Görüş Bildir
Haberler
Halkbank'a Atama

Halkbank'a Atama

Onedio Medya
07.02.2014 - 20:14 Son Güncelleme: 07.02.2014 - 21:16

Halkbank'a Atama

Halkbank yönetim kurulu üyeliğine 16 yıl Bankasya'da ve son 2 yıl Vakıfbank'ta görev yapmış olan Ali Fuat Taşkesenlioğlu atandı. Halkbank'tan Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada; Halkbank Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kahraman'ın vefatıyla boşalan yönetim kurulu üyeliğine Ali Fuat Taşkesenlioğlu'nun atandığı açıklandı.

Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Atatürk Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü'nden mezun olmuş, iş hayatına 1988 yılında Yenidoğan Yayın Dağıtım Şirketinde başlamıştır.

1988-1996 yılları arasında Faisal Finans Kurumu A.Ş.'de Baş Uzman olarak görev yaptıktan sonra, 1996 Yılı Ekim ayında göreve başladığı Asya Katılım Bankası A.Ş.de sırasıyla, Proje Pazarlama Müdür Yardımcılığı, Merter Şube ve Sultanhamam Şube Müdürlüğü, Genel Müdürlük Kredi Tahsis Birim Müdürlüğü ile Kredi Tahsis Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

Sabah

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2014/...

Halkbank Genel Müdürlüğü'ne Ali Fuat Taşkesenlioğlu Atandı

Halkbank'ın yeni genel müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu oldu.

Halkbank'ın yeni genel müdürü bugün Yönetim Kurulu Üyeliği'ne seçilen Ali Fuat Taşkesenlioğlu oldu.

Halkbank'tan Kamuoyunu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada şöyle denildi:

'Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Sayın Ali Fuat Taşkesenlioğlu, BDDK'nın 07.02.2014 tarihli onayına istinaden Bankamıza Genel Müdür olarak atanmıştır.'

Halkbank'ın yeni genel müdürü için Başbakan Yardımcısı Ali Babacan bizzat adaylarla mülakat gerçekleştirdiğini açıklamıştı.

Radikal

Kaynak: http://www.radikal.com.tr/ekonomi/hal...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın