Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Hababam Sınıfı Karakterisin? Testi Yap, Öğren!

 > 
13bPAYLAŞIM

Bazı şeyleri ilk ne zaman öğrendiğimizi hatırlayamayız; çünkü o gerçekle doğmuşuzdur. Hababam Sınıfı'nı ilk ne zaman izlediğinizi düşünün, buna hak vereceksiniz. Bu yüzden Hababam Sınıfı, 80-90'larda çocuk olanların en önemli gerçeklerinden biridir. Peki bu efsane serinin efsane karakterlerinden hangisi sizsiniz!

Çıkarın kağıdı kalemi yazılı-yoklama yapacağız. Sağa bakmak yok, sola bakmak yok. 5, 4, 3, 2, 1, 0. Başla! 

Aşağıdan favori hocanızı seçerek başlayabilirsiniz!

Lisede arkadaşların tarafından nasıl tanımlanırsın/tanımlanırdın?

Okulu kırdınız diyelim, en çok ne yapmak isterdiniz?

Bana okulu kırmak olsun da!..
Yemek!
Postaneye giderdim.
Sevgilimle buluşmaya giderdim.
Sinemaya giderdim.
Okulu kırmazdım.

Kendinizi evin hangi bölümünde daha rahat hissedersiniz?

Aşağıdan bir Hababam şarkısı seçin!

Zühtü
Çilli Bom
Sevdan Olmasa
Neler Oluyor Hayatta
Delisin
Yarınlar Bizim

Body Ekrem bu yaz sizce neredeydi?

İş hayatınızda hangi pozisyondasınız ya da hangi pozisyona daha yakınsınız?

İş bitirici
Yıllarını vermiş
Yönetici
Terfi bekleyen
2. Adam
Stajyer-Çömez

Arkadaşlarınızla aşağıdaki iletişim araçlarından en çok hangisi kullanırsınız?

Facebook
Whatsapp
E-mail
Skype
Telefon
Twitter

"İnek Şaban" çıktı.

Muhtemelen dünyanın en saf insanı olarak görünebilirsiniz ama hayır efendim alakanız yok. Size "saf", "inek", "möö" diyenler, asıl salak. Bunun yanında oldukça romantiksiniz, hem de en eski moda: Sayfalarca ona mektup yazabilir ya da sadece bir "fikir"e aşık olabilirsiniz. Son olarak liderlik hamurunuzda var, çünkü insanlar yönetilmeye müstehak!

"Güdük Necmi" çıktı.

"Zeki ama çalışmıyor"daki 3. tekil şahıs sizsiniz. Zeki değil de... Heh yakaladık kavramı: Kurnaz. Kurnazsınız siz kurnaz. O kadar plancı ve düzencisiniz ki, yeryüzünde parmağınızda çeviremeyeceğiniz hiçbir kişioğlu yok. Bu yüzden hep arka planda kalmayı ve yöneticileri yönetmeyi seviyorsunuz. Hem de sobanın içinden :)

"Damat Ferit" çıktı.

"Siz Allah'ın bir lütfusunuz" bu dünyaya. Çekici, güzel/yakışıklı, insan ilişkileriniz 10 numara, iş bitiriciliğiniz ise 5 yıldız. Karşı cinsin size karşı koyması söz konusu dahi olamaz. İşin en ama en kötüsü de bunun farkında olmanız. Yapacak bir şey yok kafa öyle çalışıyor. Hatta öylesine çalışıyor ki, uçan memeli diyince aklınıza sadece "hostes" geliyor:)

"Domdom Ali" çıktı.

Arkadaşları tarafından çok sevilen, arkadaşları için canını veren... Kısacası arkadaşları her şeyi olan bir insansınız. Acaba arkadaşlarınızdan daha önemli bir şey var mı. Var: Kuru Fasülye+Pilav+Cücük Soğan. Son olarak sizin oralarda satış koymak yoktur Bay/Bayan Kalender :)

"Hayta İsmail" çıktı.

Sizi tanımlayan en doğru sıfat: Hareketli. Yerinizde duramıyorsunuz, bu kesin. Sabırsızsınız, bu da kesin. Hiperaktifsiniz, eh bu da kesin. Annenizin karnında 9 ay durabildiğiniz ise çok ama çok şüpheli. Bu metnin sonunu da, sabırsızlığınız yüzünden, kuvvetle muhtemel getiremeyeceğiniz için kısa kesiyoruz :)

"Çalışkan Ahmet" çıktı.

Çalışkansınız lakabınızın da olduğu gibi. Ancak tek başına bu, en basit ifadeyle "yetmez". Çünkü sizi tanımlamak için, dürüst, efendi/hanımefendi, terbiyeli gibi sıfatları da pek tabii ki kullanmak gerek. Bu yüzden herkes tarafından hayalci, salak gibi acımasız eleştirileri de duysanız da bir şey sormak gerek: "İyi olmak ne zamandan beridir kötü". Lafınız herkese, "sana sana sana sana". Ayrıca yenisiniz, çömezsiniz diye kimsenin sizi ezmeye hakkı yok!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sunshine-sunshine

İnek Şaban çıktı! Muhtemelen dünyanın en saf insanı olarak görünebilirsiniz ama hayır efendim alakanız yok. Size "saf", "inek", "möö" diyenler, asıl salak. Bunun yanında oldukça romantiksiniz, hem de en eski moda: Sayfalarca ona mektup yazabilir ya da sadece bir "fikir"e aşık olabilirsiniz. Son olarak liderlik hamurunuzda var, çünkü insanlar yönetilmeye müstehak!

bahar-kubra

inek şaban :D

beran-erdogan

İnek Şaban Çıktı (Zaten Çıkcağını biliyordum)

deniz-karapinar

"Güdük Necmi" çıktı.

mesut-ertas1

"Çalışkan Ahmet" çıktı.

Görüş Bildir