Gelin Adaylarına Özel: Bu Düğün Anketini Çözerken Çok Zorlanacaksınız!

288PAYLAŞIM

Gelin olacak herkesin kafasında yüzlerce soru, yüzlerce korku ve endişe vardır. İşte biz de şimdi tüm gelin adaylarının korkulu rüyalarını bir anket haline getirdik! Hadi hep birlikte onların bu tatlı telaşına ortak olalım!

1. İlk sorumuz çok da zorlayıcı değil: İkisinden birini seçmek zorundasın! Düğününde sadece düğün pastası mı olsun yoksa sadece yemek servisi mi?

Sadece düğün pastası
Sadece yemek servisi

2. Peki ya hangisinin son dakika gelemeyeceğini söylemesi daha kabul edilebilir? Fotoğrafçıların mı yoksa müzisyenlerin mı?

Müzisyenlerin
Fotoğrafçıların

3. İkisi de çok korkunç, ama birini seçmek zorundasın: Tüm düğün günün boyunca sağanak yağmur yağması mı yoksa tüm gün havanın saçlarını bozacak derecede aşırı sıcak olması ve düğünü dışarıda yapacak olman mı?

Aşırı sıcak hava ve açık hava düğünü
Tüm gün korkunç sağanak yağış ve kapalı alan düğünü

4. Biraz daha sert sorular soralım: Düğün gününde ishal olmak mı yoksa tüm balayı tatilin boyunca ishal olmak mı?

Balayı boyunca ishal olmak
Düğün günü ishal olmak

5. Rahatsız edici sorulara devam: Düğününde hangisinin olması bir derece daha kabul edilebilir senin için; tüm tuvaletlerin bozuk olması mı yoksa tüm konukların yemekten zehirlenmesi mi?

Tuvaletlerin bozuk olması
Konukların zehirlenmesi

6. Bu soru biraz garip, hangisini tercih ederdin: Düğününde tanıdıklarından birinin sevgilisine senin haberin olmadan evlenme teklifi edip tüm ilgiyi toplamasını mı yoksa neredeyse sevmediğin her kadının beyaz elbiseyle gelmesini mi?

Beyaz elbiseli sinir bozucu kadınlar
Sürpriz evlilik teklifi

7. Biraz daha karıştıralım mı ortalığı? Düğün sırasında nikah şahidinin tutuklanmasını mı tercih ederdin yoksa eski sevgilinin düğünü basıp her şeyi durdurmaya çalışmasını mı?

Eski sevgilimin basmasını
Nikah şahidimin tutuklanmasını

8. Hangisinin başına gelmesi daha az sinirlerini bozar: Düğününe bir hafta kala her şeyi sıfırdan ayarlamak zorunda kalmak mı yoksa balayına bir hafta kala her şeyi son anda ayarlamak zorunda kalmak mı?

Düğünü yeniden ayarlamak
Balayını yeniden ayarlamak

9. Hangisinin başına gelmesi daha kabul edilebilir bir durum: Nikah memurunun düğüne 3 saat geç gelmesi mi yoksa nikah yüzüklerinin ikisinin de düğün günü kaybolması mı?

Nikah memurunun geç gelmesi
Yüzüklerin kaybolması

10. Bir sinir bozucu soru daha: Nikah kıyılırken hangisinin olması sinirlerini daha az bozar; bir bebeğin susmadan çığlıklar eşliğinde ağlaması mı yoksa sarhoş eniştenin bağırarak utanç verici tezahüratlar etmesi mi?

Bebeğin ağlaması
Eniştemin bağırması

11. Kabul ediyoruz, ikisi de hiç hoş değil ama birini seçmek zorundasın: Nikah memurunun sürekli senin adını mı yoksa müstakbel eşinin adını mı yanlış telaffuz etmesini mi tercih ederdin?

Benim adımı
Müstakbel eşimin adını

12. Son soru tüylerini diken diken edebilir: Düğün salonuna girerken yere kapaklanmak mı yoksa birinin gelinliğinin üzerine vişne suyu dökmesi mi daha kabul edilebilir?

Vişne suyu dökülmesi
Yere kapaklanmak

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cikolatali-pasta

Gelin olmayip ta girenler

goldensnitch

Hangi çılgın gelinliğime vişne suyu dökecekmiş,şaşarım.. Vişne suyunda boğarım adamı

gonul-dogan

son soruda nereye doğru ağlasam bilemedim.

Gizli Kullanıcı

aman Allah korusun

katilicee

Her şeye eyvallah tam tersi çıktı cevaplarım ancak YAĞMURLU HAVADAN NEFRET EDİYORUM HELE Kİ DÜĞÜN GÜNÜMDE Mİ!!!

Görüş Bildir