Gözümüzden Kaçmış! Herkesin İzlediği Ünlü Film ve Dizilerle İlgili Birbirinden Komik ve Şaşırtıcı 19 Bilgi

88PAYLAŞIM

Bu film ve dizileri tekrar izlesek iyi olur...

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/hannahmarder/hi...

1. The Sound of Music'te Julie Andrews sürekli kıkırdadığı için Something Good sahnesini silüet olarak çekmek zorunda kalmışlar.

2. Aktris Alaina Huffman'a göre Supernatural'daki kutsal su aslında kayganlaştırıcıymış. 😂

3. Spider-Man'de Peter'ın MJ'in tepsisindeki yemeği yakaladığı sahne CGI ile yapılmamış. Tobey Maguire tabağı gerçekten yakalamış ve bu sahneyi 156 kere çekmişler.

4. Indiana Jones and the Last Crusade filminde bir sahnede hava çok sıcak olduğu için Harrison Ford ve Sean Connery bu sahneyi pantolon giymeden çekmiş.

5. The Wolf of Wall Street'te, Matthew McConaughey bir rahatlama egzersizi olarak restoran sahnesini çekmeden önce göğsünü vurup ve mırıldanıyormuş. Filme de eklenmesini Leonardo DiCaprio istemiş...

6. Buffy the Vampire Slayer dizisinin The Body bölümünde Anya'nın yürek burkan konuşması sırasında Emma Caulfield'ın tek düşündüğü şey acilen tuvalete gitmek istemesiymiş.

7. Candyman'deki bu sahnede Tony Todd, arılar her soktuğunda 1000 dolar almak şartıyla ağzına gerçek arı sokmuş. Kendisi 23 kere sokulmuş.

8. The Harry Potter and the Prisoner of Azkaban filminde Hermione'nin Draco'yu yumrukladığı sahnenin aslında tokat olması gerekiyormuş. Tom Felton Emma Watson'ın pratik yapmak için kendisini tokatlamasını istemiş ancak Emma çok sert tokatladığı için Tom bu sahnenin yumruk olarak değiştirilmesini istemiş.

9. The Last Jedi filminde Laura Dern silahını her ateşlediğinde "pew" demeye devam etmiş...

10. Star Wars filmlerinde Hayden Christensen, lightsaber kullandığı her sahnede lightsaber sesi çıkarıyormuş.

11. Labyrinth filminde Tony rolünü oynaması gereken bebek kuklaları görüp ağladığı için, sahnede kuklalara alışık olduğu için kostüm tasarımcısının bebeği kullanılmış.

12. Gilmore Girls dzisinden Alexis Biedel tadını sevmediği için dizi boyunca hiç kahve içmemiş. Bardaklarını kola ile doldurmuşlar.

13. It filminin DVD'sinde Georgie'nin Pennywise'dan başarılı bir şekilde kaçtığı bir kısım vardır. Filmdeki oyuncular ve ekip bunu eğlencesine çekmiş.

14. Sean Astin'in, Hobbit ayağı şeklindeki şeklindeki protezi takması 2 saat sürüyormuş ve ayaklarının kaç sahnede gözükmediğini hesaplamış. Tam olarak 50 kere protezi taktığı halde ayakları gözükmemiş...

15. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban filminde Alan Rickman ve Michael Gambon Daniel Radcliffe'e bir şaka yapmış.😂

16. Coming to America'da, Eddie Murphy'nin yaşlı Yahudi bir adam rolünde yer aldığını bilmiyor olabilirsiniz...

17. When Harry Met Sally'de Metropolitan Museum of Art'daki cevizli turta repliği aslında doğaçlamadır. Bu nedenle Meg Ryan yan tarafa (yönetmene) doğru bakar.

18. The Avengers'da Tony Stark'ın Captain America'ya yaban mersini verdiğini görüyoruz. Bunun nedeni Robert Downey Jr.'ın sete hep atıştırmalık getirmesiymiş...

19. Cujo filmindeki korkunç köpek rolünü oynayan köpeğin cinsi Saint Bernards (oldukça arkadaş canlısı bir cins ve kuyruğunu sallayıp duruyormuş) olduğu için kuyruğunu bağlamak zorunda kalmışlar...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Bu Sahnelerin Serinin Hangi Filmine Ait Olduğunu Sadece Gerçek Filmkolikler Bulabilecek! - onedio.com
Bu Sahnelerin Serinin Hangi Filmine Ait Olduğunu Sadece Gerçek Filmkolikler Bulabilecek! - onedio.com
Fark Edene Helal Olsun! Ünlü Filmlerde Olan Ancak Hepimizin Gözünden Kaçan 18 İlginç Detay - onedio.com
Fark Edene Helal Olsun! Ünlü Filmlerde Olan Ancak Hepimizin Gözünden Kaçan 18 İlginç Detay - onedio.com
Evde Kimse Yokken İzleyin! Ortamın Ateşini Yükseltecek Tüm Zamanların En Çok Çıplaklık İçeren 25 Dizisi - onedio.com
Evde Kimse Yokken İzleyin! Ortamın Ateşini Yükseltecek Tüm Zamanların En Çok Çıplaklık İçeren 25 Dizisi - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kitmir-kitkit

#19 Kurban olurum seni yaratana.

kisi

Sallamak serbest sanırım

boslafebesi

değilmiş işte bağlamışlar

fatih-sultan-mehmet2

#16 bu sahnede bu adamin yani sira bir berber, musteri(kendisi) ve gozluklu bir yasli adam daha var. Ve birde partide sarki soyleyen solist. Bu bes kisiye Eddie Murphy hayat vermis :) Catlak Profesorde aile yemegindeki aile uyelerinin sanirim tumunu kendi oynamisti:)

musikisinas-vito

#17 Sahneyi bu bilgiyle izleyince... Kadının tepkisi çok iyi.

mehmet-emin-sahin

Tobey Maguire reisss.

Görüş Bildir