Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hayatınız Film Olsa, Hangi Ünlü Kadın Oyuncu Başrol Olurdu?

 > -

Hayatınız filme çekilse hangi ünlü Türk kadın oyuncu başrol olurdu? 

Hadi hemen 'cast'a başlayalım!..

Buradan esinlenilmiştir.

Aşağıdan bir komedyen seçerek başlayabilirsiniz.

"Olsa da yesek" dediğiniz kuru yemiş?

Aşağıdaki sıcak içeceklerden birini seçiniz!

Sahlep
Sıcak Şarap
Türk Kahvesi
Espresso
Çay
Oralet
Latte
Sıcak Süt
Sıcak Çikolata

Sevgilinizin sizi aldattığını düşünüyorsunuz. Tepkiniz ne olurdu?

Anında ayrılırdım.
Takmazdım.
O ne cüret!
Aldatmak mı? Hahahaha
Üzülürdüm.
Misilleme yapardım.
Yemek yerdim.
Takip ettirirdim.
Elimde tutmak için mücadele ederdim.

İstanbul'da en çok nerede yaşamak isterdiniz?

Sizi tanımlayan bir sıfat seçin!

Hangi şarkı sözü, tam size göre?

♫ Elimi Sallasam Ellisi♫
♫ Terliklerimle Gelsem Sana♫
♫ Eğlen Güzelim, Gününü Gün Et♫
♫ Sor Bana Pişman mıyım?♫
♫ Ne Yapayım, Ben Böyleyim♫
♫ Her Ayrıntım Sayıklıyor/Sükunetim Deliliğimden♫
♫ Irgalamaz Beni♫
♫ Ben de Bu Yetim Kirazla Al Al Dururken♫
♫ Sevemedim Karagözlüm♫

Aşağıdan bir deniz canlısı seçiniz!

"İlluminati'nin Başkanı: Meryem Uzerli"

Aman aman evlerden ırak! Bu satırları yazdığım için bile "tiz kellesi vurulaya" kurban gidebileceğim için inceden tırsıyorum. Ayrıca Sizi tanımlayan kelime: Plancı. Ahtapot gibi kolunuz her yere uzanıyor. Dedikodusuz yapamayacağınızı bilmem söylemeye gerek var mı?

Filminizin adı: "Entrikalar Kuşağı"

"Asaletin Tanımı: Türkan Şoray"

Bütün şarkılar, şiirler size. Kaç kalp kırdınız, kaç insanın en ulaşılmazı oldunuz bir bilseniz, ah bir bilseniz. Menekşe gözleriniz hülyalı ve dahi bakışlarınız çok manalı. Filme gerek yok, gözlerinizi sayfalara dökmek mümkün olsa, anayasa olur o, meclisten 0 retle geçer.  

Filminizin adı: "O Kadın"

"Çekici+komik=Gülse Birsel"

"Kadınlar komik olamaz" safsatasının cevabısınız. Sizi gören bu fikirden vazgeçer haliyle. Ayrıca eğlencelisiniz, hızlısınız ve bu yüzden de, üzülerek söylüyorum, yalnızsınız. Sizin zekanızın altında kalmayacak erkek yok evrende. Olsun sizin de bir farkınız olsun di mi ama? 

Filmin Türü: Romantik Komedi

"Evinin Sultanı: Binnur Kaya"

Ev kadını olmanız muhtemel. Ama dünyanın en güçlü kadınları, işte Thatcher ya da Merkel vb. gelse siz onu 2 dakikanın içinde çırak çıkartırsınız. O kadar çılgın ve kendinize has bir tarzınız var. Ayrıca hayatınız film olsa pek tabii ki Kara Komedi olurdu.

Filminizin Adı: Vavien :)

"Çok Güçlü, En Güçlü Kadın: Canan Ergüder"

İçgüdüsel kadın, tek başına ayakta durabilmenin romanını yazan kadın. Kendini bilen, sınırlarını bilen, ideal kadınsınız. Bir erkek için de dünyanın en büyük ödülüsünüz. Son olarak erkek gibi kadın değil; kadın gibi kadınsınız. Filmin adı da kuvvetle muhtemel sadece adınız olur, -çok net-.

"Çok Çekici: Müjde Ar"

Hani şu güzelliği tartışmalı ama çok çekici kadınlar vardır ya... Heh işte o sizsiniz. O sırada ortama Victoria's Secret mankeni girse bile, bütün gözler sizde olur. Şeytan tüyü bol olsa gerek. Hem cinsleriniz tarafından kıskanıldığınız bilmem söylemeye gerek var mı. Boşverin, çekemeyen anten taksın :)

Filminizin ismi: "Kafama Göre"

"Mecnunum Leylamı Gördüm: Ezgi Asaroğlu"

Herkesin hep hayal ettiği, hep aklında kaldığı kadın sizsiniz. Duru güzelliğinize zaten diyecek bir şey yok. Ya o hareketlerinizdeki zerafete ne demeli? Yok yok gerçek olamazsınız. Film yetmez, masal olursunuz masal!

Filminizin adı: "Masal"

"Masumiyet Abidesi: Farah Zeynep Abdullah"

O masumluğunuz ve saf halleriniz yüzünden başınıza çok işler açıldı, açılmaya dadevam ediyor. Olsun zarar yok, dünya kötü yapacak bir şey. Siz duru ve saf kalmaya devam edin. Elbet kazanacaksınızdır. 

Filminizin adı: "Bir Pişmanlık Öyküsü"

"Gözlerinin Hastası, İlişkilerin Ustasınız: Beren Saat"

Size tek başına "güzel" demek, en basit ifadeyle ahmaklık olur. Zekisiniz, fettansınız, ilişkilerde doktora tezini vermek üzerinesiniz. Modern dünyanın Madam Bovary'si olan sizi, oynasa oynasa Beren Saat oynar zaten! 

Filminizin adı: "İlişkiler Çemberi"

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
khiladi

"Asaletin Tanımı: Türkan Şoray" Bütün şarkılar, şiirler size. Kaç kalp kırdınız, kaç insanın en ulaşılmazı oldunuz bir bilseniz, ah bir bilseniz. Menekşe gözleriniz hülyalı ve dahi bakışlarınız çok manalı. Filme gerek yok, gözlerinizi sayfalara dökmek mümkün olsa, anayasa olur o, meclisten 0 retle geçer. Filminizin adı: "O Kadın"

masal-celik1

ilkte ezg iesarağlumu ne sonra miryem üzerli çıktı

sg-sudenaz-cakir

Hani şu güzelliği tartışmalı ama çok çekici kadınlar vardır ya... Heh işte o sizsiniz. O sırada ortama Victoria's Secret mankeni girse bile, bütün gözler sizde olur. Şeytan tüyü bol olsa gerek. Hem cinsleriniz tarafından kıskanıldığınız bilmem söylemeye gerek var mı. Boşverin, çekemeyen anten taksın :) Filminizin ismi: "Kafama Göre"

focus-mspgil

"İlluminati'nin Başkanı: Meryem Uzerli" Aman aman evlerden ırak! Bu satırları yazdığım için bile "tiz kellesi vurulaya" kurban gidebileceğim için inceden tırsıyorum. Ayrıca Sizi tanımlayan kelime: Plancı. Ahtapot gibi kolunuz her yere uzanıyor. Dedikodusuz yapamayacağınızı bilmem söylemeye gerek var mı?

pambikli-seker

Beren Saat İlişkiler Çemberi nonononooo öyle bisey yok

Görüş Bildir