Görüş Bildir

Doğru Bildiğiniz Her Şeyi Unutun! Yatakta İlişkinize Renk Katmakla Kalmayıp Harikalar Yaratmanızı da Sağlayacak Tüyolar

Haberler
> Doğru Bildiğiniz Her Şeyi Unutun! Yatakta İlişkinize Renk Katmakla Kalmayıp Harikalar Yaratmanızı da Sağlayacak Tüyolar

Yatakta ilişkinize renk katacak ipuçları vereceğiz size! 

Hazırsanız başlayalım. 👇

1. Öncelikle işe sınırlarımızı altüst ederek başlıyoruz!

1. Öncelikle işe sınırlarımızı altüst ederek başlıyoruz!

Evet, doğru duydunuz; sınırlar. İlişkiyi tıpkı yemek yemek ya da uyumak gibi bir alışkanlıktan fazlası olarak görmezseniz, yatakta mutlu olmanız ne yazık ki mümkün değil. İlişkinin bir kuralı ya da herhangi bir sınırı yoktur! Şurada yapılmalı, şu gün yapılmalı, şu saat yapılmalı gibi... 

Her zaman yatağınızı renklendirmek için yeniliklere açık olmak zorundasınız... Daha açık konuşalım, önümüzdeki ilişkinizi bir yatakta değil de mutfak tezgahında yaşamak çok daha eğlenceli olacak. Hatta sınırları biraz daha aşın ve evin dışına çıkın. Belki bir otele gidebilirsiniz!

2. Bu bir görev değil! Keyif almaya bakın.

2. Bu bir görev değil! Keyif almaya bakın.

Bu bir görev değil ve siz de bunu yapmakla yükümlü görevliler değilsiniz! Bu tamamen içgüdülerle yapılan bir eylem ve sırf yapmış olmak için yapmak ne size ne de partnerinize keyif vermeyecek! Bunu bir sorumluluk ya da görev olarak görmek yerine zevk alacağınız bir aktivite olarak değerlendirin. Kendinizi sıkmadığınız ve kalıplara sokmadığınız sürece zaten keyif alacağınız bir aktiviteye dönüşecek.

Açık konuşmak gerekirse, sırf partneriniz o an onu yaşamak istiyor diye bunu yapmayın; ya da partneriniz istemiyorsa ona anlayış gösterin. Sarılın, öpüşün, birbirinize temas etmekten çekinmeyin. Ama illa ki o an bunu yaşayacaksınız diye bir kaide yok!

3. Karşınızdaki insana onu ne kadar çok istediğinizi belli edin!

3. Karşınızdaki insana onu ne kadar çok istediğinizi belli edin!

Bunu yekten kulağına fısıldayacağınız ya da mesaj atabileceğiniz gibi, kendinize has bir ifade etme şekli de geliştirebilirsiniz. Düşünsenize insanların olduğu bir ortamda ona aniden 'Seni istiyorum!' ya da 'İçimde ne olduğunuz asla tahmin edemezsin!' gibi mesajlar atıyorsunuz. Buna karşı koyabilecek çok az insan var inanın! Bu küçük oyunlar hem yatakta ilişkinizi canlı tutar, hem de partnerinizle ilişkilerinizi güçlendirir.

4. Birlikte duş almaya ne dersiniz?

4. Birlikte duş almaya ne dersiniz?

Evet belki kulağa klişe gibi gelebilir ama suyun ve aromatik yağların bir araya geldiğinde harikalar yaratabileceğini siz de biliyorsunuzdur. Zaten amacımız ilişkimize renk katmak. O nedenle olabildiğince yataktan uzaklaşmakta ve yeni yerler keşfetmekte fayda var.

Mesela diyelim ki ön sevişmeye başladınız. Hemen partnerinizi kolundan tutun ve banyoya götürün. Bu monotonluğu bir yerden yıkmanız gerekiyor!

5. Biraz da fantezilere ihtiyacımız var!

5. Biraz da fantezilere ihtiyacımız var!

Başlı başlına hayal gücüne bağlı bir şeyi, fantezisiz düşünmek neredeyse olanaksız! Yatakta ilişkiyi canlandırmanın en iyi yöntemlerinden biri de karşılıklı fanteziler kurmaktır. Her iki taraf da bu fantezilere sıcak bakıyorsa, iki tarafın da tahrik olmama gibi bir şansı yok!

6. Orgazma ulaşmanızı sağlayacak, yepyeni pozisyonlar deneyin!

6. Orgazma ulaşmanızı sağlayacak, yepyeni pozisyonlar deneyin!

İnsanlar genellikle güvenli alanlarından çıkmak istemezler. Onların güvenli pozisyonları vardır ve yatakta bunun ötesine geçmezler. Ama bu sıkıcılığa artık bir dur demenin zamanı geldi de geçiyor bile! Eğer ilişkinize renk katmak istiyorsanız, zor olduğunu düşünseniz bile yeni pozisyonlar denemeniz gerekiyor! Hem partnerinizi şaşırtın hem de kendiniz sonuç karşısında şaşırın!

7. Oyunlar oynamaya ne dersiniz?

7. Oyunlar oynamaya ne dersiniz?

İlişki öncesi oynanan ufak ama eğlenceli oyunların ilişkinize katacağı heyecanı düşünebiliyor musunuz? Hangi oyunu oynayacağınız size kalmış ancak oyunun ilerleyen zamanlarında birbirinize dokunmanız ya da birbirinizin kıyafetlerinizi çıkarmanız gerekecek!

8. Ve son olarak oyuncaklardan faydalanın!

8. Ve son olarak oyuncaklardan faydalanın!

Bunca insan yanılıyor olamaz değil mi? Yatakta oyuncakların ilişkiye kattığı rengi zaten tartışmaya gerek yok. Partneriniz böyle şeylere sıcak bakmasa bile, siz istediğiniz sürece böyle bir şeye hayır demeyecektir. Unutmayın, sınırları aşıyoruz ve monotonluktan kurtuluyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
55
31
16
12
8
6
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Seldaozan Saltik

biz cikalim isterseniz..ragatsiz etmeyelim sizi😂

oguzcan93

dedi Mickey Mouse editör.Senin seks hayatın ne ki bize tavsiyeler veriyorsun farecik :)