İçecek Tercihlerini Söyle, İlk Fırsatta Denemen Gereken Seks Pozisyonunu Söyleyelim!

-
Abone ol

Ismarlanan bir kahve veya bira ile başlar maceralar, en azından çoğumuz için... Peki, ilişkileri başlatan içecekse sürdüren neden içecek olmasın diye düşündük ve ilişkinize renk katmanız için içecek konusunda yaptığın seçimlere göre sana denemen gereken seks pozisyonunu önerdik! Kesinlikle deneyiniz, pişman olursanız kolanın asidi kaçmıştır!

Not: +18'lik içerik, ekranı avucunuzla gizleyin ve çocuklardan uzak tutun.

1. İlk olarak cinsiyetini öğrenelim...

2. Soğuk içecekleri mi, sıcak içecekleri mi tercih edersin?

3. Sabah uyandığında içmek istediğin içecek hangisi?

Portakal suyu
Sade Kahve
Sütlü Kahve
Çay
Su
Süt

4. Sıcak içeceklerinde ortalama kaç şeker kullanıyorsun?

5. Hangi ortam sana uyuyor?

6. Sonu güzel bitsin dediğin bir gecede, bu kokteyllerden hangisini tercih edersin?

Margarita
Mojito
Long Island
Sex on the beach
Bloody Mary

7. Evdesiniz ve yemek yiyeceksiniz, içecek seçimin ne olur?

Gazlı içecekler
Ayran
Şarap
Bira
Soda
Su

8. Rakıyı nasıl içersin?

Rakı sek içilir, bi' yudum rakı, sonra su...
Buz gibi suyla karıştırmak lazım ama buz olmasın.
Buz gibi su, iki de buz.
Where is my ŞALGAM?
Rakı bana dokunuyor, geceyi p*ç etmeyelim.
Kullanmıyorum.

Face Sitter!

www.womenshealthsa.co.za

Partnerin boylu boyunca uzanacak ve sen de bacaklarını açarak partnerinin göğüs hizasına oturacaksın, daha sonrası görseldeki gibi devam ediyor! Kolay gelsin!

Face off!

assets.wh.cdnds.net

Belli ki sen uzun uzun sevişmeleri seviyor, sevişirken partnerinin yüzünü görmeyi istiyorsun. Sen var ya sen bir gecede 40 yıllık romantizmi yatakta bırakacak bir insansın. O yüzden bu pozisyonu kesinlikle denemelisin. Denemem deme, pişman olursun...

Otururken partnerini kucağına al ve seni elleriyle kavramasına izin ver, ikinizinde rahat olması önemli, partnerinin bacaklarını kendi bacaklarında hissetmemelisin, kısacası partnerin kendini hafif kaldırmalı, daha sonra senkronize biçimde spiraller çizerek devam edebilirsin, o kapılar açılsın!

Butter Churner!

Deli şey seni... senin gibi adama böyle pozisyon yakışır!

Pozisyon biraz karışık ama sen çözersin... Partnerin esnek olduktan sonra tek dikkat etmen gereken şey; beli kırmamak.

The Pretzel!

Seçimlerin seni ele veriyor, sen de istiyorsun!

Partnerinden yatmasını ve hafifçe belini bir tarafa doğru yatırmasını söyle, sen de partnerini destekleyerek doğru açıyı bul. Püf noktası partnerinin bir bacağı sağında diğer bacağı solunda kalacak.

The Waterfall!

Bu pozisyon tam senlik!

Tek yapman gereken bir pufun veya yatağın köşesine yatmak ve gerisini partnerine bırakmak, vücudunun durduğu pozisyon ve kan akışı yüzünden zevkten ağlayabilirsin!

Old but Gold - Doggy Style!

Açıklamaya gerek yok, bu pozisyonu kesin denemişsindir, fakat püf noktası partnerinin bacaklarını açması ve sana hareket edecek alan sağlaması, eğer partnerin bacaklarını açmıyor ise partnerinden ellerini duvara koymasını isteyebilirsin.

Face off!

Belli ki sen uzun uzun sevişmeleri seviyor, sevişirken partnerinin yüzünü görmeyi istiyorsun. Sen var ya sen bir gecede 40 yıllık romantizmi yatakta bırakacak bir insansın. O yüzden bu pozisyonu kesinlikle denemelisin. Denemem deme, pişman olursun...

Partnerinin kucağına otur ve onla göz kontağını kur, bacaklarını partnerinin etrafından geçir ve ağırlığını sakın ona yükleme, spiraller çizerek ilişkiye başla ve hazzı tat!

David Copperfield!

"Bu bir sihir mi?" dedirtecek bu pozisyonu kesinlikle denemelisin. Partnerin senin güzel görüntün ile kendisinden geçerken sen çoktan farklı bir alemde olacaksın!

Rahat bir zemine uzan ve bir bacağını kendine doğru çek, partnerin, kendine doğru çektiğin bacağına eliyle destek vererek işine başlasın, kesinlikle normalden çok daha fazla zevk alacaksın!

The Lazy Man!

Haz benim için önemli ama benim adam odun gibi diyor gibisin, bu yüzden senin için bu pozisyonu seçtik, enerjin ve onun tembelliği artık bir sorun değil, zirveye yaklaş!

Partnerinin kucağına otur ve ondan ayaklarını görselde olduğu gib kilitlemesini iste, daha sonra partnerinin kucağında gereken şeyleri yapabilirsin, bu şekilde G noktasına ulaşabilirsin!

Old but Gold - Doggy Style!

Açıklamaya gerek yok, yapman gerekenleri biliyorsun heralde, bu pozisyonu senin için seçtik. Klasik şeyleri seversin... Ama dikkat etmen gereken bir püf nokta var, bacaklarını açıp partnerin için doğru açıyı yaratmalısın, eğer zorlanıyor ve acı çekiyorsan bir yerden destek almayı deneyebilirsin.

Butter Churner!

Vay vay vay... korkusuz musun sen?

Bu pozisyonu sana tavsiye ediyoruz zira başkası denemez bile, tek dikkat etmen gereken şey; BELİN.

Snow Angel!

Karlar düşer... düşer düşer çoşarız!

Açıkçası bu pozisyonu deneyerek bulabilirsiniz zira biz ne anatomi dersi gördük ne de cinsel eğitim. Bu yüzden senin gibi cesur ve meraklı birine böyle bir pozisyon yakışır!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
paco-hernandez

the pretzel!

orhan-ulusoy

Old but Gold - Doggy Style!

yandere-ti

David Copperfield!

demistid

the waterfall?? fıtık var kardeş belimde... benimki ancak, düz zeminde cowgirl....

durmus-berk-canseven

Old but Gold - Doggy Style! Altın ceviz :D

Görüş Bildir