Görenlerin "Bu Kadarı da Abartı!" Dediği Görebileceğiniz En Lüks Yurt Odası

-

Yurt odalarına çivi bile çakmamıza izin verilmezken, bu iki tatlı kız yurt odasını baştan yarattılar. Buzzfeed derlemiş, biz de sizler için düzenledik.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/juliareinstein/...

Karşınızda şimdiye kadar görüp görebileceğiniz en lüks şekilde düzenlenmiş yurt odasının oda arkadaşları; Lindy Goodson ve Abby Bozeman...

Bu iki güzel arkadaşımız, geçtiğimiz aralık ayında sosyal medyada tanışıp oda dekorasyonu üzerine konuştuktan sonra oda arkadaşı olmaya karar verdiler.

Bozeman, BuzzFeed News ile olan röportajında  "O Illinois'de yaşıyordu, ben de Mississippi'de yaşıyordum. Yani bir hayli mesafe vardı. Her şeyin yolunda gideceğinden emin değildik, fakat buraya geldik ve her şey yolunda gidiyor." dedi.

Goodson "Özellikle Ole Miss'deki bu yurt binasında, herkes kendi odasının dekorasyonunu kendi yapabiliyor." dedi.

"Yani rekabetçi bir ortam var. Bu yüzden, kendi odamınızın görünüşünü kesinlikle harika hale getirmeliyiz diye düşündük. Restorasyonun birçoğu bitti."

Odanın dekorasyonu için gereken malzemeler T.J. Maxx, Marshalls, Pottery Barn, yerel mobilya ve antika dükkanları gibi farklı yerlerden temin edilmiş. Yatak başlıkları, örtüler ve yastıklar ise sipariş ile yaptırılmış.

Pazartesi odaya taşındıktan sonra, Goodson Twitter hesabında yeni odasının halini paylaşınca insanlar çılgına döndü.

Pazartesi odaya taşındıktan sonra, Goodson Twitter hesabında yeni odasının halini paylaşınca insanlar çılgına döndü.
Pazartesi odaya taşındıktan sonra, Goodson Twitter hesabında yeni odasının halini paylaşınca insanlar çılgına döndü.

Twitter'da 3.000'den fazla kişi retweetledi, birçok kişi yeniden paylaştı. Gönderi o kadar çok dikkat çekti ki, Goodson Twitter hesabını gizliye almak zorunda kaldı.

Bazı insanlar gerçekten bayıldı fakat bazıları bütün bunların bir yurt odası için "aşırı" olduğunu düşündü.

Bazıları "Duvarları boyadığınıza inanamıyorum!" şeklinde tepkiler veriyor. Fakat duvarları boyamadık.

Olumlu tepkiler olduğu gibi...

Ne... Nasıl... Bu çok tatlı!!

Olumsuz tepkiler de oldu.

Bütün bunların üzerine kustuğunuzda kendinizi gerçekten aptal hissedeceksiniz...

Goodson, kendi zevklerine göre döşenmiş bu odada yaşamaktan gayet keyif aldıklarını ve Twitter'da haddini bilmeden konuşan kişileri umursamadığını söyledi.

"Bir yıl boyunca burada yaşayacağız, her şeyi yeniden kullanabiliriz. Ayrıca kız kardeşim de birçoğunu yeniden kullanacak."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aslylmz

bence çok güzel olmuş

asenaa263

"Bir yıl boyunca burada yaşayacağız, her şeyi yeniden kullanabiliriz. Ayrıca kız kardeşim de birçoğunu yeniden kullanacak." Dediğiniz gibi, topu topu bir yıl kullanacağınız oda için fazla masraf yapmışsınız. Eminim bir yıl sonra kardeşi eşyaların yüzüne bakmayıp çöpe atar.

cilekkiz

Bu mu lüks be, Ankara Beşevler'de bir yurt vardı tek kişilik odası acayip lükstü ışık otomatik ayarlanabiliyordu, kapı parmak izi ile açılıyordu vs vs. O kadar pahalıydıkı adam bizi ezikledi fiyatını söylemedi odanın.

queen-of-the-alaska

abi sizene

mrssm

Rahatlıkla Süslülük Arasında Baya Fark Var . Bayanlar Kendi Zevklerine Göre Döşemiş Diye Abartı Muhteşem O Bu O Kadar Yorum Fazla Bu Odalara

Görüş Bildir