Evlenip Çocuk Sahibi Olduktan Sonra Cinsel Hayatlarındaki Değişimi Açık Açık Anlatan 19 Çift

1.5bPAYLAŞIM

Evlilik, seks hayatını öldürür mü? Birlikte karar verelim...

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/annaborges/sex-...

1. "Eşimle dört çocuğa sahibiz. Tahmin edileceği üzere vajinam, dört çocuk doğurmadan önceki halinde değil, hatta en kötü halinde diyebilirim. Bu durum ise kocamla aramdaki seks hayatını hiç kötü etkilemedi."

"Birçok evli çift, zaman geçtikçe ön sevişmeyi pas geçmeye başlıyor. Biz hala her yakınlaştığımızda oral seks yapıyoruz. Karşılıklı nelerden hoşlandığımızı iyi bildiğimiz için ise asla sıkıcı bir birliktelik sürdürmüyoruz."

30 yaşında, 8 yıldır evli ve 4 çocuk sahibi.

2. "Eşimle ne zaman seks yaptığımızı görmek için bir uygulama kullanıyoruz. Bir kız çocuğumuz var ve onunla ilgilenip, kendimizi de mahrum etmemek için böyle bir çözüm bulduk."

"Aradaki ince bağı koparmamak bizim elimizde. Bu yüzden plan ve program çok önemli."

27 yaşında, 4 yıldır evli ve 1 çocuk sahibi.

3. "Kocamla seks hayatımızı farklı ve çeşitli tutmazsak eğer 6-8 haftaya kadar birlikte olmayı unuttuğumuz zamanlar oluyor. Şu aralar, her cumartesi gecesi en az 20 dk kuralını uyguluyoruz. "

"Evli ve çocukluyken birbirimize zaman ayırabilmek bir mücadele haline büründü. Hayat çok sıkıcı ve çocuk sahibi olmak ise yorucu."

26 yaşında, 5 yıldır evli ve 1 çocuk sahibi.

4. "Yeni yürümeye başlayan iki çocuk sahibi olmak, çoğu şeyden daha zor. Bununla birlikte bir de seks hayatımızı canlı tutmaya çalışıyoruz. Kocamla aramızda bazı kodlar belirledik."

"Eğer kocam sıcak çikolata istiyorum derse, bu seks yapmak istiyorum anlamına geliyor. Kendimize çabuk seksler için yerler belirledik. Garaj, giyinme odası veya kiler gibi."

27 yaşında, 3 yıldır evli ve 2 çocuk sahibi.

5. "Kocamla artık haftada 1 veya 2 kez seks yapabiliyoruz. Bunun için zaman bulamadığımızdan, çocuklarımız uyuduktan sonra ya da sabahın çok erken saatlerini sekse ayırmaya karar verdik."

39 yaşında, 12 yıldır evli ve 3 çocuk sahibi.

6. "1 ile 10 yaşları arasında toplamda üç çocuğa sahibiz. Çocuklarımızın büyüme evresi, seks hayatımızı da etkilemedi diyemeyiz. Bazen çok modumuzda oluyoruz, bazen ise seks programına en son ne zaman birlikte olduk diye bakıyoruz."

32 yaşında, 13 yıldır evli ve 3 çocuk sahibi.

7. "Çocuklarımızı çok seviyoruz ama kocamla aramızdaki en büyük seks bölücüleri olmaları gerçeğini değiştirmiyor. Bazen ayda bir kez, sadece 15 dakika süren sekslerimiz olabiliyor."

"Bu yüzden hafta sonları çocuklarımızı bir yerlere gönderebilirsek, kendimize vakit ayırabiliyoruz."

35 yaşında, 9 yıldır evli ve 3 çocuk sahibi.

8. "Kocamla en son seks yapalı 5 ay oldu. İkinci çocuğumuz dünyaya geldiğinden beri toplamda 2 kere seks yapmış olmamız, durumun göstergesi olabilir. Bu durum beni de kocamı da bazen çok üzüyor. Hatta tekrardan hamile kalmaktan korkar hale geldim."

36 yaşında, 5 yıldır evli ve 2 çocuk sahibi.

9. "Evliyken seks yapmak muazzam. Tek amacımız seks yapmak, sonrasında arkanı dön, istersen gaz çıkar ve uykuya dal."

"Seksi görünmek, sonrasında 'Çikolata ister misin tatlım?' gibi sorular sormaya gerek olmuyor."

28 yaşında, 9 yıldır evli ve 3 çocuk sahibi.

10. "Seks hayatımız artık 2-3 ayda bir olmaya başladı. Kocamın sekse olan ilgisi tamamen zayıflamış durumda çünkü zihnini meşgul eden daha önemli sorunları var."

"Ev taksitleri ve geçim sorunları, çocuğumuz büyümeye başladıktan sonra seks hayatımızı sekteye uğratan diğer problemler arasına katıldı."

