Jülide Ateş'in Programına Konuk Olan Pınar Altuğ'dan 'Aldatan Kadın mısınız?' Sorusuna Sert Çıkış: 'Sana ne? Kime ne?'

806PAYLAŞIM

Sahiden de... Kime ne?

17 yaşından bu yana ünlüler dünyasının içinde yer alan Pınar Altuğ, ülkemizde siber zorbalığa en çok maruz kalan isimlerden biri.

Gerek eşi Yağmur Atacan ile aralarındaki yaş farkı, gerekse geçmişteki ilişkileriyle ilgili sürekli sosyal medya üzerinden çirkin yorumlara maruz kalıyor Altuğ.

Bir dönem Umut Elçioğlu ile evli olan Altuğ'un, o dönem eşi askerdeyken Tony Teodoridis'e aşık olduğu iddia edilmişti. Bu dedikoduların ardından Umut Elçioğlu ile Pınar Altuğ evliliği bitmişti.

Ardından Pınar Altuğ'un sevgilisi Tony Teodoridis, Altuğ'un kendisini Can Tezal ile aldattığını söyleyerek; "Ne ekerseniz onu biçersiniz. Umut Elçioğlu'nun başına ne geldiyse, aynısı benim başıma da geldi. O ne hissettiyse aynısı ben de hissediyorum. Ama ben Umut kadar sinirli değilim. Çünkü ben evli değildim" açıklamasını yapmıştı.

Ardından Pınar Altuğ'un 12 yıllık eşi Yağmur Atacan, Ayşe Arman'a verdiği röportajda "Pınar Altuğ ile tanıştıklarında ikisinin de sevgilisi olduğunu" söylemişti. Tüm bu yaşananların ardından da Pınar Altuğ, eleştirilerin odak noktası haline gelmişti.

Haber Global'in YouTube'da yayınlanan Jülide Ateş ile 40 programına katılan Pınar Altuğ, Jülide Ateş'in "Pınar Altuğ aldatan kadın mı?" sorusuna yanıt verdi.

"Sana ne ya da kime ne? Neden böyle bir açıklama yapma ihtiyacım var? Ben ilk kocamla evlenirken 'niye seviyorsun?' diye sordunuz mu? Boşanırken niye soruyorsunuz? Üstüne üstlük de boşanan benim. Bu kadarını söyleyeyim sana."

"Hayatımın hiçbir döneminde beraberliklerimle ilgili açıklama yapan bir kadın olmadım. Biliyorsun bu bizim toplumumuzun çok sevdiği bir şeydir. Evlenirken niye evleniyorsun diye sormaz ama 'çocuğu ne zaman yapacaksın?' diye sorar. Ben evliliklerin iki kişi arasında yaşandıklarına, ailelerin müdahil olduklarına ama onun dışında kimseyi ilgilendirmediğini düşünüyorum. Kaldı ki ben birinin yuvasını mı bozmuşum? Kendi evliliğimden vazgeçtim. Dolayısıyla bu onu ve beni ilgilendirir."

👇

Altuğ'un bu cevabına sosyal medyadan da cevaplar geldi.

twitter.com
twitter.com
twitter.com

Sahiden de... Kişinin ünlü olması onların hayatları hakkında dilediğimiz gibi yorum yapıp, sınırı aşma hakkımızın olduğunu mu gösteriyor? Neden ünlü kadınlarla ilgili ahlak bekçiliği yapmaya bu kadar hevesliyiz?

Önce bunları bi' sorgulamamız gerekiyor galiba...

Ne Bitmez Çileymiş! Makyajsız Fotoğrafını Paylaşan Pınar Altuğ'a Gelen Acımasız Yorumlar 'Bu Kadarına da Pes!' Dedirtiyor - onedio.com
Ne Bitmez Çileymiş! Makyajsız Fotoğrafını Paylaşan Pınar Altuğ'a Gelen Acımasız Yorumlar 'Bu Kadarına da Pes!' Dedirtiyor - onedio.com
Pınar Altuğ'un "Kocanızı Jigolo Olarak mı Tutuyorsunuz?" Diye Soran Takipçisine Verdiği İlginç Cevap - onedio.com
Pınar Altuğ'un "Kocanızı Jigolo Olarak mı Tutuyorsunuz?" Diye Soran Takipçisine Verdiği İlginç Cevap - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ernur-uyumsal

"Önce bunları bi' sorgulamamız gerekiyor galiba..." diyene kadar bunu haber yapmamanız gerekiyor bence. Geçmişinden bugüne her şeyi anlatıp sonrasında bi' cümleyle "AMA YANLIŞ" demek yetmiyor. siz de ahlak bekçiliği yapıyorsunuz. Farkınız ne acaba?

soyledim-gitti

İyi iş ha, ünlü olmanın bütün nimetlerinden faydalanayım ama insanlar bana soru sorunca bir anda kime ne diyip sıyrılayım. Alt komşu kocasını aldatsa "kime ne" diyebilir. Ama herşeyi toplumun gözü önünde gerçekleşen birisi -ve bundan ister istemez fayda sağlayan birisi- kime ne diyemez.

selin_nothanks

İlişkide olanlar o ilişkinin içindeki insanları ilgilendirir, bu doğru. Ama aldatma olayı varsa ve bu bilinen bir şeyse (ünlüyseniz isteseniz de istemeseniz de bu olaylar ifşa edilir) eleştiri alması anormal veya kötü bir şey değil. Eşi/sevgiliyi başkasıyla aldatmak bir suç veya aile içi şiddet kadar korkunç olmasa da iğrenç bir davranıştır, insanı düşürür, kendisine duyulan saygıyı bitirir. İlişkide olduğunuz kişiyi sevmiyorsanız bile ona bir bağlılığınız vardır ve o kişiden ayrılmak yerine güvenini suistimal ederseniz bu sizden başka kimsenin hatası değildir.

ahmet-battal1

O zaman çıkıp ekranlarda ötme. Madem öyle o programda anlattığın hiçbirşey kimseyi ilgilendirmez.

boradenenherif

kadın kimle birlikte olduysa çatır çatır aldatmış. bunun neresini haklı çıkardınız?

Görüş Bildir