İlişkilerinde Hangi Meslek Grubundan Uzak Durmalısın?

 > 
532PAYLAŞIM

Meslekleri insanların karakterlerini de etkiliyor. İlişkilerinde hangi meslekten insanlardan uzak durman gerektiğini yedi soruda söylüyoruz.

1. Öncelikle, bu yaz hangi "Esmiyor." capsi seni daha iyi anlattı?

2. Hangi yerli dizinin içinde yaşamak isterdin?

Medcezir
Ezel
Muhteşem Yüzyıl
Bizimkiler
Leyla ile Mecnun
Behzat Ç.

3. Nostaljik bir film çeksen hangi dönemi seçerdin?

70'ler Paris
60'lar New York
50'ler İstanbul
80'ler Londra

4. Hafta içi nasıl kahvaltı yapıyorsun?

Türk usulü
Poğaça çay
Tost
Kahve yeterli

5. Sana göre ideal uyku ortamı hangisidir?

Loş ışık
Tamamen karanlık ve sessiz bir ortam
Loş bir ortam ve hafif bir müzik
Kanepe, açık TV ve bol ışık

6. Bu tiplerden hangisine yağmurlu havada su vermezsin?

İkiyüzlü insanlar
Aşırı duygusal tipler
Patavatsız kişiler
Depresif tipler
Kibirli insanlar
Donuk tipler

7. Geldik son soruya. Sence insanların seçtikleri meslekler zamanla onların karakterlerini etkiliyor mu?

Evet
Hayır
Biraz

Öğretmen!

Verdiğin yanıtlara göre öğretmenlerden kaçınmalısın. Çünkü bir öğretmen sadece sınıfta ders vermez. E sen de kimseden ders alacak birisi değilsin. Bizce olmaz o iş.

Avukat!

Verdiğin yanıtlara göre ilişkilerinde avukatlardan kaçınmalısın. Bir avukat müvekkilini nasıl savunuyorsa her olayda da kendini savunur. E sen de sonuçta saksı değilsin. Cevap vermeden duramazsın. Zamanınızı tartışarak, birbirinize kanıt sunarak harcarsınız. Zor gözüküyor.

Doktor!

Verdiğin yanıtlara göre ilişkilerinde uzak durman gereken kesim doktorlar. Birçok sevgili gibi sen de ilgi isteyeceksin, beraber vakit geçirmek isteyeceksin ama onun vakti veya enerjisi olmayacak. Bizce senin bir doktorla yapabilmen imkansız.

Aşçı!

Verdiğin yanıtlara göre ilişkilerinde uzak durman gereken meslek grubu aşçılar. "Aaa ne güzel o pişirir ben yerim." diye düşünme. Terzi kendi söküğünü dikemezmiş. Sevdiğin kişi aşçıysa muhtemelen eve iş getirmek istemeyecektir. Bizce uzak durmalısın.

Oyuncu!

Verdiğin yanıtlara göre uzak durman gereken meslek grubu oyuncular. Tanınmak, ülke şartlarında iyi kazanmak kulağa hoş gelebilir ama o parlak ışıklar altında çok yıpranırsın. Seven kıskanır. Bunu kabul edelim ama sen ortalamadan bir tık daha fazla kıskandığın için sevgilinin hayranları, peşindeki kişiler seni sinir krizlerine sokabilir. Uzak durmaya bak.

Şoför!

Verdiğin yanıtlara göre şoförlerden uzak durmalısın. Çünkü bir şoförün hızlı ve seri olduğu yol her zaman asfalt yollar değildir. Öyle olmasa bile içinde hep o şekilde bir şüphe oluşacak olması da cabası. Sonuçta sen huzur insanısın. Trafiğin stresinden yorgun argın çıkan birisiyle anlaşabilmen pek olası değil.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Avukat! Avukat! Verdiğin yanıtlara göre ilişkilerinde avukatlardan kaçınmalısın. Bir avukat müvekkilini nasıl savunuyorsa her olayda da kendini savunur. E sen de sonuçta saksı değilsin. Cevap vermeden duramazsın. Zamanınızı tartışarak, birbirinize kanıt sunarak harcarsınız. Zor gözüküyor.

cagla-bozkus

Öğretmen

leyla-m-va

ama uzak durmaliymiwim

leyla-m-va

en sevdiyim meslek

leyla-m-va

Oyuncu! Verdiğin yanıtlara göre uzak durman gereken meslek grubu oyuncular. Tanınmak, ülke şartlarında iyi kazanmak kulağa hoş gelebilir ama o parlak ışıklar altında çok yıpranırsın. Seven kıskanır. Bunu kabul edelim ama sen ortalamadan bir tık daha fazla kıskandığın için sevgilinin hayranları, peşindeki kişiler seni sinir krizlerine sokabilir. Uzak durmaya bak.

Görüş Bildir