Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gündemle Birlikte Kafalarımızı da Karıştıran Koronavirüsü ve Grip Salgını Hakkında Bilinmesi Gereken Farklılıklar ve Benzerlikler

558PAYLAŞIM

Ülkemizde belirsizlikle dolu felaketlerin yaşandığı bir dönemde, salgın hastalıklar hakkında yanlış tedavi yöntemleri veya virüs salgınları konusunda yanıltıcı bilgilere ulaşmak maalesef kaçınılmaz oluyor. 

Biz de sizler için koronavirüsü ve grip (influenza) salgını hakkında bilinmesi gereken tüm detayları bir araya getirdik!

Bu içerik hazırlanırken Carbon Health sitesinden yararlanılmıştır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ezgilice

Twitter'da @baskebabiko adlı kullanıcıyı takip etmenizi öneririm. Anlık gelişmeleri, bu virüsün ortaya çıkmaya amacını kaynaklarıyla ve göremediğimizi göstererek bilgilendiriyor.

bukle.acar

Yanlış yönlendirmeleri olan ve insanları paniğe sevk eden bir kullanıcı. Tavsiye etmem :)

ezgilice

evet ben de burada bir içerikte aydınlandım :) teşekkürler tavsiyen için.

delete-me

sokak ortasında aniden yere yığılıp ölen vakalar gerçekde anlattıkları virüs değil yazmıştım başka haberin altına şimdi bir yerde okudum beyni etkiliyormuş çin hükümeti tarafından nufus planlaması amaçlı labaratuar ortamında geliştirilmiş virüs olabilir arakan için önlem alınmamış

lectermanson

sıkıntı şu, bütün ülkelere hızlı yayılıyor

sbstnbjk

Bir diktatör devlet başkanı "durum ciddi" diye açıklama yapıyorsa durum zannedilenden çok daha ciddidir. Sadece ciddi olsa olabildiğince üstünü örtmeye çalışıp durum kontrol altında derlerdi.

olivertiris

karantina altındaki şehirlerden çıkanlar vuruluyormuş ve çinli müşterilerimiz var sürekli irtibat halindeyiz durum kötüye gidiyormuş.

Görüş Bildir