bildir