Hayat Kalitenizi Yükseltmek için! İşte Aldatan Erkeklerin Mutlaka Bilmeniz Gereken Özellikleri

-

Kızlar olarak aldatan erkeklere karşı bir düşmanlığımızın olduğu aşikar. Çok yakın bir arkadaşımız bize aldatıldığını söylediğinde aldatan kişiye karşı çok büyük bir düşmanlık besleriz. Bu yazıda aldatan erkeklerin özelliklerini sizlerle paylaştık. Eh biraz da onları gömdük açıkcası. 

Bakalım kadınlar bunlara ne kadar katılacaklar 😃

1. "Akılsızdır." Bir halt yer ve sonrasını asla düşünmez. Çünkü sadece o an arzularını karşılamak ister, böyle de aciz bir varlıktır işte!

2. "Yalancıdır." Yaptığı hatanın üstünü örtmek için bin bir dolap çevirir. Tabi eline yüzüne bulaştırırlar orası da ayrı bir konu. Yalancı olduğun kadar beceriksizsin de!

3. "Aptaldır." Sanki günün birinde ortaya çıkmayacakmış gibi karşısındakini aptal yerine koyar. Kimin daha aptal olduğunu tartışmayalım istersen! 😏

4. "Dikkatsizdir."Uydurduğu palavraları birbirine karıştırır ve günün birinde yakalanır.

5. "Bakımlıdır." Her gün duş alır, saçlar yapılır ve özene bezene o zevksiz kıyafetler giyilir. Sen kendine baksan ne bakmasan ne? Bir şeye benziyormuş gibi 😂💩

6. "Yoğundur." Sürekli işi vardır; o bitmek bilmeyen toplantılar, eve geç gelmeler..Geçeceksin bu palavraları karşında enayi yok senin! 😡

7. "İticidir." O haltı yedikten sonra umursamaz davranır ve aldattığı kişi umurunda olmaz. Sen kim köpeksin!

8. "Telefona bağımlıdır." O telefon ellerinden hiç düşmez mesela. Telefon çalar ve asla yanımızda konuşmaz ve iş görüşmesi bahanesiyle yanımızdan sıvışır. Salağız anlamayacağız zaten biz! 👊

9. "Yapmacıktır." İlgisiz davranabileceği gibi tam tersi bir durum da söz konusudur. Yaptığı hatanın farkındadır ve vicdanını rahatlatmak amacıyla sürekli ilgi gösterir. Yok çiçek almalar, hediye almalar, durduk yere sürpriz yapmalar... Kendisi gibi her şey bu kadar basit zaten!

10. "Korkaktır." Yakalanma korkusuyla ne yaptığını bilmez. En ufak bir şeye çok büyük tepkiler vererek saçma sapan hareketler yapar.

11. "Çapkındır." Bir ortama girdiğinizde o gözler fıldır fıldır döner mesela. İlk etrafı inceler, gecenin sonunda kimi tavlayacağını bulur ve ona göre hareket eder. İğrenmemek elde değil!

12. "Pişkindir." Bir de yaptığı şeyi asla kabullenmez ve kendini suçlamaz. Tartışırken haklı çıkana kadar savunur kendini. Yani pişkin pişkin karşı tarafı suçlar. Kusura bakma ama tam bir budalasın!

13. "Doyumsuzdur." Asla bir şey ile yetinmeyi bilmez, bu huyu onun aşk hayatına da yansımıştır. Bir müddet sonra sıkılır ve yeni maceralar peşinde koşar. Ve sonra o muhteşem hazin son gerçekleşir. Neyine yetmiyor ki elindeki, seni rezil herif!

14. "Değer bilmez." Sen ne kadar değer verirsen ver ama o asla bunu anlamaz. Çünkü onun için aşkmış sevgiymiş çok önemli değil. İsteklerini karşılasın yeter. Değil mi? Sen hiç bir şey hak etmezsin be!

15. Ve son olarak "Pişmandır." En sonunda yalnız kalır ve tekrar geri dönmeye çalışır. Eee hak yerini bulur ve köpek gibi pişman olur. Ama son pişmanlık fayda etmez canım ya.. Sen sürünmeye mahkum bir mahluksun!!!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
denizicani

ya bu ne kadar saçma bir yazı 🤮 duştan sonrasını okumadım bile.. onedio daha özgün içeriklere sahip bir platformdu. burdan editörlere sesleniyorum işe ev getirmeyin..

ser.ozatici

Buradan editöre sesleniyorum bütün problemlerini tek gecede çözebiliriz.

azbizerdik

İçeriği yapan arkadaşı çok üzmüşler duş almasına bile sinirlenmiş:)

wearethemonalis

Babam.

harley-quinn

Napıyosun kan mı kusuyon arkadaş AS:DAD Hiçte çözememişsin aldatan erkeklerin özelliğini. Birkaçı doğru diğerleri palavra.

Başlıklar

aşkkadınlar
Görüş Bildir