Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Karantinayı Hangi YouTuberla Geçirmelisin?

222PAYLAŞIM

Evde hangi Youtuberla zaman geçirirsen kesinlikle sıkılmazsın?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Sosyal medyadan tanıştığın biriyle hiç sevgili oldun mu?

Evet, oldum.
Sadece flört ettim.
Tabii ki de asla olmadım!

4. Söyle bakalım üniversite arkadaşlıkları mı yoksa lise arkadaşlıkları mı daha sağlamdır?

Lise arkadaşlıkları tabii ki.
Üniversite arkadaşlıkları kesinlikle.
Bu yıl sınavı kazanabilirsem göreceğim.

5. Bir video çekecek olsan bu mekanlardan hangisini tercih ederdin?

6. Sosyal medyada her şeyini paylaşanlardan mısın?

Her zaman paylaşırım.
Bazen paylaşırım ya...
Hayır.

7. Peki aklındaki ideal sevgili adayı nasıl biri?

İşi gücü yerinde, eli yüzü düzgün biri.
Bazen seksi, bazen pamuk kalpli..
IQ seviyesi 120'nin üzerinde bir deli.
Sevgili mi?

8. Ve son olarak, seni sosyal medyadan engelleyen kişiye buradan bir çift laf söyle de testimizi bitirelim!

Canın cehenneme!
Umurumda değilsin!
Eğer benimle bir problemin varsa bu senin problemindir.
Neden engelledin acaba?

Berkcan Güven!

Verdiğin cevaplara göre senin karantinayı geçirmen gereken Youtuber Berkcan Güven. Vine üstünden süregelen fenomenliği her gün artarak devam etti. Ortamı da, eğlenceli kişiliği de tam senlik! Çok da iyi anlaşacağınızı düşünüyoruz açıkçası. Hem zevkleriniz kesişiyor, bununla birlikte karakterleriniz benziyor. Kesinlikle kıskanılan bir arkadaşlığınız olurdu!

Reynmen!

Verdiğin cevaplara göre senin karantinayı geçirmen gereken Youtuber Reynmen! Çünkü o da senin gibi keyifli bir insan. Siz ikiniz çekeceğiniz videonun içeriğini bulmakla fazlaca uğraşmazsınız. Çünkü o kadar aynı kafadasınız ki gördüğünüz her şeyi videonuza içerik haline getirebilirsiniz. Eminiz ki bu video çekildikten sonrasında milyonlar izlerdi. Bu karantinadan sonrasında Reynmen'le iyi bir ikili olur devam ederdiniz...

Enes Batur!

Verdiğin cevaplara göre senin karantinayı geçirmen gereken Youtuber Enes Batur olmalı! Beraber videolar çeker, yeni projelerinde onun bir eli olurdun hem, fena mı? Zaten beraber zaman geçirirken ne kadar güleceğinizi söylemiyoruz bile! Tıpkı Enes gibi sempatik, organik bir karaktersin! Yaptığın işlerden ilkin kendin keyif almasını biliyor ve organik olduğun için kendini çevrene de sevdiriyorsun. Komik olmak kanında var! Bir de teknoloji ve oyunlara düşkünlüğünü es geçmeyelim.

Danla Bilic!

Verdiğin cevaplara göre senin karantinayı geçirmen gereken Youtuber Danla Bilic. Çünkü birbirinize o kadar benziyorsunuz ki... İnsanları kızdırmak, onlara tatlı tatlı laf sokmak çok hoşuna gidiyor. İnsanların söylediklerine kulak asmayan bir insansın. Dediğim dedik bir insansın. İnsanlara bir şey öğretmeyi seviyorsun ve bu seni acayip mutlu ediyor. İnsanlar senin başarılı olmana dayanamıyor ve seni kıskanıyor. Onları takma dememize gerek yok zaten az önce söylediğimiz gibi takmıyorsun. Böyle devam et!

Duygu Özaslan!

Verdiğin cevaplara göre senin karantinayı geçirmen gereken Youtuber ne olursa olsun Duygu Özaslan olmalı! Samimi ve güler yüzlü olman her vakit hayatta güzel kapılar açmana sebep oluyor. Hayatını kaliteli yaşamaya çalışmak senin en büyük tutkularından. Bu özelliklerinle de Duygu Özaslan'la benzer bir karaktere  bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden seni tanımayanlar ara sıra oldukça burnu havada olarak değerlendirebilir fakat seni bilen biliyor çok da mühim değil! Sempatik ve pozitif yönde olmaya devam et!

Şeyda Erdoğan!

Verdiğin cevaplara göre senin karantinayı geçirmen gereken Youtuber mutlaka Şeyda Erdoğan olmalı! O da senin gibi hiç lafını esirgemeyen, içerisinden geçeni anında söyleyen dürüst biri. Herkese nasip olmaz bu şekilde arkadaşlık. Şeyda ile yan yana geldiğinizde ne kadar eğlenceli zaman geçireceğinizi tahmin edemiyoruz bile! Şu kesin ama, acayip kıskanılacaksınız!

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
-m.w

danla bilic? NE!!

prinzessin

Verdiğin cevaplara göre senin karantinayı geçirmen gereken Youtuber Enes Batur olmalı! Beraber videolar çeker, yeni projelerinde onun bir eli olurdun hem, fena mı? Zaten beraber zaman geçirirken ne kadar güleceğinizi söylemiyoruz bile! Tıpkı Enes gibi sempatik, organik bir karaktersin! Yaptığın işlerden ilkin kendin keyif almasını biliyor ve organik olduğun için kendini çevrene de sevdiriyorsun. Komik olmak kanında var! Bir de teknoloji ve oyunlara düşkünlüğünü es geçmeyelim.

aysegulkardas

Verdiğin cevaplara göre senin karantinayı geçirmen gereken Youtuber Danla Bilic. Çünkü birbirinize o kadar benziyorsunuz ki... İnsanları kızdırmak, onlara tatlı tatlı laf sokmak çok hoşuna gidiyor. İnsanların söylediklerine kulak asmayan bir insansın. Dediğim dedik bir insansın. İnsanlara bir şey öğretmeyi seviyorsun ve bu seni acayip mutlu ediyor. İnsanlar senin başarılı olmana dayanamıyor ve seni kıskanıyor. Onları takma dememize gerek yok zaten az önce söylediğimiz gibi takmıyorsun. Böyle devam et!

orhan-ulusoy

Enes Batur! Aman abi benden uzak dursun tüm youtuberlar mıdır nedir ya

gzm-ynklr

Verdiğin cevaplara göre senin karantinayı geçirmen gereken Youtuber Reynmen! Çünkü o da senin gibi keyifli bir insan. Siz ikiniz çekeceğiniz videonun içeriğini bulmakla fazlaca uğraşmazsınız. Çünkü o kadar aynı kafadasınız ki gördüğünüz her şeyi videonuza içerik haline getirebilirsiniz. Eminiz ki bu video çekildikten sonrasında milyonlar izlerdi. Bu karantinadan sonrasında Reynmen'le iyi bir ikili olur devam ederdiniz...

Görüş Bildir