48 yaşında, 18 yıldır evli ve 1 çocuk sahibi.

11. "Eşimle 3 günde 1 seks yapmaya çalışıyoruz ama her biri 5 dakikanın altında sürüyor. Çoğu, kocamın ihtiyaçlarını karşılamak için gerçekleşiyor ve ben de bunu geri çevirmiyorum çünkü aramızdaki bağı güçlendiriyor."

"Kendi ihtiyaçlarım için genelde vibratör kullanıyorum. Öneririm..."

3 yıldır evli ve 2 çocuk sahibi.

12. "1 yıldır yatak odamızda bir bebek ile uyuduğumuz için kocamla baş başa kalma şansımız imkansız. Bu yüzden yeni seks yerimiz salondaki koltuk oldu."

24 yaşında, 3 yıldır evli ve 2 çocuk sahibi.

13. "Çocuklarımız küçükken seks hayatımız korkunçtu! Bu durumun hep böyle süreceğini düşünmeye başlamıştım. Çocuklarımız büyümeye başladıkça, kocamla birbirimize daha fazla zaman ayırmaya başladık."

"İletişimimiz kuvvetlendi ve birbirimizin boş zamanlarına göre plan yapmaya başladık. Şu an her şey eskisinden çok daha iyi."

45 yaşında, 15 yıldır ve 2 çocuk sahibi.

14. "Haftada bir kez seks yapabiliyorsak, kendimizi şanslı sanıyoruz. Çocuklardan sonra eski rutinimizi yakayabilmek çok zorlaştı. Bir seks takvimi tutmaya bile karar verdik."

35 yaşında, 8 yıldır evli ve 2 çocuk sahibi.

15. "Kocam ve benim çok yoğun istekli bir seks hayatımız var ve bu hiç değişmedi. Her yerde seks yapabiliyoruz; evde, arabada ya da film izlerken battaniyenin altında..."

81 yaşında, 45 yıldır evli ve 3 çocuk, 2 torun sahibi.

16. "Seks hayatımız tam bir hız treni gibi. Bazen haftada 4-5 kez seks yaptığımız oluyor, bazen ise 'En son ne zaman yapmıştık?' diye birbirimize soruyoruz.

31 yaşında, 6 yıldır evli ve 6 çocuk sahibi.

17. "Kocamla haftanın 1 günü, sabah 9 ile 10 aralarında sadece seks yapmaya vakit bulabiliyoruz. Maalesef, o da 5 dakika civarı sürüyor."

"Hiçbir heyecan veya farklı pozisyon deneyimi yok."

39 yaşında, 4 çocuk sahibi.

18. "Kocamla, haftada 1 seks yapmaya çalışıyoruz. Bazen çok hızlı bir seks oluyor, bazen uzun ön sevişme yapıyoruz. "

"Heyecanımızı kaybetmemek için hayal gücümüzü kullanmaya çalışıyoruz. Evlilik sıkıcı bir seks rutini demek değildir. Güçlü iletişim ve bağımız bunu önlemeye yetiyor."

28 yaşında, 5 yıldır evli ve 2 çocuk sahibi.

19. "Eşimle uzun yıllardır evliyiz. Seks hayatımızın belirli bir rutinde gittiğini söylemek çok zor. Bazen çok tutku dolu olurken, bazen ise sıradanlaşabiliyor."

"Bu duruma geçen yılların ve çocuklarımızın etkisi oldukça fazla diyebilirim çünkü özgürlüğümüz kısıtlanabiliyor."

24 yıldır evli ve 4 çocuk sahibi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cengiz-doksandoksan

Bekarken sevgilimle sadece kuytu yerlerde sevişiyorduk nişanlandı evde ninesi lavaboya banyoya gittiginde oral sevişiyorduk evlendik eb az 30dk birleşme evlendikten sonra yatıya kaldıgımız yerlerde bile sevişiyoruz her yerde sevişiyoruz beyler bayanlar tür kadını ve erkegini küçümsemeyin çok ateşli bir çiftiz ben 23 karım 30

pitipiti

15 numaraya inanalım mı? 😂

hilal992002

Daha evleneli 3 sene olmuş, yaptıkları seksi yalnızca kocası için yapan ve kendi kendini vibratörle tatmin etmek zorunda kalan hanım ablamız... Bu eğer doğruysa beni çok üzdü

sinanoku

bizim türk kızları bırak şifreli konuşmayı daha seks yapmıyor sevdiği çocukla acayipler gerçekten neden mesela bir ukraynalı kızlar gibi olamıyor bizim kızlar

pitipiti

Gelenek ve görenekleri bir kenara bırakıp Ukrayna'lı kızlar gibi yetiştirilirsek neden olmasın!?

sinanoku

bırakın ozaman ben mi dedim ya bırakmayın diye allah allah

hades-ocuugu

Çocuk doğurdukça vajinanın genişlediğini doktorlar kabul etmiyor.

Görüş Bildir