Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Google Glass'ta Tanımadıklarınız Size Bakınca Herşeyi Öğrenecek

Anasayfa > Iq > Teknoloji

Google Glass'ta Tanımadıklarınız Size Bakınca Herşeyi Öğrenecek

Yakın zamanda çıkacak olan NameTag uygulaması Android, iOs ve Google Glass versiyonları ile milyonların dikkatini çekecek gibi. Uygulama bilgilerini öğrenmek istediğiniz kişiyi belirtmenizle birlikte sosyal ağlar ve online arkadaşlık profillerini karşınıza çıkarıcak. Google Glass ile baktığınız kişinin bilgilerini gözünüzün önüne dökülmeside onunla sohbet ederken baya bir avantajlı olacaktır.

Uygulama resmi sunucuya gönderip, sunucu tarafında milyonlarca kayıtla beraber incelenen bu resim, kişinin kendi resmini gönderdiği her türlü sosyal ağın verisine erişip analizini tamamlıyor ve bilgileri size sunuyor.

Uygulama gizliliğin sınırlarını zorluyor, bunun için yakın zamanda www.nametag.ws adresine girip sizle ilgili hangi bilgilerin yayınlanıp yayınlanmayacağına karar verebileceksiniz. Bu durumda yüzünüz artık kartvizitiniz olacak.

Kaynak: http://www.w3place.com/2014/01/google...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?