El Yapımı Bez Bebeklerini Neredeyse Gerçek Hallerinden Daha Çok Seveceğiniz 14 Ünlü

-

Sizleri şirin olduğu kadar yetenekli bir "bez bebek butiği" ile tanıştırmak istiyorum: Little Fabien!

Little Fabien el sanatları kurslarında ayrı ayrı eğitimi verilen tüm teknikleri kullanarak bu bebekleri yapıyor ve bu bebekler modelin aynısını; yani tüm detaylarını üstünde barındırıyor. Yapım süresince detayların birebir aynı olması için çabaladığından, dikimden çok malzemelerin teradik süreci uzun sürüyor. Demek istediğim burada mükemmellik için ekstra bir emek var 👌

Little Fabien'in şahane bebeklerine buradan talip olabilir, instagram hesabından diğer tasarımlara bakıp gaza gelerek kendiniz için özel bez bebek sipariş edebilirsiniz (ki isteyeceksiniz zaten çünkü çok güzeller, ben istedim mesela 😁 )

1. Michael Jackson

2. Lady Gaga

3. Freddie Mercury

4. Murat Ertel - Babazula

5. Britney Spears

6. Bob Marley

7. Selda Bağcan

8. Sonny John Moore - Skrillex

9. David Bowie

10. Tina Turner

11. Elijah Wood

12. Mert Fırat & İlksen Başarır

13. Frida Kahlo

14. Amy Winehouse

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yasminkoasg

3 numara ibrahim tatlıses :D

skrilllexx

Skrillex!!! Aman tanrım çok şeker! Hemen almalıyım!

perscientiam-ad-salutemaegroti

eee.. nereye domalıyoruz? ne güzel dedim, popüler kültür figürlerini tim burtonvari basit bez bebeğe dönüştürmüşler. hani belli, yapanlar da bizden biri. bizim çocuk için sipariş vereyim dedim fizikçileri. einstein, newton sonra marie curie, freddy mercury, mozart, shakespeare. taş çatlasın 35 tl diye düşündüm ama 55 $ nedir ya? feberge yumurtası mı bu? bu soygun. sonra hem fiyattan hem de selda bağcan, elijah wood'dan anladım ki, şu kazma kafa, bavul vs. gibi edebiyatı boşaltan dergiler gibi sizinki de sadece sömürü. fiyatı korkunç ve üzücü buldum.

absurdman

O yurt dışı fiyatı. Yerli mağaza yerine onu koymuşum benim hatam linki değiştirdim, buradaki bez bebekler 100 lira. 100 liraya da fazla deme 35'i sırf malzeme tutar :D

perscientiam-ad-salutemaegroti

böylesi ortamda bu tatlı insanlar eleştirilecek son kişiler. ama bu oyuncak, tatil için gittiğin rivierada alacağın hediyelik eşya mahiyetinde. umarım biraz daha yüzlerini benzetip fabrikasyon şeklinde seri üretime geçerek deterjanla verilen yumoş ayısı gibi her eve bir bebek sokarlar. böylelikle daha ucuzlar ve bilgisiz kişiler, çocukken oynadıkları oyuncağın kime ait olduğunu ezkaza medyadan öğrendiklerinde o kişi hakkında bilgi edinip kültürünü geliştirir. arzuladıkları başarıdan daha iyilerini temenni ediyorum.

crybeybi

david bowie'yi istiyorum!

h-k

Fiyat ne acaba?

uzay-ruzgar

55$

Görüş Bildir